Galda lampas

14 items total
Galda lampa AQ01 45 cm, melna, Fritz Hansen
369 €
FH62699008
Galda lampa KAISER IDELL 42 cm, melna, Fritz Hansen FH62701408
Galda lampa KAISER IDELL 47 cm, melna, Fritz Hansen FH62703008
Galda lampa CUT & PASTE 58 cm, melnbalta, Seletti
232 €
SLT15190
Rakstāmgalda lampa STAGE S, LED, balta, Blomus
229 €
BM66180
Rakstāmgalda lampa STAGE S, LED, pelēkbrūna, Blomus BM66181
Rakstāmgalda lampa STAGE S, LED, silti pelēka, Blomus BM66182
Pārnēsājama galda lampa FAROL 33 cm, LED, balta, Blomus BM66124

Galda lampas - apgaismojiet savu darba vietu

Kas ir rakstāmgalda lampa?

rakstāmgalda lampa ir pārnēsājams darba apgaismojums, kas novietots uz galda, lai nodrošinātu mērķtiecīgu apgaismojumu tādu uzdevumu veikšanai kā darbs ar datoru, lasīšana, rakstīšana, zīmēšana, rokdarbi, grāmatvedība, šūšana, adīšana un krāsošana. Tie nodrošina arī regulējamu apgaismojumu, lai nodrošinātu uzdevumu redzamību un ergonomisku komfortu.

Portālā Kulina mēs piedāvājam dažādu stilu, izmēru, materiālu un zīmolu galda lampas, piemēram Fritz Hansen, Blomus un Seletti, kas ļauj viegli atrast ideālo lampu, kas papildinās jūsu telpu.

Kas jāņem vērā, izvēloties rakstāmgalda lampa?

  • Apgaismojuma veids un intensitāte: Izlemiet, kāds apgaismojuma veids jums ir nepieciešams: apkārtējais, darba vai akcenta apgaismojums. Izvēlieties rakstāmgalda lampa ar regulējamiem spilgtuma līmeņiem vai gaismas intensitātes regulēšanas iespējām.

  • Apgaismojuma virziens un leņķis: Izvēlēties rakstāmgalda lampa ar regulējamu roku vai kaklu, kas ļauj novirzīt gaismu tieši tur, kur nepieciešams. Apsveriet iespēju izvēlēties lampu ar pagrieziena vai šarnīra funkciju, lai viegli mainītu gaismas leņķi.

  • Spuldzes tips un saderība: Pārbaudiet spuldzes tipu (LED, CFL, kvēlspuldze) un pārliecinieties, ka tā nodrošina vēlamo krāsu temperatūru un energoefektivitāti. Pārliecinieties, ka lampas spuldzes tips ir viegli pieejams un nomaināms.

  • Krāsu temperatūra: Ņemiet vērā gaismas krāsu temperatūru (mēra Kelvinos), lai tā atbilstu jūsu uzdevumam. Siltāki toņi (aptuveni 2700-3000K) ir mājīgi, savukārt vēsāki toņi (aptuveni 5000K) ir vairāk līdzīgi dienas gaismai un piemēroti darba uzdevumu veikšanai.

  • Izmērs un proporcijas: Izvēlieties lampas izmēru, kas atbilst jūsu rakstāmgalda vietai, bet nav pārāk liels vai pārāk mazs. Pārliecinieties, ka lampas augstums un sasniedzamība ir piemēroti jūsu darba vietai un veicamajiem uzdevumiem.

  • Pielāgojamība un elastība: Lai pielāgotu gaismas virzienu un pārklājumu, meklējiet lampu ar regulējamām funkcijām, piemēram, elastīgu kaklu, rotējošu galvu vai pagarināmu roku.

  • Materiāli un estētika: Izvēlieties lampu, kas papildina jūsu darba telpas iekārtojumu un stilu. Apsveriet lampas konstrukcijas materiālus un apdari, lai pārliecinātos, ka tie ir izturīgi un atbilst jūsu estētikai.

  • Barošanas avots: Izlemiet, vai vēlaties rakstāmgalda lampa ar vadu vai bezvadu rakstāmgalda lampa , kas izmanto baterijas vai ir uzlādējama.

  • Energoefektivitāte: Izvēlieties LED galda lampas, jo tās ir energoefektīvas un nodrošina ilgstošu apgaismojumu.

Rūpīgi apsverot šos faktorus, varat atrast rakstāmgalda lampa , kas atbilst jūsu apgaismojuma vajadzībām, uzlabo jūsu darba vietu un veicina ērtu un produktīvu vidi.

Vai LED rakstāmgalda lampa ir laba acīm?

Jā, ir vispāratzīts, ka LED galda lampas ir lieliski piemērotas acīm. Tradicionālās spuldzes rada vairāk siltuma, kas var izraisīt acu nogurumu un sasprindzinājumu. Turklāt tie nodrošina labākas kvalitātes gaismu, kas ir līdzīgāka tiešai saules gaismai, kas var mazināt galvassāpju un acu sasprindzinājuma iespējamību. Mūsu LED galda lampas papildus piedāvā aptumšošanas un regulējama spilgtuma iestatījumus, lai jūs varētu pielāgot apgaismojumu atbilstoši savām prasībām un vēlmēm. Kopumā, ja vēlaties mazināt acu sasprindzinājumu un palielināt komfortu, strādājot pie galda, iesakām iegādāties kādu no mūsu LED galda lampām.

Pārlūkojiet arī citus mūsu apgaismes ķermeņus, tostarp griestu lampas un sienas lampas.