Maizes nazis Zwilling

3 items total
Maizes nazis FIVE STAR 20 cm, Zwilling
109 € –12 %
95 €
ZW30046201
Konditorejas nazis TWIN GRIP 11 cm, Zwilling
15,27 € –1 %
15 €
ZW38726110
Maizes nazis FOUR STAR 20 cm, Zwilling
102 € –11 %
90 €
ZW31076201

Zwilling premium konditorejas naži
✓ Augstākā kvalitāte, izturība un īpaši asie asmeņi
✓ Naži gan mājas pavāriem, gan profesionāļiem
✓ Vācu zīmols Zwilling - tradīcijas apvienojumā ar inovācijām

Premium klases Zwilling zīmols lepojas ar augstas kvalitātes zobotajiem nažiem, kas ražošanā tiek rūdīti ar FRIODUR® tehnoloģiju, lai palielinātu to cietību, izturību un izturību pret koroziju. Ergonomiskie rokturi ir izgatavoti no augstas kvalitātes sintētiska materiāla ar nerūsējošā tērauda aplikāciju.

ZWILLING J. A. Henckels ir nozīmīgs vācu zīmols, kas ir viens no vecākajiem pasaulē. Kopš 1731. gada tas ražo augstākās kvalitātes produktus no vislabākajiem materiāliem. Tas īpaši specializējas nažu ražošanā, izmantojot daudzus inovatīvus un modernus procesus, piemēram, tērauda rūdīšanas metodi FRIODUR®. Tomēr zīmola klāstā ir arī daudzi citi augstas kvalitātes izstrādājumi, piemēram, galda piederumi, nerūsējošā tērauda trauki, pannas, virtuves piederumi un nažu piederumi.

Iepazīstiet Zwilling konditorejas nažu pasauli, kurā precizitāte apvienota ar daudzpusību. Mūsu kolekcija piedāvā daudzveidīgu augstas kvalitātes maizes nažu klāstu, kas ir nepieciešami katrā virtuvē.

Zwilling maizes naži ir pazīstami ar savu izcilo meistarību un veiktspēju. Šie naži bez piepūles sagriež kraukšķīgus maizes klaipus un maigas smalkmaizītes, katru reizi nodrošinot perfektu maizes šķēlīti.

Izvēlieties no dažādiem izmēriem un dizainiem, kas atbilst jūsu kulinārijas vajadzībām un vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams klasisks zobveida maizes nazis vai moderns, elegants variants, mēs piedāvājam ideālu instrumentu jūsu virtuvei.

Zwilling maizes nažu ergonomiskie rokturi nodrošina komfortu un kontroli, padarot maizes sagriešanu pavisam vienkāršu. Ar šiem nažiem rokās jūs varat viegli izveidot maizes cepšanas cienīgas šķēles.

Ieguldiet savā virtuvē labāko un uzlabojiet savu maizes griešanas pieredzi. Gan profesionāli maiznieki, gan mājražotāji uzticas Zwilling maizes nažiem, jo tiem ir izcila kvalitāte un veiktspēja.

Uzlabojiet savus virtuves piederumus un izpētiet mūsu Zwilling maizes nažu kolekciju jau šodien. Atklājiet ideālo nazi, kas palīdzēs jums pagatavot perfektas maizes šķēles sviestmaizēm, grauzdiņiem un citiem ēdieniem.