WMF Fächer

2 items total
Galda piederumu komplekts FÄCHER WMF 66 gab
999 €
WM1224006341

Uzlabojiet savu ēdienkarti ar WMF Fächer kolekciju, kurā apvienoti klasiskais, baroka un art deco stili, lai radītu satriecošus galda piederumus, kas noteikti atstās iespaidu. Fächer raksts ir mūžīgas elegances iemiesojums, un tā vēsture sniedzas gandrīz gadsimtu senā pagātnē, kad tas sākotnēji tika izgatavots no tradicionālā sudraba.

Mūsdienās Fächer galda piederumi triumfējoši atgriežas ar ekskluzīvu Cromargan protect® apdari, kas ne tikai saglabā to klasisko šarmu, bet arī nodrošina izcilu izturību pret skrāpējumiem un nolietojumu ikdienas lietošanas laikā. Tādējādi Fächer galda piederumi saglabājas nevainojamā stāvoklī ar minimālu apkopi.

Katrs WMF Fächer kolekcijas izstrādājums ir izgatavots ar meistarīgu precizitāti un rūpību. Piemēram, galda karotes ergonomiskais dizains nodrošina ērtu satvērienu, kas lieliski pieguļ ikvienai rokai. Tas ir apliecinājums meistarībai un zinātībai, kas padarījusi WMF slavenu galda piederumu pasaulē.

Lai padarītu jūsu dzīvi vēl ērtāku, Fächer galda piederumus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, kas ļauj tos ātri un viegli notīrīt pēc ēšanas. Atvadieties no mazgāšanas ar rokām un sveiciniet, lai pavadītu vairāk laika pusdienojot.

Ieguldiet WMF Fächer kolekcijā jau šodien un piešķiriet savam pusdienu galdam mūžīgas elegances pieskārienu. Izbaudiet skaistumu, izturību un lietošanas ērtumu, ko piedāvā WMF Fächer galda piederumi. Iepazīstieties ar mūsu tiešsaistes veikalu un atklājiet, kā uzlabot savus ēdienreižu brīžus.