Nazis Chai Dao CLASSIC 17 cm, Wüsthof

Code: WU4177
Sticker
Brand: WÜSTHOF
125 €
Pieejams (3 pcs)

Chai Dao Classic nazis ar platu asmeni pieder pie universālai lietošanai piemērotu ķīniešu virtuves nažu saimes. Ar to Āzijas virtuvei raksturīgo garšaugu, sīpolu vai dārzeņu sagriešana plānās nūdeles šķēlēs ir pavisam vienkārša. Chai Dao var izmantot arī gaļas un mājputnu gaļas griešanai.

Detailed information

Product detailed description

Chai Dao Classic nazis ar platu asmeni pieder pie universālai lietošanai piemērotu ķīniešu virtuves nažu saimes. Ar to Āzijas virtuvei raksturīgo garšaugu, sīpolu vai dārzeņu sagriešana plānās nūdeles šķēlēs ir pavisam vienkārša. Chai Dao var izmantot arī gaļas un mājputnu gaļas griešanai.

Klasiskā sērija

 • Augstas kvalitātes kalti naži, kas ražoti Zolingenā
 • Perfekti sabalansēts, ar unikālu ergonomiku
 • Profesionāliem pavāriem un virtuves entuziastiem
 • Melns rokturis no speciāla sintētiska materiāla
 • Klasisks izskats ar trim kniedēm, labi iekļaujas rokā
 • Top vācu leģētais tērauds X50CrMoV15, ko izmanto
 • Ārkārtīgs asmens, kas ir viegli kopjams
 • Cietība 58 HRC pēc Rockwell skalas
 • Īpašs datora vadīts PEtec slīpēšanas process
 • Precīza rokas slīpēšana un pulēšana perfektu malu iegūšanai
 • Stingra nepārtraukta kvalitātes kontrole, asmeni pārbauda ar lāzeru
 • Standarta aizsarga forma drošam satvērienam
 • Gluda pāreja starp aizsargu un rokturi
 • Bezšuvju higiēniski higiēnisks krūtsgalu piestiprinājums
 • Nažus var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, tomēr ieteicams mazgāt ar rokām
 • Plašs produktu klāsts, kas radīts sadarbībā ar profesionāliem šefpavāriem
 • Pagarinātā garantija pret ražošanas un materiālu defektiem uz 15 gadiem
 • Sērija ir saņēmusi ASV atzītu NSF kvalitātes un higiēnas zīmogu

Classic nažu sērija lieliski demonstrē WÜSTHOF zīmola nažu izgatavošanas mākslu. Tā ir vispopulārākā sērija WÜSTHOF klāstā ne tikai tās augstā lietošanas komforta dēļ. Tie ir klasiskie naži ar kniedētiem rokturiem, kuru asmeņi ir kalti no viena nerūsējošā tērauda X50CrMoV15 sakausējuma gabala. Pateicoties augstas kvalitātes materiālu izmantošanai un precīzai slīpēšanai, tie ir ļoti asi un ilgi kalpo. Ļoti funkcionālie Classic naži ir izgatavoti ar lielu rūpību līdz pēdējai detaļai. Tieši tā, kā gaidīts no Zolingenas nažiem. Pēc pirmās lietošanas reizes jums vairs nebūs vajadzīgs cits nazis..

Classic naža rokturis ir izgatavots no izturīga sintētiska materiāla ar tipisku trīs kniežu dizainu . Rokturi ir izstrādāti saskaņā ar ergonomikas prasībām, tie ir paredzēti ērtam darbam bez noguruma. Kvalitatīvie sintētiskie naži ir izturīgi pret mazgāšanu trauku mazgājamajā mašīnā, tomēr, lai saglabātu naža kvalitāti, mēs iesakām to mazgāt ar rokām, kas ir vēlams kvalitatīviem nažiem.

