Tējas filtri un maisiņi

3 items total
Tējas filtri, 100 gab., Kusmi Tea
6,60 €
KUSMIFILT1
Tējas filtri, 50 gab., Viva Scandinavia
8 €
VS83101

Tējas filtrēšanas maisiņi - vienkāršs un tiešs veids, kā pagatavot nefasētu tēju

Kas ir tējas filtrēšanas maisiņi?

Tējas filtrēšanas maisiņi ir mazi vienreizlietojami trauciņi, ko izmanto, lai uzglabātu beramo tēju mērcēšanai karstā ūdenī. Tās sastāv no filtrpapīra, zīda vai sieta. Tie ir ātra un vienkārša alternatīva, lai izmantotu tējas sietiņš vai sietiņu, lai pagatavotu vienu tējas tasi.

Tējas filtrēšanas maisiņu var izmantot, vienkārši piepildot to ar vajadzīgo daudzumu vaļējas tējas lapu un ievietojot krūzē tējas kanna. Pēc tam maisiņā ielej verdošu ūdeni un ļauj tam mērcēties tik ilgi, cik ilgi vēlies. Pēc tējas pagatavošanas vienkārši izņemiet maisiņu un izmetiet to.

Tējas filtru maisiņi piedāvā ātru un vienkāršu alternatīvu tradicionālajām mērcēšanas metodēm, lai baudītu nešķīstu tēju. Pie Kulina veikalā, mums ir tējas filtrēšanas maisiņu no slavenu zīmolu, piemēram, Viva Scandinavia.

Kāda ir atšķirība starp vaļēju tēju un tējas maisiņiem?

Tējas maisiņos ir mazākas, zemākas kvalitātes tējas lapiņas, kuras dažkārt dēvē par"fannings" vai"putekļiem", savukārt vaļēju tēju gatavo no veselām tējas lapiņām vai lieliem lauztu lapiņu gabaliņiem.

Salīdzinot ar tējas maisiņiem, vaļējas tējas lapu tējai bieži vien ir kvalitatīvāka garša un smarža, jo tā tiek ražota no lielākām, veselām tējas lapiņām. Tas tiek darīts, lai tējas garšas un ēteriskās eļļas varētu pilnībā iesūkties pagatavošanas laikā, jo lielākām lapām ir vairāk vietas, kur izplatīties.

No otras puses, tējas maisiņos bieži vien ir mazākas tējas daļiņas, kas var radīt maigāku un paredzamāku garšu. Turklāt dažos tējas maisiņos ir aromatizētāji vai ķimikālijas, kas var mainīt tējas garšu.

Ērtības faktors ir vēl viena atšķirība starp vaļēju tēju un tējas maisiņiem. Ja vaļējas tējas lapu tējas pagatavošanai ir nepieciešama neliela papildu sagatavošanās, piemēram, tējas svēršana un filtra vai infuzora izmantošana, tad tējas maisiņi jau ir nomērīti un gatavi lietošanai.

Tējas filtrēšanas maisiņu izmantošana ir patīkama alternatīva. jūs varat tos piepildīt ar augstākās kvalitātes tēju, izbaudīt tās garšu un vienkārši izmest.

Vai varat atkārtoti izmantot tējas filtri?

Nav ieteicams atkārtoti izmantot vienreizējās lietošanas tējas filtri izgatavoti no papīra vai citiem līdzīgiem materiāliem, jo tie var vājināt un mainīt tējas garšu. Savukārt atkārtoti lietojamos filtrus var tīrīt un izmantot atkārtoti, ja tie ir izgatavoti no mazgājamiem materiāliem.

Ir svarīgi atcerēties, ka tējas aromāts var mainīties, ja filtrs tiek izmantots atkārtoti, un sākotnējās lietošanas laikā saglabājušās garšas var pāriet uz nākamajām lietošanas reizēm.

Ja jūtaties drosmīgs, varat iepazīties ar mūsu tēju klāstu un izlasīt mūsu iepirkšanās ceļvedi par tējas pagatavošanu un pasniegšanu.