Kafijas uzglabāšanas trauki

4 items total
Kafijas trauks KULT, WMF
Sticker
77,60 € –20 %
Kafijas trauks KULT, WMF
Pieejams (28 pcs)
62,08 €
WM0630976030
Kafijas uzglabāšanas trauks 1,2 l, Continenta
38,49 €
CONT3914
Trauks kafijas kapsulām, Eva Solo
Sticker
40 € –43 %
22,80 €
ES501101

Kafijas uzglabāšanas trauki - paredzēti, lai ilgāk saglabātu kafiju svaigu

Kas ir kafijas uzglabāšanas trauki?

Kafijas uzglabāšanas trauki ir trauki, kas īpaši paredzēti kafijas pupiņu, maltas kafijas vai kafijas kapsulu uzglabāšanai. Tie ir paredzēti, lai kafija būtu pēc iespējas svaigāka un garšīgāka, pasargājot to no gaismas, gaisa un mitruma, kā arī lai uzturētu labu kārtību virtuvē.

Tīmekļa vietnē Kulina ir pieejami dažādi kafijas uzglabāšanas trauku veidi, ko piedāvā tādi pazīstami ražotāji kā Brabantia un WMF. Varat arī pārlūkot mūsu tējas uzglabāšanas traukus un citus pārtikas uzglabāšanas traukus.

Kā uzglabāt kafiju?

Ir svarīgi kafiju pareizi uzglabāt, lai saglabātu tās garšu un svaigumu. Šeit ir daži kafijas uzglabāšanas padomi:

  • Uzturiet to hermētiski noslēgtu: Viens no kafijas ļaunākajiem ienaidniekiem ir gaisa iedarbība. Kafijas uzglabāšanai izvēlieties hermētisku trauku, piemēram, kafijas kastīti ar cieši pieguļošu vāku vai vakuumizolācijas maisiņu.
  • Uzglabājiet to sausu: Mitrums var izmainīt arī kafijas garšu. Kafiju nedrīkst uzglabāt mitrā vietā vai netālu no mitruma avotiem, piemēram, plīts vai izlietnes.
  • Uzturiet to vēsu: Karstums var paātrināt oksidēšanās procesu, kas izraisa kafijas novecošanos. Kafija jāuzglabā aukstā, tumšā vietā, prom no tiešiem saules stariem un siltuma avotiem.
  • Neuzglabāt ledusskapī vai saldētavā: Pretēji vispārpieņemtajam pieņēmumam, kafijas uzglabāšana ledusskapī vai saldētavā patiesībā var kaitēt tās garšas īpašībām. Mitrums un smakas no citiem ledusskapī vai saldētavā esošajiem produktiem var iekļūt kafijā un mainīt tās garšu.
  • Pērciet nelielos daudzumos: Lai nodrošinātu optimālu svaigumu, pērciet kafiju nelielos daudzumos, ko var patērēt nedēļas vai divu laikā. Ja pērkat neiepakotus produktus, uzglabājiet pārpalikumu hermētiskā traukā saldētavā un izņemiet tikai to, kas jums nepieciešams.

Ievērojot šīs vadlīnijas, jūs varat garantēt, ka kafija saglabāsies pēc iespējas svaigāka un gardāka.

Kā organizēt tējas un kafijas staciju savā virtuvē?

Lai virtuvē izveidotu tējas un kafijas staciju, vispirms izvēlieties vietu, piemēram, darba virsmu, plauktu vai skapi. Apkopojiet visu nepieciešamo aprīkojumu, piemēram, kafijas automātu, tējas kanna, kafijas dzirnaviņas, tējas infuzori utt. Uzturiet tīru un netraucētu vidi, kā arī pievienojiet personiskus elementus, piemēram, dekoratīvus priekšmetus, lai telpa būtu patīkamāka un unikālāka.

Lai saglabātu kafiju svaigu, ieguldiet līdzekļus kafijas trauks pārtikas uzglabāšanai un uzglabājiet tēju un kafiju saskaņā ar iepriekš aprakstītajiem noteikumiem. Izvēlieties trauku, kura izmērs ir atbilstošs kafijas daudzumam, ko regulāri lietojat, lai novērstu izšķērdēšanu un saglabātu kafiju svaigu.