43 items total
Vannas dvielis CARO 50 x 100 cm, pelekbrūns, Blomus
Sticker
29,07 €
BM69002
Rokas dvielis CARO 30 x 30 cm, krēmkrāsas, Blomus
Sticker
17,85 €
BM69006
Rokas dvielis CARO 30 x 30 cm, pelēkbrūns, Blomus
Sticker
17,85 €
BM69007
Rokas dvielis CARO 30 x 30 cm, pelēkmelns, Blomus
Sticker
17,85 €
BM69005
Rokas dvielis PROMENADE 50 x 100 cm, zils, Hübsch
Sticker
27,90 €
HU61208
Vannas dvielis CARO 50 x 100 cm, balts, Blomus
Sticker
29,07 €
BM66305
Vannas dvielis CARO 50 x 100 cm, gaiši pelēks, Blomus
Sticker
BM69003
Vannas dvielis CARO 50 x 100 cm, krēmkrāsas, Blomus
Sticker
BM69001
Vannas dvielis CARO 50 x 100 cm, melns, Blomus
Sticker
29,07 €
BM66308
Vannas dvielis CARO 50 x 100 cm, pelēkmelns, Blomus
Sticker
29,07 €
BM69000
Vannas dvielis CARO 70 x 140 cm, balts, Blomus
Sticker
56,05 €
BM66304
Vannas dvielis CARO 70 x 140 cm, krēmkrāsas, Blomus
Sticker
BM68996
Up
More products

Dvieļi - ietinieties ērtībās

Kādi dvieļu veidi ir pieejami vietnē Kulina?

Vai jums ir apnicis vienmēr lietot vienu un to pašu veco dvieli? Vai jūsu drauga kolekcijā ir dārgi un pūkaini dvieļi, kurus jūs slepeni vēlaties? Jums nav jāuztraucas, jo Kuliņā ir aizraujoša dvieļu pasaule. Tie ir vairāk nekā tikai funkcionāli priekšmeti. Tajās ir stāsti par nomierinošām dušām, omulīgām omulībām un saules skūpstītiem piedzīvojumiem. Portālā Kulina mēs piedāvājam dažādus dvieļu veidus, kuriem katram ir īpašas īpašības un pielietojums.

 • Vannas dvieļi

Vannas dvieļi ir paredzēti lietošanai pēc dušas vai vannas. Tie ir īpaši labi uzsūcoši un bieži vien ir lielāki un biezāki nekā cita veida dvieļi. Vannas dvieļi ir izgatavoti no kokvilnas un pieejami dažādās krāsās un dizainā.

 • Roku dvieļi

Mazāki dvieļi, ko sauc par "roku dvieļiem", ir īpaši paredzēti roku žāvēšanai. Tie ir dažādu krāsu un dizainu, un tos bieži novieto blakus izlietnei. Kulina's roku dvieļi ir izgatavoti no kokvilnas, un tos bieži rotā šūšanas, vafeļu raksts vai citi raksti.

 • Pludmales dvieļi

Pludmales dvieļi ir lieli, labi uzsūcoši dvieļi, kas īpaši paredzēti lietošanai pludmalē vai baseinā. Tie parasti ir lielāki un krāsaināki nekā parastie vannas dvieļi, un tie kalpo dažādiem mērķiem, ne tikai nosusināšanai pēc peldes. Daudzi cilvēki pludmales dvieļus izmanto kā modes aksesuāru, saskaņojot tos ar peldkostīmiem vai pludmales apģērbu.

Vai man manu dvieļu krāsa ir jāsaskaņo ar jūsu vannas istabas iekārtojuma krāsu?

Dvieļu krāsas saskaņošana ar vannas istabas krāsu shēmu nav obligāta prasība, taču tā var veicināt telpas kopējo estētiku un harmoniju. Lūk, daži iemesli, kāpēc daži cilvēki izvēlas saskaņot dvieļu krāsas ar vannas istabas interjeru:

 • Vizuālā vienotība: Dvieļu krāsu saskaņošana ar vannas istabas krāsu paleti rada vienotu un saskaņotu izskatu. Tas var padarīt telpu sakārtotāku un vizuāli pievilcīgāku.

 • Dizaina izjūta: Krāsu saskaņošana liecina par uzmanību detaļām un dizaina izjūtu. Tas liecina, ka esat padomājis par vannas istabas kopējo izskatu, tostarp par mazajiem elementiem, piemēram, dvieļiem.

 • Uzlabota vide: Krāsas var ietekmēt telpas atmosfēru. Ja jūsu dvieļi papildina vannas istabas krāsu gammu, tas var veicināt vēlamo noskaņu vai atmosfēru, ko vēlaties radīt šajā telpā.

 • Personīgā izpausme: Izvēloties vannas istabas krāsām atbilstošus dvieļus, var izpaust savu personīgo stilu un vēlmes. Tā ir neliela detaļa, kas var atspoguļot jūsu gaumi un estētiku.

 • Paaugstināta estētika: Labi saskaņota krāsu shēma var uzlabot vannas istabas kopējo estētiku, padarot to izsmalcinātāku un izsmalcinātāku.

 • Uzmanība detaļām: Dvieļu un vannas istabas dekoru krāsu saskaņošana liecina par uzmanību detaļām, ko var novērtēt viesi, kuri izmanto vannas istabu.

 • Viegli veidot stilu: Atjaunināt vai atsvaidzināt vannas istabas izskatu bez lielām izmaiņām: saskaņoti dvieļi var atvieglot vannas istabas izskatu bez lielām izmaiņām. Ja nomainīsiet dvieļus pret dvieļiem, kas atbilst jaunai krāsu gammai, tas var uzreiz mainīt telpas izskatu.

 • Fotogēniskā pievilcība: Ja jums patīk dalīties ar savas telpas fotogrāfijām sociālajos medijos vai ar draugiem un ģimeni, saskaņota krāsu shēma var padarīt jūsu vannas istabu vizuāli pievilcīgāku fotogrāfijās.

Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka personīgās vēlmes atšķiras. Daži cilvēki var izvēlēties kontrastējošu krāsu shēmu, lai radītu dinamiskāku izskatu. Galu galā lēmums par dvieļu krāsu saskaņošanu ar vannas istabas interjeru ir individuālas gaumes un stila jautājums. Ja jūsu prioritāte ir vizuāla harmonija un labi iekārtota telpa, koordinētas krāsas var būt noderīga vadlīnija. Ja jums vairāk patīk kombinācijas vai eklektisma pieeja, arī tā ir pilnīgi pieņemama. Svarīgākais ir izveidot vannasistabas vidi, kas jums patīk un kurā jūtaties ērti.

Lai pienācīgi uzglabātu dvieļus, varat iegādāties arī mūsu dvieļu pakaramos, kas tos saglabās tīrus un sausus.