ZWILLING Sorrento

10 items total

ZWILLING Sorrento kolekcija ir apliecinājums zīmola apņēmībai ieviest inovācijas un kvalitāti dzērienu trauku pasaulē. Sorrento ir izstrādāts, lai uzlabotu jūsu dzeršanas pieredzi, un piedāvā stilīgus un funkcionālus traukus, kas uzlabos jūsu dzērienu baudīšanu.

Viena no galvenajām Sorrento kolekcijas iezīmēm ir stikla dizains ar dubultām sieniņām. Šis novatoriskais dizains ne tikai piešķir stiklam eleganci, bet arī nodrošina lielisku izolāciju. Jūsu karstie dzērieni paliek karsti, bet aukstie - atspirdzinoši, kamēr ārējais stikls paliek vēss pieskārienam.

Sorrento dzērienu traukos izmantotais borosilikāta stikls ir ne tikai skaists, bet arī izturīgs. Tas ir izturīgs pret temperatūras satricinājumiem, kas nozīmē, ka varat droši pārslēgties no karstiem uz aukstiem dzērieniem, neuztraucoties par to, ka tas var saplaisāt vai saplīst. Šī izturība nodrošina, ka Sorrento stikla trauki būs ilgstošs jūsu kolekcijas papildinājums.

Neatkarīgi no tā, vai baudāt rīta kapučīno vai pēcpusdienas ledus tēju, Sorrento stikla trauki uzlabos jūsu dzērienu garšu un aromātu. Caurspīdīgais stikls ļauj novērtēt dzērienu vizuālo izskatu, savukārt dubultsienu izolācija uztur ideālu temperatūru.

Sorrento glāzes ir izstrādātas, domājot par ergonomiku. Ērta, viegli satverama forma nodrošina drošu satvērienu, tāpēc tās ir patīkami lietot gan ikdienā, gan īpašos gadījumos. Stilīgais dizains arī piešķir izsmalcinātību jūsu galda noformējumam.

Kopumā ZWILLING Sorrento ir kolekcija, kas apvieno formu un funkciju dzērienu trauku pasaulē. Sorrento ar divsienu stikla konstrukciju, izturīgo borosilikāta stiklu un elegantu estētiku uzlabos jūsu dzeršanas pieredzi neatkarīgi no tā, vai dzerat karstu kafiju vai aukstu kokteili. Papildiniet savu dzērienu trauku kolekciju ar Sorrento glāzi jau šodien.