Virtuves nazis Zwilling

10 items total
Dārzeņu nazis GOURMET 8 cm, Zwilling
38,49 € –22 %
30 €
ZW36110071
Šefpavāra nazis FOUR STAR 16 cm, Zwilling
91,99 € –30 %
64 €
ZW31071161
Šefpavāra nazis GOURMET 14 cm, rievots asmens, Zwilling ZW36121141
Šefpavāra nazis PRO 16 cm, Zwilling
166,30 €
ZW38401161
Šefpavāra nazis PRO 26 cm, Zwilling
158 € –20 %
125 €
ZW38401261
Šefpavāra nazis TWIN CUISINE, Zwilling
164 € –18 %
134 €
ZW30341201

Zwilling premium klases pavāra naži
✓ Augstākā kvalitāte, izturība un īpaši asie asmeņi
✓ Naži gan mājas pavāriem, gan profesionāļiem
✓ Vācu zīmols Zwilling - tradīcijas apvienojumā ar inovācijām

Premium klases Zwilling zīmols lepojas ar augstas kvalitātes pavāra nažiem ar dažāda garuma asmeņiem, kas ražošanas laikā tiek rūdīti saldēšanas procesā, izmantojot FRIODUR® tehnoloģiju, lai palielinātu to cietību, izturību un izturību pret koroziju. Rokturi apvieno tradicionālu izskatu ar trim kniedēm un inovatīvu nažu aizsarga formu, kas nodrošina maksimālu lietošanas komfortu.

ZWILLING J. A. Henckels ir nozīmīgs vācu zīmols, kas ir viens no vecākajiem pasaulē. Kopš 1731. gada tas ražo augstākās kvalitātes produktus no vislabākajiem materiāliem. Tas īpaši specializējas nažu ražošanā, izmantojot daudzus inovatīvus un modernus procesus, piemēram, tērauda rūdīšanas metodi FRIODUR®. Tomēr zīmola klāstā ir arī daudzi citi augstas kvalitātes izstrādājumi, piemēram, galda piederumi, nerūsējošā tērauda trauki, pannas, virtuves piederumi un nažu piederumi.

Ar Zwilling šefpavāra nažiem jūs izbaudīsiet kulinārijas pasauli tās labākajā kvalitātē. Mūsu kolekcija piedāvā plašu izcilu nažu klāstu, kas jūsu virtuves prasmes pacels jaunā līmenī.

Zwilling pavāra naži ir precīzi un prasmīgi izgatavoti, un tie ir slaveni ar savu asumu, izturību un daudzpusību. Šos nažus izvēlas gan profesionāli pavāri, gan mājas pavāri, kuri pieprasa labāko.

Izpētiet dažādus izmērus un stilus, kas atbilst jūsu kulinārijas vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams klasisks šefpavāra nazis precīzai griešanai vai Santoku nazis daudzpusīgai kapāšanai, mēs piedāvājam ideālu instrumentu jebkuram uzdevumam.

Ergonomiski rokturi nodrošina ērtu satvērienu un ļauj bez piepūles radīt kulinārijas šedevrus. Zwilling šefpavāra naži ir izstrādāti nevainojamai darbībai - no dārzeņu sagriešanas šķēlēs līdz cepeša sadalīšanai.

Ieguldiet līdzekļus ideālā virtuves palīgā - Zwilling pavāra nažos. Ar pareizajiem instrumentiem rokā jūs varēsiet ķerties pie jebkuras receptes un sasniegt profesionāla līmeņa rezultātus.

Atjauniniet savu virtuvi un jau šodien aplūkojiet mūsu Zwilling pavāra nažu kolekciju. Atklājiet ideālo nazi, kas kļūs par jūsu uzticamu partneri virtuvē gadiem ilgi.