Labsajūtas nedēļa

Sāksim mēnesi ar labklājības nedēļu, kuras laikā centīsimies nomierināt prātu. Viss sākas galvā. Neatkarīgi, vai vēlamies atslābināties, zaudēt svaru vai sasniegt labākus rezultātus, mūsu prāts ir galvenais virzītājspēks. Un vislabākā iedvesma prātam nāk no Tālajiem Austrumiem. Japāņi jau gadsimtiem pēta prāta varenību. Tējas dzeršanas rituāls atsvaidzina un atjauno ķermeni un garu. Tējas tase un klusuma brīdis pašiem ar sevi ir pirmais un vienkāršākais solis, ko varam spert, lai dzīvotu labāk un vieglāk.

 

tējas kanniņa

#1 PIRMDIENA
Jūsu tējas rituāls

Pagatavojiet sev tasi labas tējas un izbaudiet to. Jums nebūt nav nepieciešams iziet tējas gatavošanas kursu. Vienkārši izslēdziet datoru un mobilo telefonu un koncentrējieties uz katru malku. Izslēdziet smadzenes un koncentrējieties uz savu elpu. Tas ilgst tikai 10 minūtes. Tēja var vārīt tējas kanniņā vai termosā. Pēc tam veltiet 10 minūtes tējai, vienlaikus cenšoties nedomāt par neko citu. Dariet to arī ļoti aizņemtās dienās!

Japānas keramika

#2 OTRDIENA
Praktizējiet apzinātību

Mēs koncentrējamies uz problēmu risināšanu, un skaistie brīži vienkārši aizslīd garām. Apzinātība māca mūs tos pilnībā novērtēt un baudīt skaistu dzīvi - pilnvērtīgi dzīvot TE UN TAGAD.

Centieties trenēt apzinātu tagadnes baudīšanu, piemēram, priecāties par mazajiem dienas priekiem, kas var būt kas tik neliels kā bērna vai partnera smaids. Vai viņi nav smaidīgi? Vispirms pasmaidiet, skatīdamies tieši acīs. Varbūt tas viņiem (un jums) ir vajadzīgs? Pilnīga koncentrēšanās nepalīdz? Uzminiet, kāpēc japāņi neēd ar galda piederumiem, bet gan ar irbulīšiem. Ja vēl nezināt, kā lieto irbulīšus, mēs garantējam, ka, mācoties tos lietot, jūs nebūsiet spējīgs domāt par neko citu :-)

 

Kusmi tēja

#3 TREŠDIENA
Izmēģiniet meditāciju

Jūs varat mēģināt apvienot meditāciju ar prāta vingrinājumiem. Te jums var noderēt mobilās lietotnes, kas palīdz lietotājam veikt meditāciju. Populārās aplikācijas ietver Mindlegislator (meditācijas ilgst no 3 līdz 30 minūtēm) un Headspace, kur slavenais budistu mūks Endijs Puddicombe būs kopā ar jums 10 minūšu ilgā meditācijas blokā. Vislabākais laiks meditācijai ir 20 minūtes pirms došanās gulēt vai no rīta pēc pamošanās.

Pēc meditācijas iedzeriet labsajūtas tēju - piemēram, detoksa tēju, kas sastāv no piparmētru, zaļās tējas un citrona zāles. Tā jūs pamodinās un atsvaidzinās, savukārt vakarā varat baudīt Be Cool - verbenu, lakricu un piparmētru.

Foto albums

#4 CETURTDIENA
Pateicības diena

Ceturtdiena bieži ir nedēļas grūtākā diena. Mēs esam noguruši un nomākti. Bieži koncentrējamies tikai uz dzīves problēmām un negatīvajiem aspektiem un savu dzīvi uztveram kā pašsaprotamu. Jūs neticēsiet, cik daudz spēka dod apziņa par lietām, par ko mums savā dzīvē būtu jābūt pateicīgiem. Eksperti iesaka šīs lietas pierakstīt un regulāri atgriezties pie tām. Jūs varat vienkārši pierakstīt savus dārgos mirkļus uz papīra vai saglabāt tos vecmodīgā foto albumā. Un, ja esat kādam pateicīgs, pasakiet viņam to jau šodien!

