ledus trauki

4 items total

Ledus spaiņi - atspirdzinošiem dzērieniem

Kas ir ledus spaiņi un kam tie tiek izmantoti?

ledus spainis ir trauks, kas paredzēts ledus glabāšanai. To var atrast dažādās formās un modeļos, un parasti tas ir izgatavots no nerūsējošā tērauda. Ledu izmanto, lai dzērienus saglabātu atdzesētus un atspirdzinošus.

Ledus spaiņus bieži izmanto pasākumos, pasākumos un ballītēs, kur tiek piedāvāti dzērieni, taču tos var izmantot arī privāti mājās. ledus spainisgalvenā funkcija ir ledus saglabāšana vēsumā, jo tā dubultās sienas divkāršo ledus uzglabāšanas ilgumu. Ledus saglabāsies sasaldēts daudzas stundas, un dubultās sienas tehnoloģija nodrošina, ka ledus nesvīst.

Vietnē Kulina mums ir pieejami augsta kalibra un efektivitātes ledus spaiņi no tādiem uzticamiem ražotājiem kā Eva Sola, House Doctor, un Stelton. Šiem spaiņiem bieži vien ir pievienoti (vai tos var izmantot kopā ar) ledus standziņas ledus ņemšanai no spaiņa. Iespējams, ka jums būs nepieciešamas arī ledus kubiņu formas led us pagatavošanai, kuras jūs atradīsiet arī vietnē Kulina.

Kādus dzērienus vislabāk pasniegt ar ledu?

Atkarībā no gadalaika, laikapstākļiem un receptes dzērienus vienkārši jāpasniedz ar ledu. Zemāk atradīsiet dažus dzērienus, kurus noteikti noderēs pasniegt uz ledus:

  • Ūdens: Karstā dienā, pievienojot ūdenim ledu, tas var kļūt mitrinošāks un patīkamāks.
  • Soda: ideāli ir pasniegt gāzētos dzērienus, piemēram, sodas vai dzirkstošā ūdens dzērienus, aukstus un ar ledu, jo šāda kombinācija var pastiprināt to garšu un dzirkstošumu.
  • Alus: dažās valstīs, īpaši tajās, kur ir karsti laikapstākļi, viegls alus, piemēram, lageris vai pilzners, bieži tiek piedāvāts ar ledu.
  • Vīns: Baltvīnu un rozā vīnu bieži pasniedz aukstu, un ledus pievienošana var palīdzēt uzturēt atbilstošu pasniegšanas temperatūru.
  • Kokteiļi: Daudzus kokteiļus, tostarp margaritas, mojito un daikiri, parasti pasniedz ar ledu. Ledus var līdzsvarot garšu, samazinot alkohola stiprumu.

Kopumā dzērieni, kurus parasti dzer aukstus un kuriem ledus nodrošina atvēsinošu efektu, ir ideāli piemēroti pasniegšanai ar ledu.

Jums vajadzētu apskatīt arī mūsu pudeļu dzesētājus, šeikerus un korķskrūves, lai nodrošinātu nevainojamu bāra pieredzi. Lai uzzinātu, ko dāvināt draugam vai kolēģim, kurš labprāt dzer vīnu, aplūkojiet mūsu dāvanu idejasvīna cienītājiem.