šampanieša glāzes

39 items total
Brilles vintage Champagne Sommeliers Black Tie Riedel RD410028
Glāze Champagne Sommeliers, Riedel
Outlet
87 € –10 %
78,30 €
RD440008
Šampanieša glāze 200 ml, Eva Solo
32 € –22 %
24,90 €
ES541007
Šampanieša glāze 200 ml, Eva Solo
32 € –29 %
22,70 €
ES541004
Šampanieša glāze 220 ml, 2 glāžu komplekts, Bitz BITZ911949
Up
More products

Šampanieša glāzes - eleganta glāze elegantām svinībām

Kādi ir šampanieša glāžu veidi?

Ir pieejamas daudzas šampanieša glāzes, un katra no tām ir paredzēta dzirkstošā vīna dzeršanas pieredzes uzlabošanai. Izplatītākās šampanieša glāzes ir šādas:

  • Flauta: flauta ir vispopulārākā Šampanieša glāze , jo tās augstais, šaurais trauks saglabā vīna karbonizāciju un koncentrē tā garšu.
  • Tulpe: Tulpju glāzes platāka bļoda un konusveida mala palīdz izcelt vīna garšas un aromātus, vienlaikus saglabājot burbuļus.
  • Kupeja: Kupeja ir 20. gadsimta sākumā populāra plata, sekla glāze ar platu malu. Lai gan mūsdienās tas ir mazāk izplatīts, šampanieša dzērienos to joprojām bieži izmanto.
  • Trompete: Trompetes glāze ir līdzīga flautas glāzei, tikai tai ir lielāka bļoda un īsāks kāts. Tās mērķis ir saglabāt vīna karbonizāciju, vienlaikus izceļot tā garšas un aromātus.

Katra Šampanieša glāze ir unikāla ar savu formu un dizainu, kas var ietekmēt vīna garšu, aromātu un kopējo baudījumu.

Veikalos Kulina var iegādāties daudzas šampanieša glāzes no tādiem slaveniem ražotājiem kā Blomus, kas piedāvā izvēlēties no dažādiem stiliem un dizainparaugiem. Pārliecinieties, ka pasniedzat šampanieti vēsu, un, lai to izdarītu, izvēlieties stilīgu šampanieša ledus trauks un piepildiet to ar ledus gabaliņiem!


Kā franči dzer šampanieti?

Šampanietis ir dzirkstošais vīns, ko Francijā bieži lieto īpašos gadījumos un kas ir saistīts ar bagātību un svinībām. Šampanietis bieži tiek baudīts kā aperitīvs, kopā ar tādiem ēdieniem kā vēžveidīgie, mājputni vai siers, kā arī ar desertiem. Šampanietis parasti tiek lietots arī tostu laikā lielos pasākumos, piemēram, kāzās un Jaungada svinībās.

Frančiem patīk ne tikai dzert šampanieti atsevišķi, bet arī sajaukt to ar citām sastāvdaļām, lai radītu kokteiļus, piemēram, Mimosa vai Kir Royale.

Vai es varu dzert prosecco no šampanieša glāze?

Prosecco noteikti var pasniegt šampanieša glāze. Lai gan šampanieša un Prosecco glāzes nedaudz atšķiras pēc izmēra un formas, tās ir pietiekami līdzīgas, lai jūs varētu vienkārši nomainīt vienu pret otru.

Tomēr, lai iegūtu vislabāko Prosecco garšu un dzirkstošumu, parasti to ieteicams pasniegt Prosecco glāzē, kas ir īpaši paredzēta tieši šim nolūkam.

Pārlūkojiet arī citas mūsu dzeramās glāzes, tostarp vīna glāzes, kokteiļu glāzes un garās dzeramās glāzes, kas īpaši paredzētas īpašiem dzērieniem.