Nazis CLASSIC IKON 20 cm, krēmkrāsas, Wüsthof

Code: WU4506020
Brand: WÜSTHOF
160 €
Pieejams (3 pcs)

Classic Ikon crème gaļas nazis ir plāns nazis ar izturīgu, garu asmeni un smalku asmeni. Tā ir piemērota visu veidu gaļas pagatavošanai un cepešu izciršanai.

Detailed information

Product detailed description

Classic Ikon crème gaļas nazis ir plāns nazis ar izturīgu, garu asmeni un smalku asmeni. Tā ir piemērota visu veidu gaļas pagatavošanai un cepešu izciršanai.

Classic Ikon krēma sērija

 • Eleganti augstas kvalitātes kalti naži, kas ražoti Zolingenā
 • Profesionāliem pavāriem un virtuves entuziastiem
 • Krēmkrāsas rokturis izgatavots no speciāla sintētiska materiāla
 • Ergonomisks, patīkams pieskārienam, ar trim kniedēm
 • Nerūsējošā tērauda aplikācija ar logotipu uz roktura papēža
 • Top vācu leģētais tērauds X50CrMoV15, ko izmanto
 • Ārkārtīgs asmens, kas ir viegli kopjams
 • Cietība 58 HRC pēc Rockwell skalas
 • Īpašs datora vadīts PEtec slīpēšanas process
 • Precīza rokas slīpēšana un pulēšana perfektu malu iegūšanai
 • Stingra nepārtraukta kvalitātes kontrole, asmeni pārbauda ar lāzeru
 • Saīsinātā aizsarga forma ļauj izmantot visu asmeni un atvieglot asināšanu
 • Gluda pāreja starp veidgabalu un rokturi
 • Bezšuvju higiēniski higiēnisks krūtsgalu piestiprinājums
 • Nažus var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, tomēr ieteicams mazgāt ar rokām
 • Pagarinātā garantija pret ražošanas un materiālu defektiem uz 15 gadiem
 • Sērija ir saņēmusi ASV atzītu NSF kvalitātes un higiēnas zīmogu

WÜSTHOF, šie ir augstas kvalitātes naži, kas izgatavoti ar lielu rūpību līdz pat pēdējai detaļai. Tieši tā, kā gaidīts no Zolingenas nažiem. Elegantā Classic Ikon krēma nažu sērija, kuras asmeņi ir kalti no viena leģēta X50CrMoV15 nerūsējošā tērauda gabala, pārsteidz ar savu dinamisko formu, izgatavošanas kvalitāti un sekojošo augsto lietošanas komfortu.

Classic Ikon crème naža rokturis ir izgatavots no izturīga sintētiska materiāla maigā krēmkrāsā. Tas atbilst ergonomiskām prasībām, un no estētiskā viedokļa tajā jutīgi apvienots mūsdienīgs dizains ar tipisko roktura izskatu ar trim kniedēm. Izturīgais roktura materiāls ir izturīgs pret mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā, taču mēs iesakām mazgāt ar rokām, lai saglabātu asmeņa kvalitāti, kas ir vēlams kvalitatīviem nažiem.

Lai naži būtu perfekti asi, tiek izmantots īpašs datorkontrolēts nažu asināšanas process WÜSTHOF . Dators ar lāzeru mēra asmeni un sniedz robotam nepieciešamo informāciju, lai to ideāli uzasinātu. Tādējādi datorizētā ražošana nodrošina nažiem ārkārtīgi augstu sākotnējo griešanas veiktspēju (visā naža garumā) un ilgu kalpošanas laiku. Asmens kvalitāte ir augsta, un, kas ir svarīgi, tas ir viegli atgūstams.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir pieminēt svarīgo NSF sertifikātu, ko Classic Ikon krēma sērija ir saņēmusi ASV. NSF mērķis ir aizsargāt sabiedrības veselību un vidi. Tā cita starpā sertificē virtuves aprīkojumu, tostarp nažus, kas nav kaitīgi cilvēka veselībai. Izstrādājums tiek pārbaudīts arī attiecībā uz dizainu, materiālu drošību un lietošanu. NSF logotipu atradīsiet uz produktiem, kas ir videi draudzīgi un lieki neapgrūtina vidi.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WÜSTHOF nažu ražošanai tiek izmantots augstas kvalitātes vācu tērauds X50CrMoV15, kurā ir aptuveni 0,5 procenti oglekļa un hroma, molibdēna un vanādija kā leģējošie elementi. Pateicoties pievienotajam hromam, tas ir izturīgs pret koroziju, kas ir vēlams virtuves nažiem.

