Vāzes

147 items total
Vāze 20 cm, dzintara krāsa, keramika, Bitz
42 € –11 %
37 €
BITZ872913
Vāze 25 cm, dzintara krāsa, keramika, Bitz
62 € –6 %
58 €
BITZ872923
Vāze CRYSTALBOOTIE 28 cm, caurspīdīga, stikls, Seletti SLT10064
Vāze ELIA 32 cm, ar statīvu, nerūsējošs tērauds, Philippi PHP202022
Vāze EVA 18 cm, zila, keramika, Bjørn Wiinblad
69,95 €
BJORW56537
Vāze FLOAT 17 cm, pelēka, Philippi
52 €
PHP123169
Vāze IKEBANA 13 cm, sudraba krāsa, stikls, Fritz Hansen FH840146
Vāze IKEBANA 13 cm, zelts, stikls, Fritz Hansen
111 €
FH840141
Vāze IKEBANA 33 cm, sudrabakrāsa, stikls, Fritz Hansen FH840148
Vāze IKEBANA 33 cm, zelta krāsa, stikls, Fritz Hansen FH840142
Vāze IKERU 19 cm, zaļa, stikls, Fritz Hansen
134 €
FH840144
Vāze IKERU 24 cm, zaļa, stikls, Fritz Hansen
109 €
FH840143
Vāze MINERVA GOLD 32 cm, caurspīdīga, Nachtmann NM104160
Up
More products

Vāzes - stilīgs veids, kā veidot savu interjeru

Vāze ir trauks, ko izmanto ziedu, dekoratīvu zaru vai citu dekoratīvu priekšmetu glabāšanai. Tās bieži vien ir izgatavotas no stikla, porcelāna vai keramikas, bet modernās vāzes bieži vien ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda vai plastmasas. Vāzes ir dažādu izmēru, formu un krāsu, bieži rotātas ar dažādiem rakstiem vai motīviem.

Vāzes, kas pieejamas Kulina , izgatavo ne tikai tradicionālie stikla ražotāji, bet arī mūsdienu ražotāji, piemēram Holmegaard, Blomus, Philippi, , un Kahler. Seletti zīmols piedāvā vāzes, kas nemaz neizskatās pēc vāzēm, tāpēc, ja esat pietiekami drosmīgs, varat apskatīt arī tās. Ja meklējat vēl citus mājas dekorus, varat apskatīt arī citus mūsu piedāvājumā esošos mājas dekorus.

Kādi ir dažādu veidu vāzes?

Vāzes var iedalīt grupās, pamatojoties uz to dizainu, kompozīciju un formām. Tālāk ir minēti daži no populārākajiem vāzes veidiem:

  • Akmensmasas vāzes: Akmenskeramika ir cieta, izturīga keramika, kas tiek apdedzināta augstā temperatūrā. No keramikas izgatavotas vāzes bieži vien ir smagas un sader ar lauku, lauku un boho stilu.
  • Keramiskās vāzes: Atšķirībā no keramikas keramikas vāzes tiek dedzinātas zemākā temperatūrā. Tādējādi tie kļūst maigāki un bieži vien dekoratīvāki.
  • Stikla vāzes: Caurspīdīgas stikla vāzes vai vāzes no krāsaina stikla ir pieejamas visdažādākajos variantos. Stikla vāzes ir ļoti pievilcīgas, piemērotas jebkuram interjera stilam, var būt gan vieglas, gan smagas, un vienmēr ir lieliska ideja dāvanai.
  • Porcelāna vāzes: Porcelāns ir keramikas materiāls, kas tiek apdedzināts ļoti augstā temperatūrā, tāpēc tas nav porains un ir ļoti izturīgs. No porcelāna izgatavotas vāzes bieži vien ir rotātas ar sarežģītiem rakstiem un dažādās krāsās. Tie lieliski izskatās gan tradicionālā, gan eklektiskā interjerā.
  • Nerūsējošā tērauda vāzes: tās ir ļoti modernas un pieejamas dažādās formās un izmēros. Tie iederas modernā un minimālisma interjerā un ir lieliska dāvana tiem, kam patīk vienkāršība.

Šāda veida vāzes un vairākas citas, kas pieejamas Kulina veikalos, ir dažādu formu, piemēram, cilindriskas, sfēriskas, sīpolu, izliektas, taisnas utt.

Kādi ir dažādi veidi, kā es varu veidot savu vāzi?

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat izstādīt vāzi ar ziediem vai bez tiem, ir vairāki veidi, kā to iekārtot savā mājoklī. Šeit ir sniegti daži ieteikumi, kas palīdzēs jums sākt darbu:

Izmantojiet vienu vāzi: Vienkārša vāze ar ziediem vai bez tiem var piešķirt eleganci jebkurai telpai. Vāzi var izmantot arī kā izteiksmīgu priekšmetu, novietojot to uz konsoles, kafijas galdiņa vai kumodes.

Izveidojiet kompozīciju: Lai izveidotu vizuāli pievilcīgu kompozīciju, uz galda virsmas vai plaukta izkārtojiet vairākas dažāda izmēra, formas vai krāsas vāzes. Lai veidotu daudzslāņainu un dinamisku ekspozīciju, varat kombinēt un saskaņot dažādus materiālus, piemēram, stiklu, keramiku, porcelānu un keramiku.

Izmantojiet vāzes kā centrālo elementu: Izvēlaties, vai ēdamgaldam, kafijas galdam vai citai lielai virsmai kā centrālo elementu izmantot vāzi. Vāzē var ievietot ziedus vai citus dekoratīvus priekšmetus, piemēram, augļus vai zariņus.

Lai interjerā izvietotu vairāk ziedu, apskatiet mūsu puķu podiņu un puķu statīvu klāstu.