Kokteiļu glāzes

20 items total
Džina glāze 600 ml, Eva Solo
29,95 € –20 %
23,70 €
ES541008
Kokteiļu glāze FONTAINE 250 ml, Holmegaard
35 €
HMG4320648
Martini glāze 130 ml, Riedel
89 €
RD641677
Martini glāze 180 ml, Eva Solo
29,95 € –7 %
27,60 €
ES821303

Kokteiļu glāzes - obligāts piederums visiem kokteiļu cienītājiem

Kas ir kokteiļu glāzes un kam tās izmanto?

Kokteiļu glāzes ir īpašs dzeramā glāzes stils, kas paredzēts kokteiļu pasniegšanai. Kokteiļu glāzes ir dažāda veida, un katrai no tām ir unikāla forma un funkcija. Zemāk ir uzskaitīti populārākie kokteiļu glāžu veidi:

  • Kupeja Stikls: Kupeja glāze ir līdzīga martini glāzei, taču tai ir lielāks un seklāks trauks. To bieži izmanto, lai pasniegtu kratītus vai maisītus dzērienus, piemēram, tradicionālo šampanieša kokteili vai Sidecar.
  • Stikls Highball: Stiklam "Highball", ko dēvē arī par " long dink" glāzēm, ir taisnas malas, un tas ir garš un plāns. To bieži izmanto, lai pasniegtu tādus dzērienus kā džins ar toniku vai rums ar koku.
  • Zemas cenas stikls: Stikleni ar zemo bumbiņu bieži dēvē par akmeņkausu glāzi vai Old Fashioned glāzi. Tam ir vertikāla pamatne un īsa, plata bļoda.

To bieži izmanto, lai pasniegtu kokteiļus, piemēram, Old Fashioned vai Negroni, ko pasniedz ar ledu.

Katrs kokteiļu glāze veids ir izstrādāts, lai izceltu konkrēta kokteiļa garšas un aromātus, un, izmantojot pareizo glāzes veidu, var uzlabot dzeršanas pieredzi. Gatavojot kokteiļus, pārliecinieties, ka jums ir visi nepieciešamie bārmeņa rīki!

Kādus dzērienus var pasniegt kokteiļu glāzēs?

Kokteiļu glāzē var pasniegt neskaitāmus dzērienus; šeit ir tikai daži piemēri. Glāzes izmērs un forma var mainīties atkarībā no pasniegtā dzēriena.

  • Martini: klasisks dzēriens, ko gatavo no džina vai degvīna, vermuta un olīvas vai citrona vijuma dekorēšanai.
  • Manhetena: Kokteilis uz viskija bāzes ar saldo vermutu, rūgtajām vielām un bieži vien ar ķiršu.
  • Cosmopolitan: Labi pazīstams dzēriens uz degvīna bāzes, kura sastāvā ir dzērveņu sula, triple sec un laima sula un kuram bieži pievieno apelsīnu vai laima vērpjot.
  • Margarita: Uz tekilas bāzes pagatavots dzēriens ar laima sulu un triple sec, ko parasti rotā laima šķēlīte un pasniedz ar sāls malu.
  • Daikiri: Daikiri: dzēriens uz ruma bāzes ar laima sulu un vienkāršu sīrupu, ko parasti pasniedz sajaukts vai sakratīts ar ledu un dekorēts ar laima ritenīti.
  • Bīdāmā automašīna: Kokteilis, kura pamatā ir brendijs, sajaukts ar triple sec un citrona sulu, un to bieži papildināts ar cukuru vai citrona virpulīti.

Mēs piedāvājam arī dažādas vīna glāzes un šampanieša glāzes, ko varat izmantot, baudot citus dzērienus. Mūsu kokteiļu glāzes ražo tādi atzīti uzņēmumi kā Eva Solo.