Ziemassvētku dekorācijas

55 items total
Malkas statīvs TOBAGO 47 cm, melns, tērauds, Philippi PHP203017
Malkas statīvs TOBAGO 89 cm, melns, tērauds, Philippi PHP203018
Eglīšu bumbiņa ANGIOLETTO, violeta, Alessi
22 €
ALAMJ136
Eglīšu bumbiņa BALDASSARRE, sarkana, Alessi
22 €
ALAMJ1310
Eglīšu bumbiņa BUE, zelta krāsa, Alessi
22 €
ALAMJ134
Eglīšu bumbiņa MADONNA, zila, Alessi
22 €
ALAMJ132
Eglīšu mantiņa APE DELL'ORO, zaļa, Alessi
45 €
ALMJ165
Eglīšu mantiņa CIGNO DI PRIMAVERA, balta, Alessi ALMJ1610
Eglīšu mantiņa CUBIK DRAGON, zaļa, Alessi
21 €
ALGJ0212
Eglīšu mantiņa CUBIK MOON, zila, Alessi
21 €
ALGJ028
Eglīšu mantiņa CUBIK PENGUIN, pelēka, Alessi ALGJ025
Up
More products

Ziemassvētku rotājumi - pārveidojiet savu māju par ziemas brīnumzemi

Kādi Ziemassvētku dekoru veidi ir pieejami vietnē Kulina?

TerminsZiemassvētku dekors" attiecas uz dažādiem rotājumiem, ko izmanto svētku laikā un jo īpaši Ziemassvētku laikā. Portālā Kulina mēs piedāvājam īpašus priekšmetus, ar kuriem izrotāt visu mājokli un izgaismot jūsu ģimenes acis, no tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Alessi, Kähler, un Rosendahl.

Mūsu produktu kolekcija var iedvesmot jūs, piedāvāt dažas interesantas Ziemassvētku dekors idejas un palīdzēt jums izveidot savu īpašo ziemas brīnumu zemi, ko baudīt visai ģimenei.

 • Ziemassvētku eglīšu rotājumi - Ziemassvētku rotājums ir mazs rotājums, ko piestiprina pie Ziemassvētku eglītes dekorēšanai. Tās ir visdažādāko formu, izmēru un krāsu, un bieži vien tās sastāv no stikla vai sakausējuma. Daži no tiem ir tradicionāli, piemēram, zvaniņi, zvaigznes un bumbas, bet citi ir unikālāki un radošāki.
 • Ziemassvētku figūriņas - Ziemassvētku figūriņas ir nelieli priekšmeti, ko izmanto, lai rotātu mājas svētku laikā. Tie ir dažādu izmēru un formu, piemēram, Santa Claus, backpiuper, angelo utt.
 • Sveču turētāji - apskatiet mūsu sveču turētāju klāstu un izvēlieties tos, kas vislabāk papildinās jūsu Ziemassvētku dekoru

Kā izrotāt savu Ziemassvētku eglīti kā profesionālis?

Ziemassvētku eglīti var izrotāt dažādi. Daži izmanto tēmu un krāsu shēmu, lai izveidotu izsmalcinātu, elegantu eglīti, savukārt citi izmanto spilgtas krāsas un nesaskaņotus rotājumus, lai izveidotu parastāku eglīti.

Pirms visa pārējā iesakām ieslēgt apgaismojumu, lai jūs varētu veltīt laiku tā izvietošanai un pareizai izvietošanai. Izvairieties izvietot gaismas ķermeņus grupās, izvietojiet tos pēc iespējas vienmērīgākos attālumos un pēc iespējas labāk noslēpt vadus.

Otrkārt, paturiet prātā, ka jūsu eglītei nav obligāti jāizskatās īpaši vai jābūt profesionāli izrotātai, lai tā būtu jautra. Galvenais ir atrast stilu, kas ir piemērots jums un jūsu mājai un rada Ziemassvētku iespaidu.

Kā jūs varat izrotāt savu māju Ziemassvētkiem?

