salvešu gredzeni

3 items total

Salvešu gredzeni - piešķiriet eleganci savam ēdienkartei

Kāds ir salvešu gredzenu mērķis?

Salvešu gredzeni ir mazi dekoratīvi un praktiski priekšmeti, ko izmanto galda klāšanā, lai salocītās salvetes noturētu vietā. Pateicoties to dažādajām formām un dizainam, tie var arī papildināt galda noformējumu ar dekoratīvu elementu.

Tomēr tos var izmantot arī mazāk svinīgos pasākumos, lai galdam piešķirtu eleganci. Salvešu gredzenus bieži izmanto formālos vai pusformālos maltīšu galdos, piemēram, kāzās vai dārgās vakariņās.

Portālā Kulina mēs esam rūpīgi izvēlējušies mūsu salvešu gredzenus no vadošajiem ražotājiem, piemēram Bitz un Philippi.

Kā veidot salvetes ar gredzenu?

Vienkāršs veids, kā piešķirt galda klāšanai mazliet klases un izsmalcinātības, ir salvetes apdarināt ar salvešu gredzens. Šeit ir sniegtas dažas vadlīnijas, kā uzlikt gredzenu uz salvetes:

  • Izvēlieties salvešu gredzens. Izvēlieties gredzenu, kas sader ar visu jūsu galda noformējumu, no daudzajiem pieejamajiem stiliem un materiāliem.
  • Salociet salveti. Salvetes var salocīt dažādos veidos, bet viens no vienkāršiem un klasiskiem salocījumiem ir salocīt salveti uz pusēm pa diagonāli, veidojot trīsstūri, un tad vēlreiz uz pusēm, veidojot mazāku trīsstūri.
  • Ielieciet salveti salvešu salvešu gredzens. Servetīte jāievieto servetes gredzenā ar salocītajām malām uz augšu, turot to šādā stāvoklī.
  • Pārvietojiet salveti. Kad salvete ir uzlikta uz gredzena, veiciet nepieciešamos locījumu un malu pielāgojumus, lai piešķirtu tai sakoptu un pievilcīgu izskatu.
  • Uz galda jānovieto salvetes. Servīti var novietot vai nu uz šķīvja, vai arī pa kreisi no dakšiņām.

Kāpēc ir svarīgi lietot salvetes?

Salvetes ir būtiska ēšanas pieredzes sastāvdaļa, jo tās sniedz gan praktiskus, gan estētiskus ieguvumus. Dažas no priekšrocībām ir šādas:

  • Higiēna: Personīgās higiēnas ievērošanu un baktēriju un mikrobu pārnēsāšanas novēršanu atvieglo salvetes, ar kurām noslaucīt ēdienu un šķidrumu no sejas un rokām.
  • Etiķete: Salvetes ir svarīga galda etiķetes sastāvdaļa, ko izmanto, lai norādītu maltītes sākumu un beigas, kā arī lai norādītu, kad persona vēlas uz laiku atstāt galdu.
  • Dekors: Salvetes var izmantot kā dekoratīvu elementu, lai uzlabotu galda noformējuma izskatu, piešķirot tam krāsu, faktūru un stilu.
  • Aizsardzība: Lai pasargātu apģērbu no noplūdēm un traipiem, maltītes laikā tiek izmantotas salvetes.

Ja jums patīk, ka jūsu galds izskatās eleganti, varat apskatīt arī mūsu galdautu klāstu, galda celiņš, un paliktņus.