liķiera glāzes

9 items total

Stikla glāzes - paredzētas patīkamam saldā, bet stiprā dzēriena malkošanai

Kādas formas ir liķiera glāze?

Liķiera glāzēm ir daudz dažādu formu un dizainu, taču parasti tām ir neliela bļoda, kāts un kājiņa vai pamatne, kas glāzi notur stabili. Bļoda varētu būt platāka un apaļāka nekā kordiāla glāze, kas ļauj izplūst un izbaudīt liķiera smaržas un garšas.

Dažām liķiera glāzēm ir izliekta lūpa, kas uzlabo dzēriena garšu, novirzot to uz mēles priekšpusi, citām ir neliels atvērums augšpusē, kas koncentrē dzēriena smaržas un aptur iztvaikošanu.

Parasti liķiera glāzes ir veidotas tā, lai liķieri varētu pareizi uzņemt un novērtēt, tādējādi uzlabojot dzeršanas pieredzi.

Mūsu dzērienu glāzes ir rūpīgi atlasītas no tādiem atzītiem ražotājiem kā Eva Solo. Mēs piedāvājam arī dažādas papildu glāzes, kas īpaši paredzētas dažādiem dzērienu veidiem, tostarp kokteiļu glāzes, vīna glāzes, šampanieša glāzes un garās dzērienu glāzes.

Kāda ir atšķirība starp kordiāla un liķiera glāzēm?

Gan kordiāla glāzes, gan liķiera glāzes ir mazas glāzes, kas paredzētas alkoholisko dzērienu dzeršanai nelielos daudzumos, tomēr tās atšķiras pēc dažām iezīmēm.

Kordiāla glāzes parasti ir mazākas un šaurākas nekā liķiera glāzes. Tos bieži izmanto, lai pasniegtu kordiālus, kas ir liķieri ar saldu, sīrupainu un augļu garšu, ko parasti lieto kā uzkodām pēc vakariņām. Tiem varētu būt arī kājiņa un kājiņa, lai pasargātu dzērienu no sasilšanas, ko rada rokas siltums.

Turpretī liķiera glāzes ir nedaudz platākas un lielākas nekā kordeļa glāzes. Tos izmanto liķieru pasniegšanai, kas ir saldāki un bieži vien spēcīgāki nekā kordiāli. Liķiera glāzēm var būt arī kāts un kājiņa, lai dzēriens nesasiltu, tomēr dažām var būt platāka bļoda un īsāks kāts.

Kādu glāzi izmantot limoncello pagatavošanai?

Tradicionāli limoncello tiek pasniegts mazā glāzītē, ko dēvē par degvīna glāze. Šota glāzes ir mazas cilindra formas glāzes, kuru tilpums parasti ir no viena līdz pieciem decilitriem. Tos bieži izmanto, lai pasniegtu tādus alkoholiskos dzērienus kā viskijs, tekila un degvīns, kā arī liķierus, piemēram, limoncello.

Tomēr limoncello var pasniegt arī liķiera glāzēs vai kordiāla glāzēs, kas ir mazas glāzītes, kas īpaši paredzētas saldo alkoholisko dzērienu pasniegšanai.