ZWILLING FOUR STAR®

13 items total

ZWILLING FOUR STAR® ir slavena nažu kolekcija, kurai jau gadu desmitiem uzticas gan profesionāli pavāri, gan mājas pavāri. Šie naži, kas izgatavoti precīzi un prasmīgi, apliecina Zwilling apņemšanos nodrošināt kvalitāti un inovācijas.

FOUR STAR® nažus raksturo to izcilais dizains un konstrukcija. Katrs nazis ir kalts no viena augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda gabala, kas nodrošina izturību un izturību. Gludā pāreja no asmens uz rokturi ne tikai uzlabo naža līdzsvaru, bet arī atvieglo tā tīrīšanu.

FOUR STAR® nažu asmeņi ir rūdīti ledū, izmantojot Zwilling patentēto Friodur procesu, kas palielina to asumu un izturību pret koroziju. Neatkarīgi no tā, vai griežat šķēlēs, sagriežat kubiņos vai kapājat, šie naži nodrošina virtuvē nepieciešamo precizitāti un kontroli.

FOUR STAR® nažu galvenā iezīme ir ērtums. Ergonomiski veidotie rokturi ērti iekļaujas rokā un mazina nogurumu, lietojot tos ilgāku laiku. Pilna tang konstrukcija nodrošina stabilitāti un izturību, padarot šos nažus par uzticamu izvēli visiem griešanas darbiem.

FOUR STAR® nažu daudzpusība ir vēl viens iemesls, kāpēc tos iecienījuši pavāri. Šī kolekcija piedāvā plašu izvēli - no griešanas naža līdz pavāra nažam un visam starp tiem, lai apmierinātu jūsu īpašās kulinārijas vajadzības.

Kopumā ZWILLING FOUR STAR® naži ir mūžīga izvēle tiem, kas no saviem virtuves instrumentiem prasa pilnību. Šie naži, kuros ir ideāli apvienota meistarība, kvalitāte un dizains, kļūs par jūsu uzticamiem pavadoņiem virtuvē un palīdzēs jums sasniegt kulinārijas meistarību ar katru griezumu. Uzlabojiet savu gatavošanas pieredzi ar FOUR STAR® nažiem jau šodien.