Tējas mērtrauki un kausiņi

1 items total
Tējas mērkarote EXPRESS 14 cm, Viva Scandinavia
9,95 €
VS50400

Tējas mērītāji un mērglāzes - tējas pagatavošana nevar būt ne vieglāka, ne precīzāka

Kas ir tējas mērvienības un kausiņi?

Tējas mērītāji ir mazi, karotītei līdzīgi rīki, ko izmanto, lai precīzi nomērītu noteiktu tējas daudzumu. Tās var būt nemainīga izmēra, piemēram, tējkarotes, vai arī tās var pielāgot, lai pēc vajadzības izmērītu dažādus tējas daudzumus.

Tējas mērītāji un mērglāzes ir mērīšanas un dozēšanas instrumenti, kas paredzēti vaļējas tējas lapām. Tās ir izstrādātas, lai palīdzētu regulāri un precīzi nomērīt tējas daudzumu, nodrošinot, ka tiek izmantots pareizais tējas daudzums lieliskai tējas pagatavošanai.

Tējas mērglāzītes, tāpat kā tējas mērīšanas mērus, izmanto vaļējas tējas iepildīšanai. Tomēr tie ir lielāki par tējas mērītēm, un tiem ir platāks un seklāks trauks. Tas palīdz uzņemt vairāk tējas vienā reizē.

Kāda ir atšķirība starp tējkaroti un tējkarote?

Tējas mērīšanai izmanto gan tējkaroti, gan tējkarote , lai gan to dizains un funkcijas atšķiras.

Tējas liekšķere ir maza, iegarena karotīte, ko izmanto, lai tējas lapiņas no trauka iebērtu traukā tējas kanna vai tējas sietiņš. To plaši izmanto tradicionālajās tējas ceremonijās, un tā ir paredzēta, lai paņemtu noteiktu tējas daudzumu, kas atšķiras atkarībā no liekšķeres lieluma.

Savukārt tējkarote ir parasts virtuves rīks, ko izmanto, lai izmērītu nelielu daudzumu sastāvdaļu, piemēram, tējas. Tā ir paredzēta, lai pārvadātu noteiktu šķidruma vai sauso sastāvdaļu daudzumu, bieži vien 5 mililitrus. tējkaroteatšķirībā no tējkarotes var izmantot tējas maisīšanai, maisīšanai un pasniegšanai.

Kopumā tējkarote ir specializēts rīks tējas lapu mērīšanai, savukārt tējkarote ir vienkāršāks kulinārijas piederums, ko izmanto dažādu lietu, tostarp tējas, mērīšanai.

Kas ir smilšu pulksteņa tējas pagatavošanas ierīces?

tējas smilšu pulkstenis taimeris ir tējas mērītājs, kas nodrošina pareizo tējas stiprumu. Atkarībā no jūsu vēlmēm un gatavotās tējas veida varat izvēlēties 2 minūtes vieglas tējas pagatavošanai, 3 minūtes vidējas tējas pagatavošanai vai 5 minūtes stipras tējas pagatavošanai.

Ja jūtaties drosmīgi, varat izlasīt mūsu iepirkšanās ceļvedi par tējas pagatavošanu un pasniegšanu, lai uzzinātu vairāk par to, kā, ko un kāpēc darīt ar tēju, kā arī dažas tējas dāvanu idejas saviem mīļajiem.