Lai naži būtu perfekti asi, tiek izmantots īpašs datorkontrolēts nažu asināšanas process WÜSTHOF . Dators ar lāzeru mēra asmeni un sniedz robotam nepieciešamo informāciju, lai to ideāli uzasinātu. Tādējādi datorizētā ražošana nodrošina nažiem ārkārtīgi augstu sākotnējo griešanas veiktspēju (visā naža garumā) un ilgu kalpošanas laiku. Asmens kvalitāte ir augsta, un, kas ir svarīgi, tas ir viegli atgūstams.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir pieminēt svarīgo NSF sertifikātu, ko Classic sērija ir saņēmusi ASV. NSF mērķis ir aizsargāt sabiedrības veselību un vidi. Tā cita starpā sertificē virtuves aprīkojumu, tostarp nažus, kas nav kaitīgi cilvēka veselībai. Izstrādājums tiek pārbaudīts arī attiecībā uz dizainu, materiālu drošību un lietošanu. NSF logotipu atradīsiet uz produktiem, kas ir videi draudzīgi un lieki neapgrūtina vidi.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WÜSTHOF nažu ražošanai tiek izmantots augstas kvalitātes vācu tērauds X50CrMoV15, kurā ir aptuveni 0,5 procenti oglekļa un hroma, molibdēna un vanādija kā leģējošie elementi. Pateicoties pievienotajam hromam, tas ir izturīgs pret koroziju, kas ir vēlams virtuves nažiem.

Precīzijas asmeņi tiek veidoti no tērauda sloksnes, kaltējot presformā. Tos 15 minūtes sacietina 1070 °C temperatūrā un pēc tam divu minūšu laikā strauji atdzesē līdz 60 °C. Turpmākā rūdīšana (45 minūtes ilgs lēnas materiāla karsēšanas process līdz 200 °C temperatūrai) atbrīvo asmeni no iekšējiem spriegumiem un stabilizē tā martensīta struktūru. Tas nodrošina optimālo nepieciešamo asmeņa cietību 58° pēc Rokvela skalas un lielāku stingrību.

Īpašais WÜSTHOF nažu asināšanas process PEtec (Precision Edge Technology) nodrošina ideālu griešanas leņķi. Tā ir progresīva tehnoloģija, kurā nažus asina roboti, kurus kontrolē un uzrauga datori. Šī procesa priekšrocība ir precīza ģeometrija visā asmens garumā, ievērojama un ārkārtīgi augsta sākotnējā naža griešanas veiktspēja, kas ir salīdzināma ar asu kā skuveklis asmeni, un, visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ilgs asmens kalpošanas laiks.

Stabilais asmens un perfektā asmens ģeometrija nodrošina izcilu griešanas veiktspēju un precīzu griešanas kontroli. Asais leņķis nodrošina vēl lielāku asumu, kas padara griešanu vēl patīkamāku. Pateicoties ķīļveida griezumam, nazis bez piepūles iekļūst ēdienā.

Standarta aizsargs ir integrēts kā asmeņa daļa vienā tērauda gabalā. Nodrošina pareizu svara sadalījumu, pasargā pirkstus no slīdēšanas uz asmens un nodrošina precīzu naža vadību.

Ergonomiskais rokturis ir izgatavots no izturīga sintētiska materiāla, kas ir izturīgs pret triecieniem, triecienizturīgs un izturīgs pret pārtikas skābēm. To var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Kātiņi ir piestiprināti pie kāta ar trim kniedēm. Atsevišķu detaļu perfekta savienošana novērš nogulšņu un baktēriju uzkrāšanos, tāpēc naži atbilst higiēnas standartiem.

Nažu asināšana WÜSTHOF

Ikviens nazis laiku pa laikam ir jāuzasina, jo pēc ilgstošas lietošanas tas kļūst blāvs. Lai uzturētu un atjaunotu asmeni, tiek izmantoti hromēti asmeņi, bet nažu asināšanai iesakām izmantot WÜSTHOF asināšanas akmeņus. Mazāk pieredzējušiem cilvēkiem mēs piedāvājam arī slīpmašīnas ar vieglāku vadību. Vienkārši dažas reizes viegli pabīdiet nazi pa slīpēšanas rievām, un asmens būs atjaunots.

Ed. Uzņēmums Wüsthof Dreizackwerk KG tika dibināts Zolingenā jau 1814. gadā, un 200 gadu pastāvēšanas laikā to vadījušas septiņas Wüsthof ģimenes paaudzes. Tā var lepoties ar pasaulē vismodernākajiem, augsti automatizētajiem ražošanas procesiem. Piemēram, nažu ražošanā gandrīz 40 posmos tiek izmantoti 100 roboti.

Šodien WÜSTHOF naži tiek pārdoti vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Augstas klases materiālu un mūsdienīgu datora vadītu tehnoloģiju izmantošana nodrošina ērtu lietošanu un ēdiena pagatavošanu. Kulinārijas baudījums pats par sevi.

Additional parameters

Category: Pavāru naži
Warranty: 2 years
Weight: 0.29 kg
Produkta veids: Universāls nazis
Kolekcija: WÜSTHOF Classic
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: