Krāsns trauks 42 x 27 cm, sarkans, Emile Henry

Code: EH349654
63,07 € –7 %
Krāsns trauks 42 x 27 cm, sarkans, Emile Henry
63,07 € –7 % 58,30 €
Izpārdots
The item has been sold out…

Praktisks virtuvē, elegants uz galda

Detailed information

Product detailed description

Praktisks virtuvē, elegants uz galda

Keramikas cepšanas trauki Emile Henry ir ne tikai uzticami palīgi virtuvē, bet, pateicoties to glītajam dizainam, tie noteikti būs uzmanības centrā arī pie galda. Uzlabotais un elegantākais rokturu dizains, kas vienmērīgi pāriet no trauku malām, ļauj tos kraut vienu uz otra. Turklāt ikviens novērtēs ērto lietošanu. Francijas iedvesmotie un jaunāko tendenču iedvesmotie cepamie trauki skaistās krāsās ir brīvi kombinējami savā starpā, lai radītu svaigas kombinācijas virtuvē un pie galda. Izvēlieties no vairākiem izmēriem, kas piemēroti lazanjām, musakām, frī kartupeļiem vai saldajām kotletēm. High Resistance® keramika nodrošina, ka ēdiens saglabājas silts vēl ilgi pēc izņemšanas no cepeškrāsns, lai jūs varētu baudīt maltīti nedaudz ilgāk.

Pateicoties High Resistance® tehnoloģijai, Emile Henry ir triecienizturīga un izturīga pret skrāpējumiem, tāpēc jūs varat ne tikai cept, bet arī porcionēt un pasniegt ēdienu. Visus traukus var izmantot mikroviļņu krāsnī. Pēc izņemšanas no saldētavas Emile Henry var nekavējoties likt cepeškrāsnī vai mikroviļņu krāsnī. Šie trauki nav paredzēti lietošanai uz tiešiem karstuma avotiem, piemēram, gāzes vai elektriskām plītīm. Visus Emile Henry traukus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tas var izturēt temperatūru līdz 270 °C.

Emile Henry ir tradicionāls franču zīmols , kas jau kopš 1850. gada piegādā mājsaimniecībām kvalitatīvu Burgundijas keramiku. Visi izstrādājumi lielākoties ir roku darbs, tāpēc katrs gabals ir oriģināls. Apakšpusē ir uzspiests zīmogs, piemēram. JN3 nav jūsu krūzes vai veidnes numurs, bet gan amatnieka paraksts un mirklīga piemiņa par brīdi, kad izstrādājums tika radīts Francijā, Marcigny pilsētā.

Additional parameters

Category: Krāsns trauki
Warranty: 2 years
Weight: 2.6 kg
Produkta veids: Krāsns trauks
Materiāls: Keramika
Krāsa: Sarkana
Kolekcija: Emile Henry Burgundy
Margin: D
Izmērs: 42 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: