Katlu komplekts WMF

WMF

WMF KATLU KOMPLEKTI
Virtuves trauki visam mūžam

Vai zinājāt, ka jaunas automašīnas mēs pērkam biežāk nekā jaunu katlus? Un mēs tos lietojam lielākoties tikpat bieži. Tāpēc ieguldījums kvalitatīvā katlu komplektā patiešām atmaksājas.

1.
WMF zīmols Vācijā ir līderis mājsaimniecības preču kategorijā.
160 gadu vēsture. Vairāk nekā 500 dizaina balvu.
Izjūtiet patiesu meistarību

wmfno1

WMF KATLU KOMPLEKTI

 

Unikālās WMF katlu īpašības

Cromargan® patentēts tērauds

Lielākā daļa WMF katlu ir izgatavoti no 18/10 nerūsējošā tērauda, ​​kas reģistrēts ar Cromargan® preču zīmi. "Crom" nosaukumā apzīmē hromu, bet pārējā nosaukuma daļa "argan" tika atvasināts no latīņu vārda argentum, kas nozīmē sudrabs. Tā attiecas uz katlu eleganti spīdīgo izskatu, ko nodrošina lielais niķeļa saturs. Cromargan® tērauds ir ārkārtīgi ilgnoturīgs, nerūsējošs un izturīgs. Kā arī to var viegli tīrīt un droši mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

TransTherm® apakšdaļa

Unikālajai TransTherm® apakšdaļai ir trīs svarīgas funkcijas. Pirmkārt, tā ietaupa enerģiju gatavošanas laikā, optimāli sadalot un akumulējot siltumu. Otrkārt, tā ļauj izmantot traukus ar visiem siltuma avotiem, tostarp indukciju. Treškārt, pateicoties tai, katli ir optimāli visiem termiskās apstrādes veidiem – vārīšanai, sautēšanai, cepšanai, blanšēšanai, kā arī karsēšanai un cepšanai cepeškrāsnī līdz 250 °C (piezīme: maksimālā temperatūra var atšķirties atkarībā no konkrētajam komplektam izmantotā vāka vai roktura).

Ilgnoturība

Augstas kvalitātes materiāli un rūpīga izstrāde garantē maksimālu izturību un ilgu kalpošanas laiku. Jūs varat izvēlēties katlu komplektiem vispārējām mājsaimniecības vajadzībām vai

Ārkārtēja ilgnoturība

Īpaši ilgnoturīgi profesionāli komplekti, kas izturēs pat visnoslogotāko lietošanu. Tie ietver Function 4, Premium One, Gourmet Plus un Compact Cuisine sērijas.

9 items total
Katlu komplekts GOURMET PLUS, 5 daļas, WMF
579,99 € –20 %
460,30 €
WM720556030
Katlu komplekts ASTORIA, 5 gab., WMF
Sticker
299,99 € –21 %
236,50 €
WM780556040
Katlu komplekts BELMONT, 5 daļas, WMF
349,99 € –15 %
295 €
WM751556040
Katlu komplekts COMPACT CUISINE, 5 daļas, WMF
499,99 € –22 %
385,10 €
WM790556380
Katlu komplekts FUNCTION 4, 4 gab., WMF
Sticker
546,80 €
WM0760046380
Katlu komplekts MINI, 5 daļas, WMF
149,99 € –13 %
130 €
WM718556040

Kurš katlu komplekts ir piemērots jums?

WMF katlu komplektiem ir atšķirīgas funkcijas un dizains. Esam atlasījuši populārāko klāstu galvenās īpašības:

 

WMF
wmf

WMF Function 4
1 vāks, 4 funkcijas

Kulina populārākā katlu komplekta galvenā ievērības cienīgā īpašība ir tās raksturīgais sarkanais gredzens uz vāka. Sarkanie silikona gredzeni stikla vākos uzlabo virtuves trauku funkcionalitāti. Bīdiet vāku vienā no 4 norādītajām pozīcijām pēc vajadzības – aizvērts tvaicēšanai ar nelielu ūdens daudzumu, atvērts pilnīgai gatavošanai un ar lielu vai mazu atveri pat smalkgraudainu rīsu kāšanai.

WMF FUNCTION 4

WMF
wmf

WMF Quality One
Cool+ patentēta tehnoloģija

Šis komplekts ir īpaši populārs, pateicoties tā noapaļotajai, pievilcīgajai formai. Turklāt Cool+ tehnoloģija (atpazīstama pēc sarkanās apdares uz rokturiem) nodrošina augstu gatavošanas komforta līmeni, ievērojami samazinot siltuma pārnesi no katla uz rokturiem.

WMF QUALITY ONE

 

Kā Kulina klienti vērtē WMF katlu komplektus

WMF Function 4
"Ļoti patīkams un funkcionāls komplekts. Esam ar to ļoti apmierināti. Tas rotā mūsu virtuvi. Mūs visvairāk pārsteidza vāku funkcionalitāte."
Ján M.

WMF Quality One
"Virtuves trauki izskatās patīkami, kā arī rokturi patiešām paliek auksti. Līdz šim tie ir bijuši lieliski."
Zuzana P.

WMF Astoria
"Kvalitatīvs produkts, elegants, moderns dizains, ir vērts iegādāties."
Oanta I.

 

 

WMF
wmf

WMF Astoria
Izsmalcināta funkcionalitāte

WMF Astoria virtuves trauki ar pulēto virsmu un izsmalcinātām līnijām apvieno augstu funkcionalitāti un ilgnoturību ar elegantu dizainu.

WMF ASTORIA

WMF
wmf

WMF Compact Cuisine
Kompakts

Vai virtuve ir maza un uztraucaties, ka pat parastiem katliem vieta nepietiks? Protams, ka pietiks, un jums pat nav jāziedo kvalitāte! Inteliģentais, kompaktais Compact Cuisine klāsta dizains ļauj ietaupīt vietu, vienāda diametra katlus kraujot vienu uz otra. Tas ir apvienots ar īpaši ilgnoturīgu materiālu.

WMF COMPACT CUISINE

WMF
wmf

Šis klāsts ir izstrādāts, lai nodrošinātu ērtu gatavošanu jebkurā virtuvē. Katra detaļa ir izstrādāta tā, lai ēdiena gatavošanas un apstrādes piederumu lietošana būtu pēc iespējas vienkāršāka un patīkamāka. Visiem katliem ir dobi rokturi, lai samazinātu sakaršanu, ērta iekšējā skala šķidrumu mērīšanai, plata liešanas mala, kas liešana laikā novērš pilēšanu, un kvalitatīvi, izturīgi stikla vāki, kas ļauj jebkurā laikā ieskatīties katlā.

WMF COMFORT LĪNIJA