Zīmuļu asināmie

1 items total
Zīmuļu asināmais CASTOR, Alessi
58 €
ALRT02

Zīmuļu asināmais - precīzam zīmuļa vilcienam

Kādam nolūkam noder zīmuļu asināmais?

Zīmuļu asinātāji ir nepieciešami jebkurā uzņēmumā vai skolā. Jūsu vajadzībām jāizvēlas vislabākais, jo tie ir nepieciešami, lai zīmuļi būtu gatavi lietošanai un asi. Arī zīmuļu asināmais var būt laba dāvinājuma ideja cilvēkam, kurš zīmuli izmanto ļoti bieži un ir, piemēram, mākslinieks. Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis mūsu bestselleru Alessi - zīmuļu asināmais nosaukumu Castor, kurā attēlots smieklīgs un izsalcis bebrs.

Kāpēc zīmuļu asināmo izgatavošanā izmanto tēraudu?

Tēraudu bieži izmanto zīmuļu asināmo izgatavošanai, jo tas ir izturīgs, izturīgs un spēj saglabāt asumu. Zīmuļu asmeņu asmeņu izgatavošanai bieži izmanto augstas cietības un stingrības tērauda veidu - tērauda ar augstu oglekļa saturu. Vairākkārtēja zīmuļu asināšana rada spiedienu un nodilumu, taču Alessi's tipa tērauds spēj tam pretoties, nezaudējot malas un nenodarot kaitējumu.

Tērauds ir arī lēts materiāls, ko ir viegli veidot dažādos izmēros un formās, tāpēc tas ir ideāli piemērots zīmuļu asināmo izgatavošanai. Tas ir piemērots lietošanai darbavietā un izglītības iestādēs, jo tam ir glīts un profesionāls dizains.

Kādas ir zīmuļu asinātāju priekšrocības birojā?

zīmuļu asināmais ir nepieciešams ikvienā darbavietā vai darba vietā, jo tas var ietaupīt jūsu laiku, uzlabot darba kvalitāti un samazināt atkritumu daudzumu. zīmuļu asināmais darbā sniedz vairākas priekšrocības, tostarp:

  • Ietaupa laiku: Ja zīmuļu asināmais ir tuvumā, darbinieki var ātri un viegli uzasināt zīmuļus, neatstājot savu darba vietu un nepārtraucot darbu. Tas var mazināt traucējumus un palielināt produktivitāti.
  • Uzlabo kvalitāti: Asais zīmuliņš ir ļoti svarīgs, lai veidotu glītas, precīzas līnijas un salasāmu rokrakstu. Darbinieki var paaugstināt savu darbu vispārējo kvalitāti, izmantojot darba vietā pieejamo zīmuļu asināmais , lai zīmuļi būtu pastāvīgi asi un sagatavoti lietošanai.
  • Ilgtspēja: Izmantojot zīmuļu asināmais , ir iespējams atkārtoti izmantot zīmuļus, tādējādi samazinot nepieciešamību iegādāties jaunus un palīdzot īstenot ilgtspējības iniciatīvas.
  • Ērtības: Tas atvieglo darbinieku darbu un veicina profesionālu un labi organizētu darba vietu.

Mūsu tiešsaistes veikalā varat iegādāties arī skavotāji, lineāli, papīra saspraudes un saspraužu turētājus, kā arī caurumotāji.