Malkas novietnes

6 items total
Dārza malkas statīvs, horizontāls, melns, Remundi RMDI800962
Dārza malkas statīvs, horizontāls, rūsas efekts, Remundi RMDI800961
Dārza malkas statīvs, vertikāls, rūsas efekts, Remundi RMDI800964
Dārza malkas statīvs, kubveida, rūsas efekts, Remundi RMDI800967
Sēdeklis REMUNDI malkas statīvam, koks, Remundi RMDI800992
Dārza malkas statīvs, vertikāls, melns, Remundi RMDI800965

Āra malkas plaukti - sakārtojiet malku stilīgi

Kāpēc man ir nepieciešams āra malkas statīvs?

Āra malkas statīvs ļauj malku labi organizēt un novietot ārpus zemes. Lai malka degtu efektīvi - vai tā būtu paredzēta jūsu kamīnam, vai ugunskura trauks un nodrošināt siltumu, tai jābūt "nogatavinātai" jeb izžāvētai, un to var izdarīt, pareizi sakraujot malku malkas plauktā. Tas arī nodrošina tās vēdināšanu, pasargājot to no mitruma un samazinot kaitēkļu piesaistīšanas iespējamību.

Mūsu vietnē Kulina ir plašs āra malkas plauktu klāsts, tostarp labi zināmo ražotāju malkas plaukti Remundi zīmola dažādu izmēru, apdari un konstrukciju.

Kāpēc baļķu plaukti priekšpusē ir atvērti?

Lielākajai daļai baļķu plauktu ir atvērta priekšpuse, kas atvieglo malkas iekraušanu un izkraušanu un nodrošina optimālu gaisa plūsmu un ventilāciju, kas palīdz baļķiem ātrāk izžūt. Tas arī novērš mitruma uzkrāšanos un pelējuma, pūšanas un kukaiņu invāzijas iespēju. Atvērtā priekšpuse ļauj viegli vizuāli apskatīt malku un uzlabo ārtelpas kopējo estētisko izskatu.

Tomēr, ja laikapstākļi ir pret jums nelabvēlīgi, ir svarīgi iegādāties brezentu, lai nosegtu baļķu noliktavas priekšpusi un saglabātu malku sausu. Kāpēc? Neatkarīgi no malkas uzglabāšanas veida tā vienmēr ir jāuzglabā sausa, jo tā deg ātrāk un ir vieglāk aizdedzināma.

Kur var novietot āra malkas statīvu?

Ļoti svarīgi ir atrast malkas statīvam vietu, kuru bieži izmantojat, lai uzglabātu savas mantas ārpus mājas vai kur labprāt atpūšaties pēc darba. Tādas atrašanās vietas kā:

  • Āra garāža vai noliktavas nojume: Šīs konstrukcijas palīdz saglabāt koksni sausu un aizsargātu no laikapstākļiem.
  • Tās var novietot arī uz terases vai klāja, lai ērti piekļūtu malkai.
  • Visbeidzot, jūs varat novietot statīvu blakus ugunskura trauks vai pagalma stūrī, ja tas ir pietiekami liels.

Pieņemot lēmumu par to, kur novietot malkas novietni ārā, jāņem vērā telpas prasības, pieejamība un aizsardzība pret laikapstākļiem.