Zila kolekcija Revol

7 items total
Deserta šķīvis EQUINOX 21,5 cm, debeszils, REVOL RV649496
Deserta šķīvis EQUINOXE 24 cm, zils, REVOL
33 €
RV650432
Espresso krūze NO.W 80 ml, zila, REVOL
25 €
RV654629
Krūze NO.W 200 ml, zila, REVOL
18 €
RV654632
Piena kanniņa NO.W 100 ml, zila glazūra, REVOL RV655083

Revol porcelāns zilā krāsā atspoguļo elegances un izsmalcinātības būtību. Šī valdzinošā kolekcija bez piepūles uzlabo jūsu ēdienreizes, padarot to par izciliem papildinājumiem jūsu galda piederumu ansamblim.

Katrs Revol porcelāna gabals zilā krāsā ir rūpīgi izgatavots, lai atbilstu visaugstākajiem kvalitātes un meistarības standartiem. Šī apņemšanās nodrošina, ka jūsu kolekcija ne tikai izskatās izsmalcināti, bet arī iztur laika pārbaudi, kļūstot par vērtīgu jūsu ēdamistabas tradīciju sastāvdaļu.

Šīs kolekcijas mierīgais zilais tonis izstaro miera un stila sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai rīkojat svinīgas vakariņas vai baudāt ikdienišķu maltīti, Revol porcelāns zilā krāsā ar savu pārlaicīgo šarmu rada priekšnoteikumus neaizmirstamiem pusdienu mirkļiem.

Šī kolekcija piedāvā daudzpusīgu izvēli, sākot no vakariņu šķīvjiem un makaronu bļodām līdz tējkastītēm un apakštasītēm. Kombinējiet un pieskaņojiet, lai izveidotu personalizētu pusdienu komplektu, kas atspoguļo jūsu unikālo gaumi, vai izvēlieties saskaņotus komplektus, lai iegūtu harmonisku izskatu.

Revol porcelāna zilā krāsā tīrīšana un kopšana ir viegla. Gludā, pret traipiem noturīgā virsma ir viegli tīrāma, nodrošinot, ka jūsu trauki saglabāsies nevainojami pat regulāri lietojot.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis izklaidētājs, kas vēlas pārsteigt savus viesus, vai cilvēks, kas novērtē smalku meistarību, Revol porcelāns zilā krāsā ir mūsdienīga un daudzpusīga izvēle. Tā nevainojamais dizains, izturība un nomierinošā estētika padara to par būtisku jūsu ēdamlietu kolekcijas papildinājumu.