WOLL Titanium Nowo

17 items total
Wok panna TITANIUM NOWO 32 cm, ar rokturi, titāna, WOLL WL11321N
Grila panna TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, noņemams rokturis, WOLL WL16281N
Wok panna TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
134 € –14 %
115 €
WL11361N
Zemais katls TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titāns, WOLL WL1028N
Servēšanas panna TITANIUM NOWO 28 cm, titāns, WOLL
139,90 €
WL828N
Wok panna TITANIUM NOWO 36 cm, WOLL
131 € –10 %
117 €
WL1136N

Iepazīstinām ar WOLL Titanium Nowo kolekciju, kas ir apliecinājums Norberta Volla (Norbert Woll), uzņēmuma Woll GmbH vizionāra un dibinātāja, mantojumam. Norberta Volla (Norbert Woll) novatoriskā gara un nemainīgā perfekcionisma izpausmes pannu ražošanā iedvesmoja radīt NOWO sēriju, kas sola bezkompromisa kvalitāti un funkcionalitāti.

NOWO izcilās veiktspējas pamatā ir 8 mm bieza termiskā pamatne, kas rūpīgi veidota ar rokām, lai nodrošinātu optimālu siltuma sadalījumu un saglabāšanu. Šīs pannas un katli ātri uzkarst un paliek karsti pat pēc noņemšanas no plīts, tādējādi nodrošinot energoefektīvu gatavošanu uz visu veidu plītīm, tostarp indukcijas.

NOWO titāna cietās virsmas pārklājums ir ne tikai augstas kvalitātes, bet arī neticami izturīgs un izturīgs. Jūs varat gatavot un cept ar pilnu pārliecību, zinot, ka jūsu trauki spēj izturēt virtuves karstumu.

NOWO izceļas ar to, ka pannām ir noņemams rokturis. Šī inovatīvā funkcija padara uzglabāšanu pavisam vienkāršu, jo šīs pannas var viegli ievietot skapī un trauku mazgājamajā mašīnā. Turklāt nepieciešamības gadījumā tās var pat pārveidot par kūkas veidnēm, kas jūsu virtuvei piešķir daudzpusību.

NOWO kolekcijā ir virkne pannu, katlu un cepamo trauku, kas paredzēti visām jūsu kulinārijas vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir gāzes, elektriskā vai indukcijas plīts, NOWO ir saderīga ar visiem plīts veidiem. Un, protams, tai ir lepns marķējums "Ražots Vācijā", kas apliecina Woll ambiciozā dibinātāja apņēmību.

Katras pannas iepildīšana ar rokām atsevišķi nodrošina gaisa kabatu novēršanu, garantējot visaugstāko kvalitāti. Pastiprinātais apmale nodrošina papildu triecienizturību, bet tās forma novērš izliešanu, kad panna tiek izlieta.

NOWO pannas ir slavenas ar ātru un vienmērīgu uzsildīšanos. Pateicoties to pastiprinātajām sieniņām un dibenam, tās ārkārtīgi labi saglabā siltumu, ļaujot samazināt karstumu gatavošanas laikā. Jūsu ēdieni pannā ilgāk saglabājas karsti, kas lieliski noderēs sekundēm, neizmantojot mikroviļņu krāsni.

Lai gan NOWO pannām ir ievērojams svars, sautēšanas un kvadrātveida pannām ir liets palīgrokturis, kas atvieglo to pacelšanu un manevrēšanu.

Šīs pannas bez rokturiem ir izstrādātas, domājot par praktiskumu. Tās bez piepūles ietilpst cepeškrāsnī, izlietnē, trauku mazgājamajā mašīnā un virtuves skapī. Dizains bez rokturiem ļauj arī vieglāk sakraut pannas, un šo ērtību ir iecienījuši aizrautīgie NOWO fani.

Izbaudiet WOLL Titanium Nowo kolekcijas izcilo kvalitāti un funkcionalitāti. Tas ir kas vairāk nekā tikai virtuves trauki; tas ir veltījums inovāciju un perfekcionisma garam, kas ir Norberta Woll mantojuma pamatā. Uzlabojiet savus kulinārijas piedzīvojumus ar NOWO, kas ir lepni ražots Vācijā, un izbaudiet bezkompromisa kvalitāti katrā ēdienā, ko radīsiet.