viskija glāzes

67 items total
Viskija glāze SPEY WHISKY, Riedel
Sticker
24,60 € –20 %
19,68 €
RD051502S3
Konjaka glāze 210 ml, Eva Solo
Sticker
32,90 € –38 %
20,14 €
ES541014
Up
More products

Viskija glāzes - stilīgam viskija malkošanai

Kas ir viskija glāze un kāpēc jums vajadzētu iegādāties viskija glāžu komplektu?

Viskija glāze ir īpašs stikla trauks, ko izmanto viskija, burbona vai citu līdzīgu alkoholisko dzērienu pasniegšanai. Viskija glāzēm ir dažādi izmēri, formas un dizaini, un katrai no tām ir īpašas priekšrocības un īpašības. Tos bieži izmanto tādu kokteiļu kā Old Fashioned vai Manhetena pasniegšanai, tāpēc, ja esat viskija cienītājs vai jūsu draugiem patīk dzert viskiju uz klints, pārliecinieties, ka jūsu mājas bārā ir labs viskija glāžu komplekts.

Kāda veida glāze viskijam ir vispiemērotākā?

Ideālā viskija glāze ir atkarīga no pasniegtā viskija veida, kā arī no personīgajām vēlmēm. Ideāla viskija glāze ir tāda, kas ļauj izbaudīt viskija krāsu, smaržu un garšu.

Mūsu vietnē ir plaša kolekcija, tāpēc varat atrast tieši jūsu gaumei atbilstošu glāzi. Mūsu viskija glāzes izgatavo tādi atzīti uzņēmumi kā Liiton - zīmols, kas specializējas glāzēs, kuras ne tikai padara viskija dzeršanu par baudu, bet arī ļauj viskiju atdzesēt bez ledus dažu sekunžu laikā. Mūsu viskija glāžu komplekti ir arī lieliska dāvana viņam - jūsu vīram, brālim, tēvam vai draugam.

Vai ir atšķirība starp skotu un viskija glāzēm? Kādi ir viskija glāžu veidi?

Kopumā skotu viskijs ir Skotijā ražots viskija veids, savukārt viskijs ir plašāks termins, kas apzīmē destilētus stipros alkoholiskos dzērienus un aptver plašu stilu un šķirņu klāstu.

Runājot par glāzēm, ir daudz dažādu glāžu veidu, kas īpaši paredzētas viskijam un skotu viskijam, un katrai glāzei ir sava unikāla forma un stils. Tipiski viskija un skotu glāžu veidi ir šādi:

Tumblera glāze: Tas ir īss, plats stikls, kurā ir pietiekami daudz vietas ledum, un to bieži izmanto viskija un citu stipro alkoholisko dzērienu pasniegšanai ar ledu.

Vecmodīgs stikls: Šo zemo bumbiņas stila glāzi bieži izmanto viskija un citu alkoholisko dzērienu pasniegšanai tīrā veidā vai ar nelielu ledus gabaliņu.

Glencairn stikls: Tas ir viskija glāzes veids, kas paredzēts galvenokārt skotu viskijam, ar tulpes formas trauku, kas ļauj koncentrēt un pastiprināt skotu aromātu.

Copita Glass: Tas ir stikla veids ar tulpes formas trauku, kas atgādina Glencairn stiklu, bet ir mazāks un tievāks.

Snifter glāze: Šāda veida glāzei ir plaša bļoda, kas ļauj virpināt un aerēt spirtu, lai uzlabotu tā smaržu un garšu. To bieži izmanto brendija pasniegšanai, taču to var izmantot arī viskijam un skotu.

Dažas glāzes varētu izcelt stipro alkoholisko dzērienu garšas un smaržas, savukārt citas varētu būt labāk piemērotas pasniegšanai ar ledu vai dzērieniem. Pārbaudiet mūsu kubiņu veidnes, ledus spaiņus un bārmeņa rīkus, lai būtu gatavi visiem viesu pasūtījumiem.