Dārza sildītāji

2 items total
Dārza sildītāja pārsegs HEATUP, Eva Solo
39,90 € –20 %
31,92 €
ES571141
Dārza sildītājs HEATUP, Eva Solo
499,95 € –31 %
344 €
ES571135

Āra sildītāji - jūsu atslēga mājīgām un mājīgām āra telpām

Kas ir dārza sildītājs?

Elektriskie terases sildītāji ir lielisks veids, kā pievienot siltumu terasei vai dārzam. Nepieciešamība nodrošināt siltumu visu auksto mēnešu laikā kļūst arvien svarīgāka, jo arvien populārāka kļūst āra ēdienu gatavošana un ēdināšana.

Jūsu āra pasākumi būs iespējami tikai siltākos mēnešos, ja nebūs siltuma. Tāpēc ir ļoti svarīgi droši un efektīvi nodrošināt siltumu ar elektriskajiem terases sildītājiem. Elektriskie terases sildītāji no slavenā zīmola Eva Solo ir pieejami dažādos Kulina stilos, un tos var uzstādīt, piekārt vai novietot uz piemērotas terases vai klāja telpas.

Jūs varat apskatīt arī citus mūsu Kulina produktus, piemēram, ugunskura bedres un malkas plauktus.

Kādi āra sildītāju veidi ir pieejami vietnē Kulina?

Portālā Kulina mēs piedāvājam dažādus gan sienas, gan brīvi stāvošus sildītājus, kas ir divas galvenās kategorijas.

Vislabāko siltuma sadalījumu visbiežāk izmantotajās telpās var panākt ar sienas terases sildītājiem. Neaizmirstiet izvēlēties āra sienas sildītāju ar ērtu vilkšanas auklu, lai to ieslēgtu, ja to uzstādāt augstāk.

Tomēr āra elektriskais sildītājs nav jāpiestiprina pie sienas. Citi veidi ir piestiprināti pie statīviem, lai tos varētu pārvietot pēc vajadzības; šie elektriskie dārza sildītāji ir īpaši noderīgi, ja vēlaties izmantot dažādas āra telpas un nevēlaties, lai visur būtu pastāvīgas iekārtas.

Vai āra sildītājus var izmantot telpās?

Drošības apsvērumu dēļ āra sildītāji nav piemēroti izmantošanai iekštelpās. Tiem trūkst funkcionalitātes, kas nepieciešama darbam iekštelpās, jo tie ir paredzēti darbam atklātā vidē.

Āra sildītāju izmantošana telpās var radīt ventilācijas problēmas, jo tie izdala oglekļa monoksīdu un citus sadegšanas blakusproduktus, kas var uzkrāties nelielās platībās un būt bīstami cilvēka veselībai. Lai garantētu drošību un atbilstību, izmantojiet sildītājus, kas paredzēti tikai lietošanai telpās, un ievērojiet ražotāja norādījumus.