Bērnu naži

1 items total
Bērnu šefpavāra nazis RED SPIRIT 15 cm, sarkans, F.DICK FDCK8174915

Bērnu naži - ļaujiet bērniem gatavot kopā ar jums

Agrāk bērnam līdz 10 gadu vecumam jebkuru nazi nodot lietošanā šķita riskanti, taču mūsdienās bērniem draudzīgie naži ir efektīvi rīki, kas palīdz bērniem iemācīt uzticību virtuvē un nodarbināt viņus, kamēr gatavojat ēdienu.

Kulina piedāvā virtuves nažus, kas paredzēti jaunajiem pavāriem no 6 gadu vecuma un ko ražojuši tādi pazīstami uzņēmumi kā F.DICK.

Bērnu naži ļauj bērniem piedalīties veselīgu ēdienu gatavošanā un tādējādi saprast, cik svarīgi ir gatavot mājās gatavotus ēdienus, kas var būt gan garšīgi, gan ar dārzeņiem bagāti. Šo nažu asmeņu un rokturu izmēri ir īpaši pielāgoti mazo pavāru vajadzībām. Lai izvairītos no traumām, asmeņu gali bieži ir noapaļoti, un ergonomiski rokturi ir izgatavoti no neslīdošas plastmasas. Bērnu nažu asmeņiem vai rokturiem bieži ir dekoratīvi raksti, kas ir pievilcīgi mazajiem pavāriem.

Kad man pirmo reizi vajadzētu iepazīstināt bērnu ar nazi?

Ar nažiem bērnu var iepazīstināt jau divu gadu vecumā, lai gan droši lietot nazi bērns varēs tikai aptuveni 6-7 gadu vecumā. Sāciet ar bērniem paredzētiem galda piederumiem - vispirms ar karotēm, pēc tam ar bērniem draudzīgām dakšiņām un visbeidzot ar nažiem. Kad bērns ir apguvis naža un dakšiņas lietošanu vakariņu ēšanas laikā, varat sākt domāt par to, kā iepazīstināt viņu ar virtuves nazi un iesaistīt viņu vieglu ēdiena gatavošanas uzdevumu veikšanā.

Kā es varu sniegt bērnam fizisku atbalstu, lietojot nazi?

  • Kamēr jūs izmantojat nazi, lai sasmalcinātu maltīti, varat ļaut mazulim pieķerties jūsu rokām.
  • Rokas uz rokām. Jūs varat pārlikt savu roku pāri bērna rokai, kamēr abi turat nazi.
  • Jūs varat turēt naža galu, kamēr jaunietis tur nazi, lai palīdzētu veikt kustības.
  • Jūs varat palīdzēt bērnam, atbalstot un vadot viņu no elkoņa, kamēr bērns tur nazi.
  • Turklāt jūs varat praktizēt naža lietošanu, iesaistoties citās aktivitātēs, piemēram, spēlējoties ar spēļu mīklu vai veidojot rokdarbus.

Bērnu naži var sagriezt mīkstus pārtikas produktus, taču tie nav tik asi kā "pieaugušo" naži. Tie ir labs veids, kā iedvesmot mazos pavārus un iemācīt viņiem nažu lietošanas pamatprasmes, pirms viņi sāk lietot pareizos instrumentus. Atcerieties, ka bērnam nedrīkst ļaut lietot nazi, kad jūs neesat virtuvē.