Ugunskura vietas

17 items total
Ugunskura trauks un grils CARUS M, Remundi
1 336,40 €
RMDI800904
Āra kamīns ar grilu Remundi Nero S
1 266,20 €
RMDI800705
Ugunskura trauks TRIPLE 120 cm, Höfats
405 € –13 %
349 €
HO050103
Ugunskura trauks FIREGLOBE 54 cm, Eva Solo
405 € –21 %
316,70 €
ES571099
Ugunskura trauks ELLIPSE, Höfats
345 € –13 %
299 €
HO060101
Ugunskura trauks TRIPLE 90 cm, Höfats
229 € –8 %
209 €
HO050102
Ugunskura trauks TRIPLE 65 cm, Höfats
150 € –9 %
136 €
HO050101

Ugunskura vietas - lielisks risinājums skaistiem āra mirkļiem

Kas ir ugunskura vieta un kāpēc man tā ir vajadzīga?

Ugunskura vieta ir āra mēbele, kas izveidota, lai saturētu un uzturētu uguni, parasti kurinātu ar malku vai kokoglēm, lai izgaismotu un uzlabotu āra pasākumu atmosfēru.

Ir vairāki iemesli, kādēļ vēlaties ugunskura bedri. Šeit ir daži no tiem:

  • Āra izklaides iespējas: Ugunskura vieta var kļūt par lielisku centrālo punktu āra pasākumiem, radot siltu un aicinošu vietu, kur pulcēties draugiem un ģimenei.
  • Ēdiena gatavošana: Daudzas ugunskura vietas var izmantot arī ēdiena gatavošanai, pateicoties funkcionālam, modernam dizainam un pievienotam grila režģim vai planšetei. Tās var būt praktiska alternatīva grilam vai citām āra gatavošanas iespējām, piemēram, picu krāsnij.
  • Apkārtne: Jūsu āra dzīvojamai telpai varētu būt noderīga ugunskura vieta, jo atklāta uguns rada mājīgu, patīkamu atmosfēru, kas ir ideāli piemērota atpūtai.
  • Siltums: Ugunskura vieta var būt siltuma avots vēsākos vasaras vai rudens vakaros, ļaujot jums pagarināt āra sezonu un izmantot savu āra telpu arī ziemā.
  • Estētika: Modernas, stilīgas ugunskura vietas ir lielisks papildinājums jebkurai āra dzīvojamai telpai, un tās ir pieejamas visdažādākajās formās un dizainā. Atkarībā no izvēlētā dizaina tie var piešķirt mūsdienīgu eleganci vai lauku šarmu.

Ņemot vērā visu iepriekš minēto, ugunskura vieta var būt fantastisks pirkums ikvienam mājas īpašniekam, kas vēlas uzlabot savu āra dzīvojamo zonu un nodrošināt mājīgu, aicinošu gaisotni āra pasākumiem. Šim nolūkam mums ir plaša ugunskura kamīnu kolekcija no tādiem slaveniem ražotājiem kā Hofats un Remundi.

Kā pārveidot ugunskura bedri par grilu?

Daudzi augstākās klases ražotāji, kas vienmēr domā par savu produktu funkcionalitāti, ļauj pielāgot savas ugunskura krāsnis grilam, piedāvājot papildu grila režģus, plankas vai gatavošanas virsmas, ko var uzstādīt uz ugunskura krāsns augšdaļas. Lai uzzinātu vairāk piederumu, ko var izmantot kopā ar ugunskura kamīnu, aplūkojiet mūsu ugunskura kamīnu piederumu piedāvājumu.

Vai visas ugunskura bedres rūsē?

Lielākā daļa ugunskura kamīnu agri vai vēlu sarūsēs - tāpat kā visas metāla daļas, kas pakļautas mitruma, aukstuma un vēja iedarbībai. Ugunskura bedres rūsēšanu var novērst vai palēnināt, ziemas laikā turot to nojumē, izmantojot vāku, berzējot to ar eļļu, slīpējot un/vai krāsojot.