krāsns cimdi

7 items total

Cimdi cepeškrāsnij - pasargājiet rokas un droši gatavojiet, izmantojot mūsu cimdus cepeškrāsnij

Krāsns cimdi ir aizsargcimdi, kas paredzēti valkāšanai gatavošanas vai cepšanas laikā. Tie parasti ir izgatavoti no karstumizturīgiem materiāliem, piemēram, silikona, neoprēna vai izturīga auduma, kas spēj izturēt augstu temperatūru.

Cimdi krāsnij tiek izmantoti, lai pasargātu rokas un pirkstus no apdegumiem, strādājot ar karstiem virtuves traukiem, cepamajiem traukiem vai ēdienu, kas tikko izņemts no krāsns, grila vai plīts. Tie parasti ir veidoti ar neslīdošu satvērienu vai tekstūru, kas palīdz novērst priekšmetu izslīdēšanu no lietotāja rokām.

Starp stilīgajiem cepeškrāsns cimdiem, kas pieejami vietnē Kulina, jūs atradīsiet arī dažādu izmēru un materiālu turētājus.

Kas ir podiņu turētāji un kam tie tiek izmantoti?

Podu turētāji ir ēdiena gatavošanas piederumi, ko izmanto, lai pasargātu rokas no apdegušiem katliem un pannām. Tie parasti ir izgatavoti no karstumizturīgiem materiāliem, piemēram, silikona vai kokvilnas, un ir paredzēti kā rokturi karstām servēšanas un gatavošanas pannām, neradot roku apdegumus.

Kad karstus katlus, pannas un šķīvjus izņem no cepeškrāsns vai plīts vai nes uz galdu, lai tos pasniegtu, lieto turētājus. Tos izmanto arī kā aizsardzību pret karstuma radītiem bojājumiem letēm un citām virsmām, kad uz tām novieto karstus virtuves traukus.

Ir pieejami dažādu formu un izmēru turētāji, sākot no maziem kvadrātveida vai taisnstūra formas spilventiņiem līdz lielākiem dūraiņiem, kas pārklāj visu plaukstu un plaukstas locītavu.

Cepeškrāsns cimdi ir piemēroti karstu ēdienu izņemšanai no cepeškrāsns, savukārt cimdi ir labāk piemēroti karstu katlu un pannu apstrādei uz plīts vai karstu ēdienu nešanai uz galda. Tos var izmantot arī kā podiņu statīvus, lai pasargātu virtuves vai galda virsmu. Lai izvairītos no apdegumiem vai traumām, ir svarīgi izmantot attiecīgajam darbam piemērotu aizsardzību.

Kāpēc cimdi ir svarīgi elegantā virtuvē?

Cepeškrāsns cimdi ir nepieciešami ikvienā, pat elegantā virtuvē, jo tie ne tikai palīdz pasargāt rokas un plaukstas no karstuma, kad izņemat karstus priekšmetus no cepeškrāsns, bet arī bieži vien ir redzami (uz virtuves virsmas vai virtuves salas) un ļoti bieži tiek izmantoti, lai pasniegtu ēdienus uz galda, kad viesi sēž apkārt.

Izsmalcinātā virtuvē, kur svarīga ir noformējums un uzmanība detaļām, tas ir īpaši svarīgi, jo vēlaties nodrošināt, lai ēdiens būtu skaisti izstādīts, neradot risku apdegt vai izliet ēdienu.

Elegantā virtuvē cimdu lietošana liecina par zināmu profesionalitāti un uzmanību detaļām. Tas apliecina jūsu apņemšanos sniegt viesiem vai klientiem izcilu apkalpošanu un to, ka, strādājot ar karstiem ēdieniem, jūs ievērojat nepieciešamās drošības procedūras.

Mājas lapā Kulina ir pieejami arī citi virtuves tekstilizstrādājumi stilīgai iekārtojumam, piemēram, virtuves priekšauti vai tējas dvieļi.