Šefpavāra nazis PRO 20 cm, Zwilling

Code: ZW38401201
Sale KULINA WEEKEND
Brand: ZWILLING
130 € –34 %
Šefpavāra nazis PRO 20 cm, Zwilling
130 € –34 % 85,40 €
Pieejams (6 pcs)

ZWILLING® Pro šefpavāra nazis ir izturīgs, smags nazis ar plašu asmeni ar smalku, bet izturīgu asmeni. Universāls instruments profesionāļiem un hobija pavāriem, kas ne tikai notīra dārzeņus, bet arī sasmalcina garšaugus vai kotletes.

Detailed information

Product detailed description

ZWILLING® Pro šefpavāra nazis ir izturīgs, smags nazis ar plašu asmeni ar smalku, bet izturīgu asmeni. Universāls instruments profesionāļiem un hobija pavāriem, kas ne tikai notīra dārzeņus, bet arī sasmalcina garšaugus vai kotletes.

ZWILLING® Pro Series

 • Apvienojot inovatīvas tehnoloģijas, tradicionālu dizainu un perfektu precizitāti
 • Asmens asmens apvieno japāņu un eiropiešu griešanas kultūru
 • Pro Touch aizsarga izliekta forma ērtākai, precīzākai un drošākai vadībai
 • Sintētisks rokturis, klasisks trīs kniežu dizains
 • Gluda pāreja starp aizsargu un rokturi
 • Īpašais tērauds, kas ražots ZWILLING J. A. Henckels
 • FRIODUR® - saldēšanas sacietināts asmens
 • SIGMAFORGE® - kalts vienā gabalā
 • Cietība aptuveni 57 HRC pēc Rockwell skalas
 • Ar rokām griezts
 • Lāzera asmens vadība
 • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, ieteicams mazgāt ar rokām

Solingen zīmols ZWILLING pastāvīgi ievieš inovācijas savos produktos. Ar gandrīz trīs gadsimtu pieredzi un itāļu arhitekta un dizainera Mateo Tūna palīdzību vācu uzņēmums ZWILLING J. A. Henckels ZWILLING® Pro nažu sērija, kas apvieno tradicionālo trīs kniežu roktura dizainu ar novatorisku nažu aizsarga formu. Šis izliektais aizsargs nodrošina nepārspējamu komfortu, griežot ar šūpuļkustībām.

Veidojot ZWILLING® Pro nažu sēriju, uzņēmuma dizaineri ņēma vērā vairākus aspektus: izskatu, formu, funkciju, materiālu un lietošanas sajūtu. Tradīciju un inovāciju apvienojums ir radījis fenomenālu augstākās kvalitātes un perfektas formas nažu sēriju ar asmeni, kas apvieno Eiropas un Japānas griešanas kultūru. Plānais rokturis intuitīvi palīdz droši satvert nažus, tie ir asi, ērti satverami un ilgi kalpo.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

Nažu ražošanai tiek izmantots īpašs augstas kvalitātes tērauds ar optimālu hroma un oglekļa daudzumu, kas tiek ražots saskaņā ar īpašām prasībām tikai ZWILLING J. A. Henckels. Šī tērauda Rockwell cietība ir aptuveni 57 HRC, un tas ir elastīgs, tam ir laba sākotnējā griešanas veiktspēja, ilgs asmens kalpošanas laiks un lieliska izturība pret koroziju. No šī īpašā tērauda izgatavotos nažus ir arī viegli asināt. Pareizas "receptes" apstiprinājums tās ražošanai ir fakts, ka no tās jau ir izgatavoti vairāk nekā 100 miljoni nažu, nemainot ķīmisko sastāvu.

Tērauda īpašības nažu izgatavošanai vēl vairāk uzlabo ar īpašu patentētu FRIODUR® rūdīšanas metodi, ar kuru tēraudu pēc karsēšanas līdz temperatūrai virs 1000 °C un rūdīšanas sasaldē līdz -70 °C un pēc tam vēl divas reizes karsē līdz aptuveni 250 °C temperatūrai. Iegūtā molekulārā struktūra ievērojami palielina naža cietību, izturību un izturību pret koroziju.

Asmens ir kalts no viena tērauda gabala, izmantojot SIGMAFORGE® metodi, kas uzlabo tērauda īpašības. Šādā veidā kaltiem asmeņiem ir blīvāka un viendabīgāka struktūra, kas nodrošina lielāku izturību, stingrību un noturību pret dullumu.

Stabilais asmens un perfektā asmens ģeometrija nodrošina izcilu griešanas veiktspēju un precīzu griešanas kontroli. Asais leņķis nodrošina vēl lielāku asumu, kas padara griešanu vēl patīkamāku. Pateicoties ķīļveida griezumam, nazis bez piepūles iekļūst ēdienā. Šūpuļa forma palīdz intuitīvi lietot nazi, lai griešana būtu viegla un precīza.

Pro Touch aizsargs ir integrēts kā daļa no viengabala tērauda asmens. Nodrošina pareizu svara sadalījumu un precīzu naža kontroli. ZWILLING® Pro nažu aizsarga stiprinājums vienmērīgi pāriet uz rikasso augšējo daļu, lai rokturis būtu vēl ērtāk satverams.

Ergonomiskais rokturis ir izgatavots no izturīga sintētiska materiāla, kas ir izturīgs pret triecieniem, triecienizturīgs un izturīgs pret pārtikas skābēm. To var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Kātiņi ir piestiprināti pie kāta ar trim kniedēm. Atsevišķu detaļu perfekta savienošana novērš nogulšņu un baktēriju uzkrāšanos, tāpēc naži atbilst stingriem higiēnas standartiem.

Nažu apkope ZWILLING

Nažus ar plastmasas rokturiem var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, taču ieteicams mazgāt ar rokām, jo tā ir saudzīgāka pret nazi. Ja vēlaties mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, lūdzu, ņemiet vērā, ka augstas kvalitātes nažus var sabojāt, ja tie mazgāšanas procesā saskaras ar citiem galda piederumiem, katliem vai pannām. Tāpēc, liekot traukus trauku mazgājamajā mašīnā, ir svarīgi pārliecināties, ka asmeņi nevar pieskarties citiem priekšmetiem. Iespējamai trauku mazgājamās mašīnas izmantošanai ražotājs iesaka arī ekonomisku programmu ar maksimālo temperatūru 55 °C.

Nažu asināšana ZWILLING

Ikviens nazis laiku pa laikam ir jāuzasina. Sērijas ZWILLING® Pro nažu asināšanai mēs iesakām izmantot 23 cm TWIN® 1731 asinātāju ar volframa karbīda pārklājumu, var izmantot arī ZWILLING asinātājus un asināmos akmeņus. Mēs piedāvājam arī oriģinālu asināšanu tieši pie ražotāja - mēs varam noorganizēt naža nosūtīšanu uz ZWILLING J. A. Henckels Vācijā. Ja nepieciešams, varam ieteikt arī nažu griezēju ar pieredzi ZWILLING nažu asināšanā Prāgā.

Additional parameters

Category: Pavāru naži
Warranty: 2 years
Weight: 0.35 kg
Produkta veids: Virtuves nazis
Asmens garums: 20 cm
Kolekcija: ZWILLING Pro
Margin: E
Izmērs: 20 cm
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.