džigeri

2 items total
Bāra mērkarote LOFT BAR, WMF
26,20 €
WM0600126030
Bāra mērkarote QUADRI COMBO, Alessi
39 €
ALGIA28

Džigeri - precīzs piederums jūsu kokteiļiem

Kas ir kokteiļu džigeri?

Kokteiļu žigeri ir mērinstrumenti, ko izmanto bārmeņu darbā, lai precīzi izmērītu un iepildītu dzērienos nelielu daudzumu šķidro sastāvdaļu. Parasti tie ir veidoti no diviem maziem dažāda tilpuma konusiem, kas savienoti kopā, pa vienam katrā galā.

Vietnē Kulina var atrast vairākas kokteiļu mērkarotes no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Rosendahl un WMF.

Kāda ir atšķirība starp vienkāršo un dubulto džigeri?

Būtiskākā atšķirība starp vienkāršiem un dubultiem džigeriem ir to konstrukcija un darbība. Abi ir bāra aprīkojums, ko izmanto šķidro sastāvdaļu mērīšanai un iepildīšanai, gatavojot kokteiļus.

Vienreizējs džigers ir vienkārša, taisnas malas mērglāze ar tikai vienu kameru šķidruma uzglabāšanai un dozēšanai. Lai nodrošinātu precīzu iepildīšanu un mērījumus, uz sienām bieži vien ir norādīti iekšējie mērījumi.

Dubultā džigera sastāvā ir divi dažāda lieluma nodalījumi, kuros var ievietot un izmērīt dažādus šķidruma daudzumus. Tie ir praktiskāki par atsevišķiem džigeriem, jo ļauj bārmeņiem ātrāk izmērīt dažādus šķidruma tilpumus bez nepieciešamības mainīt instrumentus.

Bez džigera jums var būt nepieciešami arī citi bārmeņa rīki, tāpēc pārbaudiet mūsu bāra karotes, bārmeņu komplektu un citu bārmeņa rīku kolekcijas. Ja esat kokteiļu cienītājs vai meklējat elegantu dāvanu, jums vajadzētu arī pārlūkot mūsu kokteiļu glāžu un garu dzērienu glāžu kolekcijas, lai iegūtu stilīgus stikla traukus dzērienu baudīšanai.

Kāpēc ir svarīgi izmantot kokteiļu mērkarotes?

Daudzu iemeslu dēļ ir ļoti svarīgi izmantot kokteiļu žigeru:

Konsistence - žigers nodrošina, ka katra sastāvdaļa tiek pievienota vienādā daudzumā katru reizi, kad dzēriens tiek sajaukts. Tas ir īpaši svarīgi bāros un ēstuvēs, kur vienu un to pašu dzērienu var gatavot vairāki bārmeņi.

Precizitāte - žigeris nodrošina, ka katra sastāvdaļa tiek pareizi dozēta, novēršot pārliešanu vai nepietiekamu iepildīšanu. No tā ir atkarīga gan dzēriena garša, gan stiprums.

Efektivitāte - žigera lietošana var arī paātrināt kokteiļu pagatavošanas procesu, jo nav nepieciešams mērīt ar aci vai izmantot mērkarotes.