WÜSTHOF Ikon

10 items total
Gaļas dakša IKON 16 cm, Wüsthof
266 €
WU491416
Gaļas nazis IKON 20 cm, Wüsthof
223 €
WU490620
Maizes nazis IKON 20 cm, Wüsthof
212 € –5 %
200 €
WU496620
Mizošanas nazis IKON 7 cm, Wüsthof
170 €
WU4920
Nazis ar plānu asmeni IKON 9 cm, Wüsthof
160 € –6 %
150 €
WU498609
Steika nazis IKON 12 cm, Wüsthof
160 €
WU4988
Steika nažu komplekts IKON, 4 gab., Wüsthof
541 €
WU9706
Universāls nazis IKON 16 cm, Wüsthof
191 €
WU490616

Wüsthof IKON izstrādājumu kolekcija ir precizitātes un meistarības iemiesojums virtuves galda piederumu ražošanā. Šī kolekcija piedāvā plašu nažu un piederumu klāstu, kas ir izstrādāti, lai apmierinātu gan kulinārijas entuziastu, gan profesionāļu prasības.

IKON kolekcijas pamatā ir naži, kas ir prasmīgi izgatavoti no augstas oglekļa kvalitātes nerūsējošā tērauda. Šie asmeņi ir pazīstami ar savu izcilo asumu un izturību, nodrošinot, ka tie saglabā savu griezējspēku pat pēc ilgstošas lietošanas.

IKON kolekciju patiesi izceļ tās rokturi. Izgatavoti no Āfrikas grenadillas koka, šie rokturi ne tikai nodrošina ērtu satvērienu, bet arī piešķir jūsu virtuvei dabisku eleganci. Koksnes īpatnējie graudu raksti padara katru šīs kolekcijas nazi par mākslas darbu.

IKON kolekcija piedāvā plašu nažu veidu klāstu, no kuriem katrs ir pielāgots, lai izceltos konkrētos kulinārijas uzdevumos. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams universāls pavāra nazis vai precīzs šķēres nazis, šie naži piedāvā perfektu līdzsvara un kontroles kombināciju.

Papildus atsevišķiem nažiem IKON kolekcijā ir arī nažu komplekti ar izsmalcinātu uzglabāšanas bloku. Tas ne tikai palīdz uzturēt nažus kārtībā, bet arī piešķir greznību jūsu virtuves darba virsmai.

Wüsthof raksturīga iezīme ir izturība, un IKON naži nav izņēmums. Šie naži ir izstrādāti tā, lai izturētu ikdienas lietošanas grūtības, nodrošinot, ka tie laika gaitā paliek uzticami un asi.

Wüsthof IKON kolekcija ir vispiemērotākā izvēle tiem, kas pieprasa visaugstākos standartus gan veiktspējas, gan estētikas ziņā. Uzlabojiet savas kulinārijas prasmes un virtuves iekārtojumu ar šiem rūpīgi izstrādātajiem nažiem.

Kopumā Wüsthof IKON produktu kolekcija ir harmoniska precīzas meistarības un dabiska skaistuma apvienojums. Šie naži ar saviem asajiem asmeņiem, Grenadill koka rokturiem un nemainīgo kvalitāti ir Wüsthof nemainīgās apņemšanās sasniegt izcilību piemērs. Iepazīstiet IKON kolekciju jau šodien un izbaudiet virtuves galda piederumu virsotni.