Tosteris KitchenAid

14 items total
Maizes tostera restīte ARTISAN tosteriem, KitchenAid KA5KTBW22
Tosteris 5KMT2204EIB, 2 šķēlēm, tintes zils, KitchenAid KA5KMT2204EIB
Tosteris 5KMT2204EPP, 2 šķēlēm, zaļš, KitchenAid KA5KMT2204EPP
Tosteris 5KMT221EER, 2 šķēlēm, karaliski sarkans, KitchenAid KA5KMT221EER
Tosteris ARTISAN, 2 šķēlēm, čuguna melns, KitchenAid KA5KMT2204EBK
Tosteris ARTISAN, 2 šķēlēm, melns, KitchenAid
329 €
KA5KMT2204EOB
Tosteris ARTISAN, 2 šķēlēm, metāliski sarkans, KitchenAid KA5KMT2204ECA
Tosteris ARTISAN, 2 šķēlēm, pistāciju krāsa, KitchenAid KA5KMT2204EPT
Tosteris ARTISAN, 4 šķēlēm, metāliski sarkans, KitchenAid KA5KMT4205ECA
Tosteris, 2 šķēlēm, mandeļu krāsa, KitchenAid KA5KMT221EAC
Tosteris 5KMT2204EAC, 2 šķēlēm, mandeļu krāsa, KitchenAid KA5KMT2204EAC
Tosteris ARTISAN 5KMT2204, 2 šķēlēm, karaliski pelēks, KitchenAid KA5KMT2204EGR
Tosteris ARTISAN, 2 šķēlēm, karaliski sarkans, KitchenAid KA5KMT2204EER

Iepazīstinām ar KitchenAid tosteriem: Uzlabojiet savu brokastu pieredzi

Uzlabojiet savus rītus ar KitchenAid tosteru klāstu, kas ir izstrādāts, lai jūsu brokastu ikdienā ienestu stilu un precizitāti. Šie grauzdētāji, kuros perfekti apvienota funkcionalitāte un estētika, ir kas vairāk nekā tikai virtuves ierīces - tie ir atslēga, lai katru reizi pagatavotu gardas un perfekti apgrauzdētas šķēles.

KitchenAid tosteri ir inovāciju un meistarības apliecinājums, kas nodrošina, ka maize, maizītes un smalkmaizītes tiek apceptas līdz pilnībai. Aprīkotas ar modernām funkcijām, piemēram, precīzu temperatūras kontroli un vairākiem apgrauzdēšanas iestatījumiem, jums ir pilnīga kontrole pār to, cik kraukšķīgi vēlaties, lai jūsu grauzdiņi būtu. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku gaišai zeltainai nokrāsai vai dziļai, bagātīgi karamelizētai apdarei, KitchenAid grauzdētavas vienmēr nodrošinās vēlamos rezultātus.

KitchenAid tosteru gludais un modernais dizains piešķir jūsu darba virsmai eleganci. Pieejami dažādās krāsās, kas sader ar jūsu virtuves interjeru, šie grauzdētāji nevainojami iederas jebkurā kulinārijas vidē. To kompaktais izmērs nodrošina, ka tie neaizņems pārāk daudz vietas, tāpēc tie ir ideāli piemēroti jebkura izmēra virtuvēm.

Drošība un ērtības iet roku rokā ar KitchenAid. Grauzdējamās pannas ir aprīkotas ar vēsu ārpusi un viegli lietojamām funkcijām, kas nodrošina, ka varat pagatavot savu rīta maltīti bez jebkādām grūtībām. Izņemamā drupatiņu paplāte padara tīrīšanu vieglu, ļaujot jums koncentrēties uz grauzdēto gardumu baudīšanu, neuztraucoties par nekārtībām.

Neatkarīgi no tā, vai esat grauzdiņu entuziasts vai baudāt dažādus brokastu gardumus, KitchenAid grauzdētāji ir daudzpusīgi palīgi, kas uzlabos jūsu kulinārijas pieredzi. To izturība, precizitāte un stils padara tos par būtisku papildinājumu jebkurai virtuves iekārtai.

Izpētiet daudzveidīgo KitchenAid tosteru kolekciju un pārskatiet savu brokastu spēli. Sāciet savu dienu ar perfekti apceptām šķēlītēm, kas ne tikai priecēs jūsu garšas kārpiņas, bet arī priecēs jūsu acis. Uzlabojiet savus rītus ar KitchenAid - kur inovācijas sastopas ar brokastu pilnību.