 

Jāpānas tējas krūzītes

#5 PIEKTDIENA
Sāciet lasīt grāmatu

Jūs kaitina “obligāti izdarāmo lietu” saraksti, par ko runā politiķi vai slavenības, un jūs brīnāties, kā viņi tam atrod laiku, ja jūs nevarat pabeigt lasīt iesāktu žurnālu? Bet jūs pusnaktī sēžat pie datora un pēdējā stundā neesat izdarījis neko noderīgu? Vienkārši izslēdziet datoru vai tālruni. Tā vietā, lai atliktu lasīšanu, pavadiet stundu pirms gulētiešanas, lasot grāmatu. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz varēsiet izlasīt mēneša laikā un kā uzlabosies jūsu miega kvalitāte.

 

Woodwick svece

#6 SESTDIENA
Ieejiet vannā

Un tā nav tikai ātra duša un bērnu nolikšana gulēt pēc iespējas ātrāk. Aizdedziniet dažas smaržīgas sveces, ielejiet vīnu un izlasiet grāmatu. Izbaudiet pilnīgu relaksāciju visām savām sajūtām. Aromterapija stiprina ķermeņa līdzsvaru un harmoniju gan fiziski, gan garīgi. Jūs varat izmēģināt, piemēram, WoodWick aromatizētās sveces Evening Onyx. Jasmīns mazina spriedzi un trauksmi, un tiek uzskatīts par dabisku antidepresantu. Savukārt sandalkokam un melnajai orhidejai ir nomierinošs un erotisks efekts.

Japānas brokastis

#7 SVĒTDIENA
Brokastis ar tuvajiem

Baudiet garas brokastis ar ģimeni. Pagatavojiet olas, pankūkas un saklājiet galdu ar skaistiem traukiem! Dariet visu, kas jums patīk un kam jums nepietiek laika darba dienās, piemēram, baudiet sarunas vai pastaigu.

 

Vai zinājāt, ka stunda ir tikai 4% no visas dienas?

Šie ikdienas rituāli jums prasīs tikai 10-30 minūtes dienā. Un mēs esam pārliecināti, ka jūs varat ziedot 1-2% savas dienas, lai justos labāk.

 

16 items total
Krūze bez ausīm metālisks 150 Jr MIJ
10 € –25 %
7,50 €
MIJC0032
Sekla plāksne Black Pearl 25 cm MIJ
21,90 € –25 %
16,42 €
MIJC6125
Sekla plāksne Earth & Debesis 25 cm MIJ
22 € –25 %
16,50 €
MIJC9011
Sekla plāksne Sky Blue 27 cm MIJ
32,90 € –25 %
24,67 €
MIJC8957
Sekla plāksne Vara virpulis 25 cm MIJ
21,90 € –25 %
16,42 €
MIJC3803
Sekla uzkodu šķīvis Black Pearl 17 cm MIJ
10,90 € –25 %
8,17 €
MIJC8070
Sushi simts Melnā Sakura 6 gab MIJ
54,90 € –25 %
41,17 €
MIJC0317
Udona bļoda Aurora 20 cm 950 Jr MIJ
15,90 € –25 %
11,92 €
MIJC9057
Aromātiskā svece no sojas vaska FRAGA balts O 9 cm Blomus BM65654
Fotoattēls Albums MOMENTS THAT MATTER Printworks PRPW00529
Tējas automāts Tēja makro 1,0 l antracīts Eva Solo ES567489
Tējkanna 1,5 l balts Eva Solo
171,90 € –31 %
119 €
ES502920
Tējkanna Umea Tēja vienam Bredemeijer balts 500 Jr
42,90 €
BRED142007