Kokteiļu glāzes

22 items total
Glāze HIGHLAND, 12 glāžu komplekts, caurspīdīga, Nachtmann NM101754
Augstā kokteiļu glāze FIRE 375 ml, Riedel
25 € –20 %
20 €
RD051504S1

Garas dzērienu glāzes - glāze, kas ļauj stilīgi malkot dzērienu

Kas ir augstā kokteiļu glāze?

Garās dzērienu glāzes, ko dažkārt dēvē arī par " highball" glāzēm, ir augstas glāzes - parasti ar 300 ml tilpumu - ar parasti taisnām malām un plakanu pamatni vai kājiņu. Garās dzērienu glāzes bieži izmanto, lai pasniegtu jauktos kokteiļus, kuros ir vairāk bezalkoholisko maisījumu, piemēram, sodas, tonizējošā ūdens vai sulas, un mazāk alkoholisko dzērienu, piemēram, džina, degvīna vai viskija.

To nosaukums cēlies no populārā somu garā dzēriena - lonkero, kas ir jaukts dzēriens, ko tradicionāli gatavo no džina un greipfrūtu sulas.

Kādus dzērienus var pasniegt garajās dzērienu glāzēs?

Dažādi jauktie kokteiļi tiek pasniegti garās dzērienu glāzēs. Degvīna toniks, džins ar toniku, viskija toniks un tekilas toniks, "Screwdriver", viskija ingvers, tekilas saullēkts, "Bloody Mary", rums ar kolu ir tikai daži no labi zināmajiem piemēriem.

Daudzi cilvēki izmanto garās dzērienu glāzes kā ūdens glāzes un pasniedz tajās ūdeni, sulu vai kokteiļus.

Vietnē Kulina var iegādāties garas dzērienu glāzes, kas ir izsmalcināti veidotas un izcirstas. Mēs izvēlamies labākos ražotājus savai kolekcijai, piemēram Eva Solo. Pārbaudiet mūs!

Kāda ir atšķirība starp kokteiļu glāze un augstā kokteiļu glāze?

Izņemot formu, galvenā atšķirība starp kokteiļu glāze un augstā kokteiļu glāze ir tilpums. Tā kā long drink ir atspirdzinošs dzēriens ar salīdzinoši zemu alkohola saturu, kas gatavots, pievienojot lielu daudzumu ledus, augļu sulas vai citu dzērienu (kola, toniks, sodas ūdens), tam ir lielāka ietilpība.