aiztaisāmie

18 items total
Vīna pudeles korķis CLEVER & MORE, WMF
KULINA WEEKEND
14 € –15 %
11,90 €
WM0641026030
Vīna pudeles korķis, WMF
KULINA WEEKEND
33,60 € –15 %
Vīna pudeles korķis, WMF
Pieejams (19 pcs)
28,56 €
WM0640727920

Aizbāžņi - labāks veids, kā saglabāt dzēriena garšu un smaržu

Kas ir vīna aizbāzni un kāpēc man tie ir vajadzīgi?

Vīna korķis ir ierīce, ko izmanto, lai aiztaisītu atvērtu vīna pudeli un novērstu gaisa iekļūšanu tajā un vīna bojāšanu. Vīna aizbāžņi ir pieejami dažādās formās, izmēros un no dažādiem materiāliem, tostarp plastmasas, silikona un nerūsējošā tērauda.

Ja jums patīk dzert vīnu, bet jūs reti kad pabeidzat pudeli vienā reizē, jums ir nepieciešams vīna aizbāzni, jo, atverot vīna pudeli, gaiss to nekavējoties oksidē, mainot tā garšu un smaržu.

Vīna aizbāzni var arī palīdzēt izvairīties no izliešanas un saglabāt vīnu svaigu un gatavu nākamajai porcijai. Noslēdzot pudeli ar vīna aizbāzni, jūs varat ievērojami aizkavēt oksidēšanās procesu un ilgāk saglabāt vīna kvalitāti.

Vīna aizbāžņi ir obligāts priekšmets vīna cienītājiem, kuri vēlas pēc iespējas ilgāk izjust savu iecienītāko vīnu garšu un smaržu. Veikalos Kulina ir pieejams plašs augstas kvalitātes vīna aizbāžņu klāsts no tādiem ražotājiem kā WMF un Zwilling.

Kā lietot vīna aizbāzni?

Lai izmantotu vīna aizbāzni, vispirms atveriet vīna pudeli un izlejiet nepieciešamo daudzumu. Ievietojiet vīna aizbāzni pudeles kakliņā un nospiediet to, līdz tas aizķeras savā vietā. Uzglabājiet vīna pudeli aukstā un tumšā vietā.

Izņemiet vīna korķi un izlejiet vajadzīgo daudzumu, kad būsiet gatavi atkal dzert. Daži vīna aizbāžņi ir atkārtoti lietojami, tāpēc pirms atkārtotas lietošanas tos kārtīgi nomazgājiet.

Kāda ir atšķirība starp vīna uzpildītāju un vīna aizbāzni?

Vīna lejkanna ir ierīce, ko piestiprina vīna pudeles augšdaļai un kas regulē lejamā vīna plūsmu. Tam parasti ir neliela sprausla vai sprausla, kas novērš pilienus un izšļakstīšanos, tādējādi atvieglojot vīna iepildīšanu, neizlejot vīnu.

Dažas vīna lejamās tvertnes ir paredzētas arī vīna vēdināšanai, kas var uzlabot vīna garšu un smaržu.

Savukārt vīna aizbāzni izmanto, lai aiztaisītu atvērtu vīna pudeli, lai novērstu gaisa iekļūšanu un vīna bojāšanu, kā paskaidrots iepriekš.

Galvenā atšķirība starp vīna lejkannu un vīna aizbāzni ir tā funkcija. Vīna uzpildītājus izmanto, lai palīdzētu ielejot vīnu, savukārt vīna aizbāžņus izmanto, lai saglabātu vīnu pēc tā atvēršanas.

Ja jūtaties drosmīgi, varat arī aplūkot mūsu korķskrūvju un dekanteru klāstu, lai gūtu visaptverošu vīna pieredzi.