Kafijas galdiņi

5 items total
Kafijas galdiņš NUSA 58 x 40 cm, zaļš, Hübsch HU21408
Mazs galdiņš FERA, 2 galdiņu komplekts, bēšs, Blomus BM65987
Mazs galdiņš FERA, 2 galdiņu komplekts, melns, Blomus BM65750
Mazs galdiņš FERA, 2 galdiņu komplekts, pelēks, Blomus BM65985
Mazs galdiņš FERA, 2 galdiņu komplekts, balts, Blomus BM66198

Kafijas galdiņi - maksimāli stila paaugstināšana, lai uzlabotu jūsu telpas dekoru

Kādiem nolūkiem var izmantot kafijas galdiņš ?

kafijas galdiņš ir neliels galdiņš, kas paredzēts novietošanai atpūtas zonā un tiek izmantots tādu priekšmetu glabāšanai kā žurnāli, grāmatas, tālvadības pultis un rotājumi. To var izmantot arī, lai novietotu dzērienus, kad sēžat viesistabā.

Kafijas galdiņi ir lielisks veids, kā piešķirt mājai raksturu un radīt satriecošu interjeru. Tomēr tos varat izmantot arī, lai saglabātu vai parādītu dažus no saviem iecienītākajiem priekšmetiem, piemēram, bilžu albumus vai nenovērtējamas atmiņas par atvaļinājumu. Uz kafijas galdiņiem var novietot arī dzērienus un našķus, kamēr skatāties televizoru vai uzņemat apmeklētājus. Tās var izmantot kā vietu, kur glabāt tādas lietas kā sveces, ziedus, grāmatas, žurnālus un citas lietas, kuras vēlaties turpat blakus, kad atpūšaties uz dīvāna.

Kafijas galdiņi, piemēram Hübsch ir pietiekami plaši, lai uz katras virsmas varētu izvietot īpašus priekšmetus, kas ir gudri komplekts . Tas ir lielisks veids, kā maksimāli palielināt dzīvojamās istabas telpu, vienlaikus padarot to stilīgu un mājīgu.

Kur novietot kafijas galdiņš?

kafijas galdiņš ērtību un stila kombinācija padara to pielāgojamu izmantošanai jebkurā mājas telpā. Kā minēts iepriekš, tās parasti atrodas dzīvojamās istabās, blakus dīvānam vai sekcijām.

Tos var novietot arī lielākās guļamistabās, piemēram, galvenajās guļamistabās. Izvietojot tos guļamistabā gultas pakājē, tiek radīta gan elegance, gan funkcionalitāte ar virsmām, uz kurām var novietot rīta dzērienus, vienlaikus piedāvājot arī lasāmvielas, un paliek vieta dekoratīviem akcentiem, kas papildina to estētisko pievilcību.

Ja runa ir par āra telpām, piemēram, terasēm vai klājiem, ieguldot līdzekļus laikapstākļiem izturīgos kafijas galdiņos, piemēram, 2 kafijas galdiņu komplekts no Blomus ne tikai nodrošinās papildu sēdvietas, bet arī papildinās virsmu, uz kuras ērti var novietot dzērienus, uzkodas un pat āra galda lampas.

m labi novietoti sānu galdiņi, kas ir lieliski piemēroti biroja piederumu glabāšanai un ļauj darbiniekiem palielināt produktivitāti, vienlaikus samazinot jucekli.

Kāda ir atšķirība starp mazs galdiņš un kafijas galdiņš?

Gan sānu galdiņi, gan kafijas galdiņi ir mēbeļu veidi, kas kalpo konkrētiem mērķiem dzīvojamā istabā vai atpūtas zonā, taču tie atšķiras pēc izmēra, funkcijām un izvietojuma. Šeit ir sniegts pārskats par šo divu veidu tabulu galvenajām atšķirībām:

Sānu galds:

 1. Izmērs un augstums: Sānu galdiņi parasti ir mazāki un kompaktāki nekā kafijas galdiņi. Tie ir paredzēti uzstādīšanai blakus sēdvietu mēbelēm, piemēram, dīvāniem vai krēsliem, vai blakus tām.

 2. Funkcija: Sānu galdiņi tiek izmantoti, lai nodrošinātu ērtu virsmu nelielu priekšmetu novietošanai rokas stiepiena attālumā. Tie ir ideāli piemēroti tādu priekšmetu glabāšanai kā dzērieni, grāmatas, tālvadības pultis vai dekoratīvi akcenti.

 3. Izvietošana: Sānu galdiņus parasti novieto blakus sēdvietu mēbelēm, lai piedāvātu vietu, kur novietot priekšmetus bez nepieciešamības stiepties vai tālu aizsniegties. Tos bieži novieto dīvāna galā vai starp diviem krēsliem.

 4. Dizains: Sānu galdiņi ir dažādu stilu un dizainu, sākot no vienkāršiem un minimālisma līdz pat greznākiem un dekoratīvākiem. Tie var papildināt telpas kopējo iekārtojumu un vienlaikus būt arī funkcionāli.

 5. Daudzpusība: Sānu galdiņus var izmantot ne tikai viesistabā, bet arī dažādās citās telpās, piemēram, guļamistabās, mājas birojos un pat kā naktsskapīšus.

Kafijas galdiņš:

 1. Izmērs un augstums: Kafijas galdiņi ir lielāki un zemāki nekā sānu galdiņi. Tos paredzēts novietot atpūtas zonas centrā.

 2. Funkcija: Kafijas galdiņi kalpo kā centrālais pulcēšanās punkts atpūtas zonā. Tie nodrošina lielāku virsmu, uz kuras var novietot tādus priekšmetus kā dzērieni, uzkodas, žurnāli un dekoratīvie priekšmeti. Turklāt kafijas galdiņiem bieži vien ir arī glabāšanas iespējas, piemēram, plaukti vai atvilktnes.

 3. Izvietošana: Izvietojums: kafijas galdiņi tiek novietoti sēdvietu vidū, parasti tos ieskauj dīvāni un krēsli. Tie ir paredzēti, lai būtu pieejami visās sēdvietās.

 4. Dizains: Kafijas galdiņi ir dažāda dizaina, sākot no taisnstūra vai apaļas formas līdz unikālākām un mākslinieciskākām formām. Tie var būt telpas centrālais punkts un veicināt kopējo dizainu un stilu.

 5. Mijiedarbības telpa: Kafijas galdiņi ir vieta, kur cilvēki var mijiedarboties, spēlēt spēles un iesaistīties dažādās aktivitātēs, sēžot pie galda.

 6. Izmēru variācijas: Kafijas galdiņi ir dažāda izmēra, lai tie būtu piemēroti dažādiem telpu plānojumiem un sēdvietu izvietojumam. Lielākām sēdvietām biežāk izmanto lielākus kafijas galdiņus.

Kopumā sānu galdiņi ir mazāki, paredzēti novietošanai blakus sēdvietu mēbelēm un nodrošina virsmu sīku priekšmetu novietošanai. Kafijas galdiņi ir lielāki, novietoti sēdvietu centrā, un tie piedāvā lielāku virsmu dažādām darbībām un priekšmetiem. Izvēle starp mazs galdiņš un kafijas galdiņš ir atkarīga no telpas lieluma, sēdvietu izvietojuma un konkrētajām funkcijām, kas galdiņam ir jāveic.

Portālā Kulina mēs piedāvājam arī citus daudzpusīgus mēbeļu izstrādājumus, tostarp konsoļu galdiņus, galda ratiņus un sānu galdiņus.