alus glāzes

28 items total
Alus glāze 350 ml, Eva Solo
43 € –26 %
31,60 €
ES541111
Alus glāze 500 ml, Eva Solo
39,60 €
ES541112
Alus glāze NOBLESSE 600 ml, Nachtmann
18,90 € –25 %
14,10 €
NM95635
Alus glāze VERITAS BEER, 460 ml, Riedel
59 € –23 %
45 €
RD644911
Alus glāze, 2 glāžu komplekts, 380 ml, Bitz
15 €
BITZ911942
Alus glāze, 4 glāžu komplekts, Lyngby Glas
30,79 €
LYG916185
Up
More products

Alus glāzes - izbaudi alu vēl vairāk!

Kas ir alus glāzes?

Alus glāze ir īpaša veida stikla kauss, kas paredzēts alus dzeršanai. Alus glāzēm ir dažādas formas, izmēri un materiāli, un visas tās ir paredzētas, lai uzlabotu dzeršanas pieredzi un dažādu alus veidu garšu.

Alus glāzes, kas pieejamas Kulina, ražo tādi pazīstami ražotāji un stikla speciālisti kā Eva Solo. Un, ja meklējat dāvanu alus faniem, noteikti apskatiet mūsu piedāvāto dizaineru pudeļu atvērēju klāstu.

Kādi ir alus glāžu veidi?

Lai alus dzeršana būtu patīkamāka, alus tiek pasniegts glāzēs. Alus izskatu, smaržu un garšu var ietekmēt glāzes forma un izmērs, ļaujot jums pilnībā izbaudīt visas tā raksturīgās īpašības. Jūs varat vēl vairāk izbaudīt savu iecienītāko alu, izmantojot piemērotu glāzi. Tipiskākie alus glāžu stili ir šādi:

  • Pint glāze: Standarta pintas glāzei ir taisnas malas un nedaudz sašaurināta apakšdaļa. To parasti pasniedz, izmantojot alu un lageru.
  • Tulpju stikls: Tulpju glāze ir līdzīga pintas glāzei, bet atšķiras ar to, ka tai ir izliekta augšdaļa, kas kļūst šaurāka virzienā uz leju. To izmanto, lai uzlabotu garšu un smaržu stipram, aromātiskam alum, piemēram, beļģu alum.
  • Pils alus glāze: Pilsnera glāze ir augsta un tieva glāze ar nelielu izliekumu augšpusē. Tas ir izstrādāts, lai izceltu pilzera un citu vieglo alus veidu dzidrumu un dzirkstošumu.
  • Weissbier Stikls: Weissbier glāzei ir spuldzveida augšdaļa, un tā ir augsta un plāna. Tā mērķis ir uzlabot kviešu alus garšu un aromātu.
  • Stikls šņabja glāzei: Šņipera glāzei ir šaurs atvērums un plata bļoda. Tas ir īss un izturīgs. Tas ir radīts, lai uzlabotu garšu un smaržu spēcīgam, sarežģītam alum, piemēram, stout, porter un barleywine.

Kā iepildīt alu glāzē?

Alus netiek vienkārši iepildīts glāzē, sasverot pudeli vai skārdeni. Izvēlēties piemērotu glāzi pasniegtajam alum, noliekt to 45 grādu leņķī, uzmanīgi ieliet alu pa glāzes malu un pakāpeniski iztaisnot to, lai veidotos laba putu puta, - tie visi ir soļi perfektas alus iepildīšanas mākslā.

Pirms degustācijas veltiet brīdi, lai izbaudītu alus smaržu un izskatu. Stikla augšpusē atstājiet aptuveni centimetru vietas, lai putas varētu nosēsties.

Mēs piedāvājam arī dažādas glāzes alkoholiskajiem dzērieniem, piemēram, kokteiļu glāzes, vīna glāzes, šampanieša glāzes un garās dzērienu glāzes.