Nepiedegoša panna ULTIMATE G2680472 24 cm, Tefal

Code: TEFG2680472
Sale Sticker
Brand: Tefal
57,80 € –20 %
Nepiedegoša panna ULTIMATE G2680472 24 cm, Tefal
57,80 € –20 % 46,24 €
Pieejams (5 pcs)

Sildīšana, cepšana, maisīšana, sautēšana, pasniegšana, mazgāšana, sildīšana... Gatavošana būs grūta! Tāpēc zīmols Tefal ir izveidojis Ultimate trauku klāstu, kas ir paredzēts ilgstošai lietošanai. Ultimate panna būs jūsu uzticams sabiedrotais ikvienā gatavošanas reizē, pateicoties īpaši izturīgajai titāna nepielipīgajai virsmai, kas ir līdz pat trīs reizes izturīgāka nekā standarta Tefal titāna virsma, un Thermo-Fusion™+ indukcijas tehnoloģijai ātrai un vienmērīgai gatavošanai.

Detailed information

Product detailed description

Ekstremālas temperatūras atšķirības, neapstrādāti instrumenti, atkārtota abrazīva tīrīšana... Ēdiena gatavošanas piederumi dzīves laikā tiek nodoti bojā. Tāpēc zīmols Tefal ir izmantojis visu savu zinātību, lai izstrādātu pannu, kas būs īpaši izturīga: Ultimate.

Neatkarīgi no tā, vai tie ir sautēti dārzeņi, līdz kraukšķīgumam apceptas zivis vai perfekti pagatavots steiks, šī panna ir ideāli piemērota visdažādākajām gardām receptēm. Īpaši izturīga titāna virsma ir pastiprināta ar titāna daļiņām, kas nodrošina līdz pat trīs reizes ilgāku nepielipšanas funkciju*. Panna ir aprīkota ar jaunāko indukcijas inovāciju Thermo-Fusion™+, kas nodrošina arī ātru un vienmērīgu siltuma vadīšanu, lai ēdiens būtu vienmērīgi pagatavots. Tas viss ir apvienots ar Thermo-Signal™ tehnoloģiju, kas norāda ideālo sākuma temperatūru, lai nodrošinātu perfektu cepšanu un garšas pilnas garšas ēdienus. Izbaudiet stundām ilgu gatavošanas procesu, neuztraucoties par trauku bojāšanu, izmantojot Ultimate klāstu.

*Salīdzinot ar standarta Tefal virsmu.

Additional parameters

Category: Universālās cepšanas pannas
Warranty: 2 years
Weight: 1.07 kg
Produkta veids: Universāla panna
Materiāls: Alumīnijs
Margin: D
Izmērs: 24 cm
Produkta informācija: Lietojams krāsnī
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

KULINA | Tefal Thermo-Spot® temperature indicator

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: