50 items total
Panna LA LYONNAISE 20 cm, de Buyer
Sticker
22,35 € –15 %
18,80 €
DB502020
Panna LA LYONNAISE 32 cm, de Buyer
Sticker
41,18 € –19 %
33,30 €
DB502032
Pankūku panna MINERAL B 26 cm, de Buyer
Sticker
141,50 €
DB571526
Up
More products

Tērauda pannas ir daudzpusīgs un neaizstājams papildinājums jebkurai virtuvei, ko novērtē gan profesionāli pavāri, gan mājas pavāri. Šie trauki ir slaveni ar savu izturību, vienmērīgu karsēšanu un spēju izturēt laika pārbaudi.

Viena no izcilākajām tērauda pannu īpašībām ir to izcilais karstuma saglabāšanas spēks. Tās ātri uzkarst un vienmērīgi sadala siltumu pa gatavošanas virsmu, nodrošinot, ka ēdiens tiek pagatavots vienmērīgi. Neatkarīgi no tā, vai ēdienu apcepat, cepat vai sautējat, tērauda pannas nodrošina vienmērīgu rezultātu.

Tērauda pannu izturība ir būtiska priekšrocība. Tās ir veidotas tā, lai izturētu ikdienas gatavošanas prasības, tāpēc tās ir uzticama izvēle noslogotām virtuvēm. Pareizi kopjot, tērauda pannas var kalpot daudzus gadus, tāpēc tās ir rentabls ieguldījums.

Tērauda pannas ir neticami universālas, un tās var izmantot uz dažādiem siltuma avotiem, tostarp gāzes, elektriskās, indukcijas un pat atklātas liesmas. Šī daudzpusība nozīmē, ka tās var izmantot visdažādākajiem gatavošanas paņēmieniem, sākot ar sautēšanu un sautēšanu, beidzot ar lēnu vārīšanu un fritēšanu.

Vēl viena būtiska tērauda pannu priekšrocība ir to zemā uzturēšanas prasme. Tās ir viegli tīrāmas, parasti tās ir tikai vienkārši jānomazgā ar siltu, ziepjūdeni un neabrazīvu sūkli. Tas padara tās par ērtu izvēli ikdienas ēdiena gatavošanai.

Jāsecina, ka tērauda pannas ir uzticamas un izturīgas virtuves piederumi, kas pazīstami ar savu izcilo siltuma noturību, daudzpusību un vieglu apkopi. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis pavārs vai mājražotājs, šīs pannas noteikti kļūs par jūsu virtuves piederumiem visdažādākajiem kulinārijas uzdevumiem.