WOLL Titanium Nowo Induction

28 items total
Wok panna TITANIUM NOWO 36 cm, titāns, WOLL
154 € –7 %
143 €
WL11361IL
Up
More products

Iepazīstinām ar WOLL Titanium Nowo Induction sēriju, kurā kulinārijas izcilība satiekas ar jaunākajām tehnoloģijām. Šī trauku kolekcija ir rūpīgi izstrādāta, lai apmierinātu mūsdienu virtuves un ēdienu gatavošanas entuziastu prasības, kuri sagaida tikai labāko.

Titanium Nowo Induction sērijas pamatā ir 8 mm bieza termiskā pamatne, kas ir ar rokām izlieta līdz pilnībai. Tas nodrošina optimālu siltuma sadalījumu un saglabāšanu, tāpēc šīs pannas un katli ātri uzkarst un paliek karsti pat pēc noņemšanas no indukcijas plīts. Atvadieties no enerģijas izšķērdēšanas un sasveicinieties ar efektīvu gatavošanu.

Titanium Nowo Induction trauku izcilā īpašība ir to titāna cietās virsmas pārklājums. Šis augstākās kvalitātes pārklājums ir ne tikai augstas kvalitātes, bet arī neticami izturīgs un ilgmūžīgs. Tas ir konstruēts tā, lai izturētu virtuves darba apstākļus, sniedzot jums brīvību gatavot un cept, neuztraucoties par savu trauku izturību.

Viens no šīs sērijas inovatīvākajiem aspektiem ir noņemamais pannu rokturis. Šis pārdomātais dizains atvieglo uzglabāšanu, ļaujot pannām viegli ievietot skapī un trauku mazgājamajā mašīnā. Un, kad tas ir nepieciešams, šīs pannas var pat dubultot kā kūku veidnes, apliecinot to daudzpusību.

Titanium Nowo Induction kolekcija piedāvā plašu virtuves piederumu klāstu, kas atbilst jūsu kulinārijas vajadzībām. No pannām un pannām līdz restītēm un cepešpannām - jums ir ideāls rīks katrai receptei. Turklāt nelīpošā virsma samazina vajadzību pēc lieka eļļas daudzuma, veicinot veselīgāku gatavošanu, nemazinot garšas īpašības.

Titanium Nowo indukcijas virtuves trauku priekšplānā ir meistarība. Katrs gabals ir rūpīgi iepildīts ar rokām, lai novērstu gaisa kabatas, tādējādi nodrošinot visaugstāko kvalitāti. Pastiprinātais apmale nodrošina papildu triecienizturību, un tās forma novērš izliešanu, kad izlej ūdeni.

Šīs pannas uzkarst ātri un vienmērīgi, un to izcilais karstuma noturīgums nozīmē, ka gatavošanas laikā varat samazināt karstumu, neapdraudot rezultātu. Jūsu ēdieni pannā ilgāk saglabājas karsti, tāpēc otro porciju pagatavošana ir pavisam vienkārša, pat bez mikroviļņu krāsns izmantošanas.

Titanium Nowo Induction pannām ir ievērojams svars, taču sautēšanas un kvadrātveida pannām ir liets palīgrokturis, kas atvieglo to pacelšanu un manevrēšanu.

Pateicoties to dizainam bez roktura, šīs pannas bez piepūles ietilpst cepeškrāsnī, izlietnē, trauku mazgājamajā mašīnā un virtuves skapī. Tās ir glīti sakrautas, kas ir īpaši ērti Titanium Nowo faniem.

Izbaudiet atšķirību paši un uzlabojiet savu gatavošanas kvalitāti ar WOLL Titanium Nowo Induction sērijas pannām. Tas ir vairāk nekā tikai virtuves trauki - tā ir kulinārijas revolūcija. Atvadieties no parastā un pieņemiet neparasto. Atklājiet savu kulinārijas potenciālu ar perfektu stila, veiktspējas un inovāciju apvienojumu katrā šīs neparastās kolekcijas priekšmetā.