Pārtikas trauki Tefal

29 items total
Pārtikas kastīte MASTER SEAL GLASS N1040810 850 ml, Tefal TEFN1040810
Pārtikas kastīte MASTER SEAL TO GO 1 l, sarkana, Tefal TEFK3102312
Pārtikas kastīte MASTER SEAL TO GO 1 l, zaļa, Tefal TEFK3100512
Pārtikas kastīte MASTER SEAL TO GO 1,2 l, sarkans, Tefal TEFK3102512
Pārtikas kastīte MASTER SEAL TO GO 1,2 l, zaļa, Tefal TEFK3100312
Pārtikas kastīte MASTER SEAL TO GO 800 ml, sarkana, Tefal TEFK3102112
Pārtikas uzglabāšanas kastīte MASTER SEAL FRESH 1 l, Tefal TEFK3021212
Pārtikas uzglabāšanas kastīte MASTER SEAL FRESH 2,3 l, Tefal TEFK3021512
Pārtikas uzglabāšanas kastīte MASTER SEAL FRESH 3,7 l, Tefal TEFK3022012
Up
More products

Uzlabojiet savu virtuves uzglabāšanu ar Tefal pārtikas traukiem, kuros inovācijas apvienojas ar ērtībām. Šie universālie trauki ir paredzēti, lai saglabātu jūsu ēdienu svaigu un sakārtotu, padarot ēdiena gatavošanu un uzglabāšanu vieglu.

Tefal, uzticams virtuves piederumu ražotājs, paplašina savu pieredzi, iekļaujot arī pārtikas traukus. Šie trauki ir kas vairāk nekā tikai uzglabāšanas risinājumi - tie ir būtiski rīki, kas palīdz saglabāt ēdiena kvalitāti un garšu.

Tefal pārtikas trauku pamatā ir efektivitāte un uzticamība. Izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, šie trauki ir izstrādāti tā, lai izturētu ikdienas lietošanas grūtības, vienlaikus saglabājot jūsu sastāvdaļu un ēdiena atlikumu svaigumu.

Drošība ir Tefal galvenā prioritāte, un to pārtikas traukos nav kaitīgu ķīmisko vielu, piemēram, BPA. Jūs varat droši uzglabāt pārtiku, zinot, ka tā ir droša jums un jūsu ģimenei.

Pielāgošana ir ļoti svarīga, kad runa ir par virtuves organizēšanu, un Tefal pārtikas trauki piedāvā dažādas formas un izmērus, lai apmierinātu dažādas uzglabāšanas vajadzības. Šie trauki ir pielāgojami un daudzpusīgi, sākot ar ēdiena atlikumu uzglabāšanu un beidzot ar ēdiena gatavošanu nedēļai uz priekšu.

Ar Tefal pārtikas traukiem tīrīšana un apkope ir vienkārša. Lielāko daļu modeļu var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, tāpēc mazāk laika varat veltīt tīrīšanai un vairāk laika maltītes baudīšanai.

Tefal piedāvā plašu pārtikas trauku klāstu, sākot no saliekamiem traukiem sausajiem produktiem līdz hermētiskiem traukiem šķidrumiem un ātri bojājošos produktos. Neatkarīgi no tā, vai esat aizņemts mājas pavārs vai aizrautīgs maltīšu gatavotājs, Tefal ir ideāli piemērots pārtikas trauks jūsu vajadzībām.

Tefal pārtikas trauki ir kas vairāk nekā tikai uzglabāšanas risinājumi; tie ir būtiski rīki labi organizētai un efektīvai virtuvei. Iepazīstieties ar mūsu klāstu jau šodien un izbaudiet perfektu ērtību un kvalitātes apvienojumu pārtikas uzglabāšanai un maltīšu pagatavošanai.