šotu glāzes

15 items total
Degvīna glāze NOBLESSE 55 ml, 4 glāžu komplekts, Nachtmann NM100694
Sake komplekts GUNMETAL, 5 daļas, MIJ
66 €
MIJC5187
Sake trauku komplekts DRAGONFLY, 5 daļas, zils, MIJ MIJC3829
Viskija glāze DRINK SPECIFIC GLASSWARE ROCKS 280 ml, Riedel RD641702
Glāze O-RIEDEL, Riedel
Glāze O-RIEDEL, Riedel
Pieejams (11 pcs)
25 €
RD041460
Kokteiļu glāze NICK & NORA 140 ml, Riedel
29 €
RD641705
Tekilas glāze BAR TEQUILA 190 ml, Riedel
31 €
RD640818

Šoka glāzes - mazas, bet jaudīgas

Kas ir šāvienu glāzes/stikliņi ar degvīnu?

Šota glāzes, ko dēvē arī par degvīna glāzēm, ir mazas, bieži vien cilindriskas glāzes, ko izmanto stipro alkoholisko dzērienu pasniegšanai. Lielākā daļa glāžu ir 25-50 ml tilpuma, un tās parasti izmanto tekilas, degvīna vai liķieru pasniegšanai.

Gan šota glāzes, gan degvīna glāzes bieži izmanto bāros un ēstuvēs, kā arī mājās, kur cilvēki izklaidē viesus vai dažkārt bauda nedaudz alkohola.

Kādam alkoholam var izmantot šāvienu glāzes?

Vispārīgi runājot, shot glāzes ir piemērotas spēcīgu alkoholisko dzērienu pasniegšanai, kurus parasti patērē nelielos daudzumos un uzreiz vai malkojot. Stikla glāzēs var pasniegt dažādus alkoholiskos dzērienus, tostarp:

  • Tekila: tekilas pasniegšanai parasti izmanto šotu glāzes, īpaši, ja to pasniedz ar sāli un laima šķēlīti (t. s. "tekilas šoti").
  • Degvīns: Degvīna pasniegšanai regulāri izmanto arī šotbrilles, ja degvīns tiek pasniegts tīrs
  • Rums: Ruma glāzes var izmantot arī ruma, tostarp gaišo un tumšo zīmolu, pasniegšanai tīrā veidā vai sajauktas ar citiem dzērieniem, piemēram, daikiri vai mojito.
  • Džinss: Džinu var pasniegt arī ar šotbrillēm, neatkarīgi no tā, vai tas tiek pasniegts tīrs vai sajaukts ar citiem dzērieniem, lai pagatavotu kokteili, piemēram, "Tom Collins" vai "gin and tonic".
  • Viskijs: Viskiju bieži pasniedz viskija glāzēs, neatkarīgi no tā, vai tas tiek pasniegts tīrs vai sajaukts ar citiem komponentiem, veidojot kokteili, piemēram, viskiju sour vai old-fashioned.

Kāda ir atšķirība starp degvīna glāze un žigeru?

Lai gan gan šņabja glāzes, gan žigeri tiek izmantoti alkoholisko dzērienu daudzuma mērīšanai, degvīna glāze galvenokārt kalpo kā dzeramais degvīna glāze , bet žigeru izmanto kā mērinstrumentu. Bieži vien žigeris ir divpusējs, nodrošinot bārmenim divas izmēru iespējas, ko izmantot, gatavojot jauktos kokteiļus, lai katram dzērienam būtu vienāds izmērs.

Mūsu šāvienu glāzes ir rūpīgi atlasītas no tādiem atzītiem ražotājiem kā Riedel un Spiegelau. Mēs piedāvājam arī dažādas papildu glāzes, kas īpaši paredzētas dažādiem dzērienu veidiem, tostarp kokteiļu glāzes, vīna glāzes, šampanieša glāzes un garās dzērienu glāzes.