Katls De Buyer

18 items total
Katls AFFINITY 24 cm, ar vāku, de Buyer
324,71 € –15 %
273,20 €
DB374224
Katls INOCUIVRE 16 cm, varš, de Buyer
388 €
DB646616
Katls INOCUIVRE 24 cm, varš, de Buyer
750,59 € –25 %
556 €
DB644724

Laipni lūdzam mūsu plašajā de Buyer katlu kolekcijā! Mēs piedāvājam dažādas augstas kvalitātes katlus, kas ir ideāli piemēroti dažādu ēdienu gatavošanai. Vai jūs esat profesionāls pavārs vai gatavojat ēdienu mājās, mūsu de Buyer katli ir izstrādāti, lai piedāvātu izcilu veiktspēju un izturību.

Mūsu de Buyer katli ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, nerūsējošā tērauda, vara un ar pārklājumu, kas novērš pārķēšanos. Tas nodrošina lielisku siltuma vadīšanu un vienmērīgu siltuma sadali precīzai gatavošanai. Stipra konstrukcija un ergonomiskas rokturis nodrošina ērtu satveršanu un vieglu vadāmību virtuvē.

Izvēlieties no mūsu plašās de Buyer katlu klāsta, kas ietver katlus, zupas katlus, mērces katlus un daudz ko citu. Vai jūs gatavojat garšīgas mērces, vārāt makaronus vai pagatavot mērcētus gaļas ēdienus, mūsu katli ir izstrādāti, lai apmierinātu jūsu kulīnārijas vajadzības. To universālais dizains un dažādās izmēru iespējas padara tos piemērotus visu veidu plīts tipiem, tostarp gāzes, elektriskajām un indukcijas plītēm.

Papildus izcilai veiktspējai virtuvē, mūsu de Buyer katlus ir viegli tīrāmi, pateicoties speciālajam pārklājumam, un tos var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Tas atvieglo gan ēdienu gatavošanu, gan tīrīšanu, ļaujot jums vairāk laika baudīt garšīgus ēdienus.

Atklājiet mūsu de Buyer katlu kolekciju un paceliet savu kulīnāro pieredzi uz jaunu līmeni. Vai jūs esat ēdienu cienītājs vai profesionāls pavārs, mūsu katli palīdzēs jums sasniegt izcilību katrā ēdienā. Ieguldiet kvalitātē un veiktspējā ar de Buyer katliem un izbaudiet gatavošanas prieku kā nekad agrāk.

Pasūtiet tagad un iepazīstieties ar de Buyer katlu pasauli, kur izcilība satiekas ar izcilu kulīnāro veiktspēju.