Konsoles galdi

5 items total
Konsoles galds FERA 85 cm, bēšs, tērauds, Blomus BM65988
Konsoles galdiņš FERA 85 cm, melns, tērauds, Blomus BM65751
Konsoles galds FERA 85 cm, balts, tērauds, Blomus BM66200
Konsoles galds FERA 85 cm, pelēks, tērauds, Blomus BM65986

Konsoles galdi - ideāls stila un funkcionalitātes apvienojums

Kas ir konsoļu galdi?

Konsoles galdiņš ir garš, sekls glabāšanas elements, ko parasti novieto pie sienas ieejas priekšnamā vai pie dīvāna atzveltnes. Šie galdi ir pieejami vietnē Kulina dažādos dizainos un krāsās, lai tos varētu viegli iekļaut savā interjerā. Tie var kalpot arī kā uzmanības centrā foajē, sniedzot apmeklētājiem elegantu sveicienu.

Kāda ir atšķirība starp konsoļu galdiem un sānu galdiem?

Gan konsoļu galdiņi, gan sānu galdiņi ir mēbeles, kas telpai piešķir dizainu un praktiskumu, taču tām ir dažas būtiskas atšķirības. Blakus galdiņiem ir dažādas formas un izmēri, un tos parasti novieto blakus sēdvietām. Savukārt konsoļu galdi ir garāki un šaurāki, un tie ir paredzēti novietošanai pie sienas vai nelielās vietās, piemēram, gaiteņos vai ieejās. Turklāt, lai gan sānu galdiņus joprojām var izmantot kā dekoratīvus akcentus, konsoļu galdiņi ir izteiksmīgi elementi, kas piedāvā lielu platību dekoru eksponēšanai.

Vai konsoļu galdiņi ir piemēroti nelielām telpām?

Nelielas platības ir lieliski piemērotas konsoļu galdiņiem. Atvērtais plānojums ļauj uzglabāt jūsu mantas, vienlaikus ļaujot gaismai caurplūst un radot lielas, atvērtas telpas sajūtu. Tie lieliski iederas šauros koridoros, gaiteņos vai kāpņu telpās.

Kā veidot savu konsoles galdiņu?

Konsoles galdiņa stils ir lielisks veids, kā uzlabot ieejas, gaiteņa, dzīvojamās istabas vai jebkuras citas telpas, kurā ir konsoles galds, estētiku. Lūk, daži padomi, kas palīdzēs jums pievilcīgi un līdzsvaroti noformēt konsoles galdiņu:

 • Izvēlieties tēmu vai stilu: Izvēlēties tēmu vai stilu, kas atbilst kopējam telpas iekārtojumam. Neatkarīgi no tā, vai tas ir moderns, rustikāls, senatnīgs, minimālisma vai eklektikas stils, vienota tēma palīdzēs jums izdarīt izvēli.

 • Sāciet ar bāzi: Sāciet, novietojot uz galda dekoratīvu pamatni. Tas varētu būt galda celiņš, auduma gabals vai dekoratīva paplāte. Pamatne palīdz nostiprināt displeju un piešķir tam faktūru un krāsu.

 • Pievienojiet fokusa punktu: Izvēlēties galveno punktu savam konsoles galdiņam. Tas varētu būt lielāks dekora priekšmets, piemēram, spogulis, mākslas darbs vai vāze ziediem. Centrālais punkts piesaista skatienu un nosaka toni pārējai kompozīcijai.

 • Augstuma un līdzsvara nodrošināšana: Lai radītu vizuālu interesi, mainiet uz galda novietoto priekšmetu augstumu. Izmantojiet dažāda augstuma priekšmetus, piemēram, augstas vāzes, sakrautas grāmatas vai skulptūras. Panāciet līdzsvaru, sakārtojot augstākus priekšmetus vienā pusē un īsākus priekšmetus otrā pusē.

 • Izmantojiet dekoratīvos priekšmetus: Dekoratīvie priekšmeti, piemēram, skulptūras, figūriņas un dekoratīvas bļodas, var piešķirt jūsu ekspozīcijai personību un šarmu. Izvēlieties priekšmetus, kas sasaucas ar jūsu tēmu un stilu.

 • Iekļaujiet apstādījumus: Pievienojot augus vai ziedus, jūsu konsoles galdiņam var piešķirt dzīvību un svaigumu. Apsveriet iespēju izmantot podos audzētus augus, sukulentus vai vāze svaigiem ziediem.

 • Grāmatas un žurnāli: Dažu labi izvēlētu grāmatu vai žurnālu sakraušana kaudzē var piešķirt jūsu ekspozīcijai faktūru un augstumu. Tās var izmantot arī kā platformas citu priekšmetu pacelšanai.

 • Sveces un apgaismojums: Lai radītu siltumu un atmosfēru, izmantojiet sveces, svečturus vai nelielas lampas. Tie var arī piešķirt telpai maigu un aicinošu mirdzumu.

 • Personiskās pieskārieni: Lai telpu padarītu personiskāku, izstādiet personiskus priekšmetus, piemēram, ierāmētas fotogrāfijas, ceļojumu suvenīrus vai sentimentālas piemiņas lietas.

 • Atstarojošās virsmas: Spoguļi vai metāliski priekšmeti var piešķirt spožumu un gaismu jūsu konsoles galdiņa iekārtojumam.

 • Grupēšana un sakārtošana: Izkārtojiet priekšmetus nepāra skaitļu grupās, piemēram, trijniekos vai piecniekos. Izmēģiniet dažādus izkārtojumus, līdz atradīsiet vizuāli patīkamu izkārtojumu.

 • Negatīvā telpa: Nepārblīvējiet galdu. Atstājiet nedaudz tukšas vietas, lai ļautu priekšmetiem elpot un novērstu to, ka ekspozīcija izskatās pārblīvēta.

 • Krāsu palete: Palieciet vienotu krāsu paleti, kas papildina telpas dekoru. Tas nodrošinās, ka jūsu konsoles galdiņš nevainojami iederēsies kopējā dizainā.

 • Rotācija pēc sezonas: Sezonas laikā mainiet dekoru uz konsoles galdiņa, lai saglabātu to svaigu un interesantu. Apsveriet iespēju atjaunināt krāsas un priekšmetus, lai tie atbilstu gadalaikam.

 • Regulāra apkope: Lai saglabātu vizuālo pievilcību un nepieļautu, ka galdiņš kļūst nemainīgs, periodiski notīriet putekļus un pārkārtojiet tā iekārtojumu.

Atcerieties, ka konsoles galdiņa noformēšana ir iespēja izpaust savu radošumu un parādīt personīgo gaumi. Eksperimentējiet ar dažādiem izkārtojumiem, līdz iegūsiet tādu izskatu, kas jums patīk un papildina telpu.

Portālā Kulina mēs piedāvājam arī citus daudzpusīgus mēbeļu izstrādājumus, tostarp kafijas galdiņus, galda ratiņus un sānu galdiņus.