Ziemassvētku rotāšana mājās ir lielisks veids, kā izbaudīt svētku noskaņu un radīt siltu un svētku atmosfēru. Šeit ir dažas idejas, kas palīdzēs jums izrotāt savu māju Ziemassvētkiem:

 • Ziemassvētku eglīte: Ziemassvētku eglīti var rotāt ar gaismiņām, rotājumiem, virtenēm un eglītes rotājumu. Izvēlieties krāsu shēmu, kas papildina jūsu mājas interjeru.

 • Vainagi: Uzkariniet vainagus uz durvīm un visā mājoklī. Varat izmantot tradicionālos mūžzaļos vainagus vai arī radoši veidot vainagus no citiem materiāliem, piemēram, rotājumiem, skuju čiekuriem vai pat žāvētiem augļiem.

 • Vītnes un vijumi: Virtenes un vītnes var novietot gar margām, dzegām un palodzēm. Lai uzlabotu to svētku izskatu, varat pievienot gaismiņas, rotājumus vai lentes.

 • Gaismas: Uzvelciet gaismiņas ap mājas ārpusi, gar žogiem vai uz kokiem un krūmiem. Iekštelpās izvietojiet gaismiņas uz eglītes, gar plauktiem un ap durvīm.

 • Zeķes: Pakariniet zeķes pie kamīna vai gar īpaši šim nolūkam paredzētu vietu, kur tās izliktas. Pielāgojiet tos katram ģimenes loceklim.

 • Sveces: Izmantojiet sveces dekoratīvos turētājos, lai radītu siltu atmosfēru. Apsveriet aromātiskās sveces, kas atgādina Ziemassvētku smaržu, piemēram, kanēļa, priežu vai piparkūku aromātu.

 • Galda iestatījumi: Uzklājiet galds ar svētku galdautiem, sedziņām, salvetēm un galda piederumiem. Izmantojiet centrālos elementus, piemēram, svētku ziedu kompozīcijas vai sveces.

 • Kamīna dekors: Izrotājiet kamīna kamīnu ar virtenēm, zeķēm un sezonāliem rotājumiem. Varat arī izvietot svētku centrālo punktu, piemēram, vainagu vai dekoratīvu baneri.

 • Riekstiņi un figūriņas: Ziemassvētku vecīša figūriņas, sniega globusus un citas dekoratīvās Ziemassvētku figūriņas.

 • Āra dekori: Neaizmirstiet par āra telpām. Izvietojiet āra apgaismojumu, piepūšamos dekorus un uzstādiet pagalmā izgaismotus ziemeļbriežus vai sniegavīrus.

 • Logu dekori: Izrotājiet logus ar svētku tematikai paredzētiem logu aplīmējumiem, vainagiem vai gaismām, lai radītu jautru skatu gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

 • Veranda vai ieeja: Lai sagaidītu viesus, uz lieveņa vai ieejas durvīm izvietojiet mūžzaļus augus podos, vainagus un svētku paklājiņus.

 • Ornamenti: Uzkariniet rotājumus uz lustrām, aizkaru stangām vai pat uz augu zariem, lai svētku noskaņu izplatītu visā mājoklī.

 • Svētku gultasveļa: Lai guļamistabās radītu mājīgu atmosfēru, nomainiet parasto gultas veļu pret gultas veļu ar svētku tematiku.

 • Kāpņu telpu dekori: Kāpņu margām aptiniet virtenes un pievienojiet lokus, ornamentus vai lentes, lai piešķirtu eleganci.

 • DIY amatniecība: Izveidojiet paši savus Ziemassvētku rotājumus, izmantojot DIY amatniecības izstrādājumus, piemēram, pašdarinātus rotājumus, papīra sniegpārsliņas un svētku tematikas mākslas darbus.

 • Adventes kalendārs: Adventes kalendāru: Iekļaujiet savā interjerā tradicionālu vai modernu Adventes kalendāru, lai skaitītu dienas līdz Ziemassvētkiem.

Atcerieties, ka veiksmīgas Ziemassvētku dekorēšanas atslēga ir personīgā stila un vēlmju iedzīvināšana. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku klasiskam, rustikālam, modernam vai kaprīzam izskatam, mērķis ir radīt svētku vidi, kas jūsu mājās ienes prieku un svētku noskaņu.

Lai radītu svētku noskaņu, varat iegādāties arī citus Ziemassvētku dekors , piemēram, Ziemassvētku traukus un Ziemassvētku tekstilizstrādājumus.