Pakaramie āķi

22 items total
Pakaramais KNOB, zils, Hübsch
11,49 €
HU991515
Āķi BOWL ugunskura traukam, 2 āķu komplekts, Höfats HO00373
Mēteļu pakaramais āķis KNOB, misiņš, Hübsch
11,49 €
HU991516
Mēteļu pakaramais āķis PICCOLO, misiņš, Hübsch
11,49 €
HU991505
Mēteļu pakaramais LANCA, salokāms, Blomus
40,75 €
BM63262
Somiņas pakaramais JUMBO, Alessi
28 €
ALFGO05
Dvieļu pakaramais PI:P, ar piesūcekni, balts, Koziol KOZ1411125
Somiņas pakaramais MINOU, nerūsējošs tērauds, Alessi ALFGO01

Klikšķi - labam sienu izskatam un efektīvai uzglabāšanai

Krāciņi ir daudzpusīgs un praktisks papildinājums jebkurai mājai, kas var kalpot dažādiem mērķiem dažādās telpās. Virtuvē tie ļauj viegli piekļūt traukiem un katliem, atbrīvojot vērtīgu atvilktņu un letes vietu. Vannas istabās uz āķiem ir glīti novietoti dvieļi, halāti un dušas kabīnes, tādējādi veicinot telpu organizētību un efektīvu izmantošanu. Guļamistabās ir izdevīgi izmantot āķus, jo tajos var piekārt somas, aksesuārus un apģērbu, tādējādi samazinot jucekli un saglabājot telpas sakoptību. Ieejas durvīs un dubļu istabās tiek izmantoti āķi mēteļu, cepuru un atslēgu novietošanai, lai atvieglotu ieiešanu un iziešanu no mājas. No mākslas darbu un spoguļu piekāršanas līdz pat uzglabāšanas risinājumu izveidei - āķi uzlabo dzīvojamo telpu funkcionalitāti un estētiku, vienlaikus veicinot sakārtotu un patīkamu atmosfēru visā mājoklī.

No kāda materiāla vislabāk izgatavot āķus?

Klikšķi ir glabāšanas priekšmeti, kurus var izmantot, lai piekarinātu priekšmetus, kā arī lai izgatavotu dažus mākslas darbus. Šos āķus var izmantot telpā, lai piekarinātu apģērbu un citus audumus, turklāt tos bieži izmanto arī virtuvē, lai piekarinātu traukus un citus apģērba gabalus.

Starp dažādiem Kulina piedāvātajiem āķiem jūs atradīsiet āķus, kas izgatavoti no:

  • Nerūsējošais tērauds ir izturīga, ilgmūžīga viela, kas ir izturīga pret koroziju. Tas ir lielisks risinājums āķiem, kas tiks izmantoti mitrās vai mitrās vietās.
  • Plastmasa ir universāls, viegls un pieejams materiāls. Tas ir piemērots risinājums āķiem, kas netiks novietoti noslogotā vietā.
  • Dzelzs ir izdevīgs, izturīgs un ilgmūžīgs materiāls. Tas ir lielisks risinājums āķiem, kas tiks novietoti vietās ar lielu satiksmes intensitāti.

Ko var piekārt pie sienas āķiem?

Uz sienas āķiem var piekarināt visdažādākās lietas, tostarp jakas, cepures un šalles, jo tie ir ļoti universāli. Tekstilizstrādājumu primārā apstrāde. Turklāt tualetē var uzstādīt sienas āķi, uz kura var pakārt dvieļus, lai tie būtu sausi un kārtīgi. Otrkārt, sienas āķi ir arī lieliska vieta, kur piekārt atslēgas, lai tās netiktu pazaudētas. Izvēloties sienas āķus, ir svarīgi ņemt vērā to preču svaru, kuras uz tiem tiks piekarinātas. Jums ir jāizvēlas arī atbilstošs izmērs un stils jūsu interjeram.

Kā uzstādīt āķi?

Lai vienkārši uzstādītu sienas āķi, vispirms izvēlieties piemērotu vietu pie sienas, kur piekārt āķi. Ar zīmuli vai marķieri norādiet vietas, kur tiks ievietotas skrūves vai naglas. Ievietojiet skrūves vai naglas paredzētajās vietās pēc tam, kad ar tām ir izkārtots āķis.

Nepievelciet tos pārāk cieši, bet tikai stingri pievelciet. Nedaudz pavelkot āķi vai piekarinot vieglu priekšmetu, varēsiet pārbaudīt tā stabilitāti. Brīdī, kad tas šķiet drošs, viss ir izdarīts!

Lai iegūtu plašāku priekšmetu klāstu, ko izmanto uzglabāšanai, varat apskatīt Kulina žurnālu plauktu, apavu skapju un drēbju plauktu kolekciju.