Precīzijas asmeņi tiek veidoti no tērauda sloksnes, kaltējot presformā. Tos 15 minūtes sacietina 1070 °C temperatūrā un pēc tam divu minūšu laikā strauji atdzesē līdz 60 °C. Turpmākā rūdīšana (45 minūtes ilgs lēnas materiāla karsēšanas process līdz 200 °C temperatūrai) atbrīvo asmeni no iekšējiem spriegumiem un stabilizē tā martensīta struktūru. Tas nodrošina optimālo nepieciešamo asmeņa cietību 58° pēc Rokvela skalas un lielāku stingrību.

Īpašais WÜSTHOF nažu asināšanas process PEtec (Precision Edge Technology) nodrošina ideālu griešanas leņķi. Tā ir progresīva tehnoloģija, kurā nažus asina roboti, kurus kontrolē un uzrauga datori. Šī procesa priekšrocība ir precīza ģeometrija visā asmens garumā, ievērojama un ārkārtīgi augsta sākotnējā naža griešanas veiktspēja, kas ir salīdzināma ar asu kā skuveklis asmeni, un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ilgs asmens kalpošanas laiks.

Stabilais asmens un perfektā asmens ģeometrija nodrošina izcilu griešanas veiktspēju un precīzu griešanas kontroli. Asais leņķis nodrošina vēl lielāku asumu, kas padara griešanu vēl patīkamāku. Pateicoties ķīļveida griezumam, nazis bez piepūles iekļūst ēdienā.

Aizsarga ir integrēta kā asmeņa daļa no viena tērauda gabala. Nodrošina pareizu svara sadalījumu un precīzu un drošu naža kontroli. Classic Ikon krēma nažu Classic krēma nažu aizsarga fitingi vienmērīgi pāriet rikasso augšējā daļā, nodrošinot vēl ērtāku satvērienu.

Ergonomiskais rokturis ir izgatavots no izturīga sintētiska materiāla, kas ir izturīgs pret triecieniem, triecienizturīgs un izturīgs pret pārtikas skābēm. To var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Kātiņi ir piestiprināti pie kāta ar trim kniedēm. Atsevišķu detaļu perfekta savienošana novērš nogulšņu un baktēriju uzkrāšanos, tāpēc naži atbilst higiēnas standartiem.

Nažu asināšana WÜSTHOF

Ikviens nazis laiku pa laikam ir jāuzasina, jo pēc ilgstošas lietošanas tas kļūst blāvs. Lai uzturētu un atjaunotu asmeni, tiek izmantoti hromēti asmeņi, bet nažu asināšanai iesakām izmantot WÜSTHOF asināšanas akmeņus. Mazāk pieredzējušiem cilvēkiem mēs piedāvājam arī slīpmašīnas ar vieglāku vadību. Vienkārši dažas reizes viegli pabīdiet nazi pa slīpēšanas rievām, un asmens būs atjaunots.

Ed. Uzņēmums Wüsthof Dreizackwerk KG tika dibināts Zolingenā jau 1814. gadā, un 200 gadu pastāvēšanas laikā to vadījušas septiņas Wüsthof ģimenes paaudzes. Tā var lepoties ar pasaulē vismodernākajiem, augsti automatizētajiem ražošanas procesiem. Piemēram, nažu ražošanā gandrīz 40 posmos tiek izmantoti 100 roboti.

Šodien WÜSTHOF naži tiek pārdoti vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Augstas klases materiālu un mūsdienīgu datora vadītu tehnoloģiju izmantošana nodrošina ērtu lietošanu un ēdiena pagatavošanu. Kulinārijas baudījums pats par sevi.

Additional parameters

Category: Miesnieku naži
Warranty: 2 years
Weight: 0.18 kg
Produkta veids: Universāls nazis
Materiāls: Nerūsējošs tērauds
Asmens garums: 20 cm
Krāsa: Krēmkrāsas
Kolekcija: WÜSTHOF Classic Ikon creme
Margin: D
Izmērs: 20 cm
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: