Figūriņas

30 items total
Anti-stresa dekors BALLANCE 15 cm, melns, Philippi
79,90 €
PHP193283
Durvju atdure DEDE, 2 kg, brūns metāls, Alessi
120 €
ALPS18BM
Durvju atdure ENTRA 8 cm, stiprināms pie sienas, Blomus BM65354
Durvju atdure HAMBURGER 12,5 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP240012
Durvju atdure STOP, 1 kg, Blomus
53,55 €
BM68307
Durvju atdure STOP, 2 kg, Blomus
68,85 €
BM68306
Durvju atdure WEDO, melna, Blomus
25,45 €
BM68308
Up
More products

Figūriņas - lielisks veids, kā personalizēt telpu

Kāda veida figūriņas ir pieejamas veikalā Kulina?

Gudrs akcentu dekors liecina par to, ka mājoklī ir radošs un izsmalcināts saimnieks. Vismazākās detaļas var kalpot par pamatu visam dizaina izkārtojumam telpā vai visā mājā.

Nav nekā labāka par lieliskāko figūriņu un unikālu skulptūru izvēli, kad runa ir par dekorēšanu ar gudriem un izklaidējošiem priekšmetiem. Kulina piedāvā plašu skulptūru un figūriņu klāstu ar dažādiem tematiem, materiāliem, krāsām un zīmoliem, piemēram, Seletti.

Kur likt figūriņas un kā tās izvietot?

Figūriņas var būt apburošs dekoratīvs elements, kas jūsu mājoklim piešķir personību un šarmu. Šeit ir dažas idejas, kur tās izvietot un kā tās izkārtot:

 • Plaukti un vitrīnas: Atvērtie plaukti vai vitrīnas ar stikla paneļiem ir lieliskas vietas, kur izvietot figūriņas. Izkārtojiet tās vizuāli patīkamā veidā, turot līdzīgas figūriņas kopā vai veidojot tematiskas grupas.

 • Ja jums ir kamīns vai kamīna iekštelpa, apsveriet iespēju novietot uz tās dažas figūriņas. Sajauciet tos ar citiem dekoratīviem priekšmetiem, piemēram, svecēm vai ierāmētām fotogrāfijām, lai radītu saistošu centrālo punktu.

 • Sānu galdiņi un naktsskapīši: Figūriņas var novietot uz sānu galdiņiem, galdiņiem vai naktsskapīšiem. Tās piešķir šīm virsmām dīvainību un interesi.

 • Palodzes: Novietojot figūriņas uz palodzēm, var radīt burvīgu ainu, kas mijiedarbojas ar ārpasauli. Tikai ņemiet vērā tiešos saules starus un iespējamo krāsu izbalēšanu.

 • Grāmatu plaukti: Izvietojiet figūriņas starp grāmatām grāmatu plauktos. Tie var pievienot vizuālu interesi jūsu grāmatu kolekcijai un izjaukt grāmatu rindu vienmuļību.

 • Ieejas konsoles galds: Uz ieejas konsoles galdiņa novietota figūriņa var sagaidīt apmeklētājus un piešķirt mājoklim viesmīlīgu noskaņu.

 • Virtuves letes: Virtuvē figūriņas var novietot uz atvērtiem plauktiem vai darba virsmām, piešķirot funkcionālai telpai māksliniecisku pieskārienu.

 • Vannas istabas tualete: Lai piešķirtu eleganci, novietojiet figūriņu uz vannas istabas tualetes vai darba virsmas.

 • Piekaramie plaukti vai peldošie plaukti: Ja jums ir piekaramie plaukti vai peldošie plaukti, uz tiem var novietot figūriņas, lai radītu unikālu ekspozīciju, kas piesaista skatienu uz augšu.

 • Darba vietas: Neliela figūriņa var būt patīkams papildinājums jūsu mājas birojam vai darba vietai, sniedzot vizuālu atpūtu no ar darbu saistītiem priekšmetiem.

Izkārtojot figūriņas:

 • Līdzsvars: Ņemiet vērā vispārējo vizuālo līdzsvaru. Kombinējiet lielākas un mazākas figūriņas un spēlējieties ar augstumu, lai radītu dinamisku kompozīciju.

 • Tēma vai stils: Izkārtojiet kopā figūriņas, kurām ir kopīga tēma, krāsu palete vai stils, lai radītu vienotu izskatu.

 • Negatīvā telpa: Atvēliet negatīvu telpu ap katru figūriņu, lai izvairītos no pārblīvēta izskata.

 • Dažādi augstumi un izmēri: Dažādi figūriņu augstumi un izmēri piešķir kompozīcijai vizuālu interesi.

 • Grupas: Grupējiet līdzīgas figūriņas kopā, lai radītu iespaidīgāku ekspozīciju.

Atcerieties, ka figūriņu izkārtojums ir radošs process, un jūs varat eksperimentēt ar dažādiem izvietojumiem un kombinācijām, līdz atradīsiet tādu izkārtojumu, kas atbilst jūsu personīgajam stilam un uzlabo jūsu mājas atmosfēru.

Vai figūriņas ir laba ideja dāvanai?

Tas, ka figūriņas ir tik daudzpusīgas, nozīmē, ka jūs varat izvēlēties tādu, kas atbilst saņēmēja interesēm vai hobijiem, tādējādi piešķirot tām individuālu izskatu. Jūs varat izvēlēties tādu, kas atbilst viņu vēlmēm, neatkarīgi no tā, vai viņi ir mākslas entuziasti vai figūriņu kolekcionāri.

Turklāt figūriņas var izmantot kā mūžīgus dekoratīvus papildinājumus, lai jebkurai dzīves telpai piešķirtu personību un šarmu. Tie var uzlabot telpas estētisko pievilcību un kalpot kā sarunu rakursi. Tie var būt gan skaistas skulptūras, gan komiski priekšmeti.

Figūriņām ir arī sentimentāla nozīme, un tās var radīt patīkamas atmiņas. Jūs varat izveidot personisku saikni ar saņēmēju, izvēloties skaitli, kas simbolizē unikālu nozīmi vai atspoguļo kopīgas intereses.


Lai atrastu vēl vairāk dekoratīvu risinājumu, aplūkojiet mūsu grāmatu paliktņu, sienas dekoru, foto rāmīšu un citu izstrādājumu klāstu.