Dziļā panna DIAMOND LITE PRO 28 cm, nerūsējošā tērauda rokturis, titāns, WOLL

Code: WL2728DLP
Brand: WOLL
97 €
Izpārdots
The item has been sold out…

Augstākās kvalitātes pannas ar nelīpošu virsmuDiamond Lite PRO profesionāļu cienīgas pannas iepriecinās ikvienu, kam patīk kvalitāte un laba virtuve. Pateicoties to īpašajai nelīpošajai virsmai, šīs izturīgās titāna pannas ar nerūsējošā tērauda rokturiem no vācu zīmola WOLL ir ideāli piemērotas veselīgai un enerģiju taupošai cepšanai ar nelielu tauku daudzumu vai bez tā.

Detailed information

Product detailed description

Augstākās kvalitātes pannas ar nelīpošu virsmuDiamond Lite PRO profesionāļu cienīgas pannas iepriecinās ikvienu, kam patīk kvalitāte un laba virtuve. Pateicoties to īpašajai nelīpošajai virsmai, šīs izturīgās titāna pannas ar nerūsējošā tērauda rokturiem no vācu zīmola WOLL ir ideāli piemērotas veselīgai un enerģiju taupošai cepšanai ar nelielu tauku daudzumu vai bez tā.

Diamond Lite pannu priekšrocība ir ļoti ātra siltuma pārnese un īpaši izturīga, ar dimantiem dubulti rūdīta, nelīpoša virsma. Pannām piemīt izcilas nepielipšanas īpašības, un tās ir arī ļoti izturīgas pret skrāpējumiem. Tos ir viegli tīrīt, un tos var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai lietot, piemēram, metāla virtuves piederumus.

Elegantais dizains ar matētu nerūsējošā tērauda rokturi ir ne tikai skaists, bet arī ļoti praktisks. Ergonomisko rokturu atbalsta daļa ir iestrādāta pannas atlējumā. Tās veido vienotu veselumu, kas nodrošina drošu montāžu. Izmantotais nerūsējošais tērauds ir viegli tīrāms, higiēnisks, izturīgs pret triecieniem un pārtikas skābēm un īpaši piemērots cepšanai cepeškrāsnī. Pateicoties augstajai izgatavošanas kvalitātei un materiālu izturībai, Diamond Lite PRO pannas ir piemērotas gan amatieriem, gan profesionāliem pavāriem.

Diamond Lite PRO sērija

 • Augstākās kvalitātes titāna pannas ikdienas un profesionālai lietošanai, patentēta ražošana
 • Ar rokām liets, no viena gabala, kas nodrošina augstāku mehānisko un karstumizturību
 • Apvieno meistarību ar inovatīvām tehnoloģijām
 • Izturīgs, izmēru ziņā stabils, piemērots profesionāliem pavāriem, pateicoties tā kvalitātei
 • Izturīgi nerūsējošā tērauda rokturi ar ergonomisku dizainu
 • Ar piekaramo atveri, piemērots cepšanai cepeškrāsnī
 • Īpaši izturīga nelīpoša virsma veselīgai gatavošanai bez taukiem
 • Divreiz rūdīts, izturīgs pret skrāpējumiem, izgatavots bez PFOA
 • Pateicoties augstajai virsmas izturībai, var izmantot pat metāla virtuves piederumus
 • Iztur temperatūru līdz 300 °C, piemērots arī cepšanai augstā temperatūrā
 • Ļoti ātra siltuma pārnese pa visu virsmu
 • Aptuveni 6 mm biezs dibens, piemērots visiem siltuma avotiem, izņemot indukciju
 • Ietaupa līdz 1/3 enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajām nerūsējošā tērauda pannām
 • Pastiprinātas malas lielākai triecienizturībai
 • Paredzēta vieglai ielejamībai bez pilēšanas
 • Ļoti viegli tīrāms, var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

WOLL profesionāli lieti izstrādājumi ir pirmās klases kvalitātes sinonīms. Tā lepojas ar ilgi noturīgu nelīpošu virsmu, gaumīgu dizainu un iespējami labākajiem gatavošanas rezultātiem.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WOLL profesionālie lieti izstrādājumi ir "Made in Germany" produkti, kas ražoti ar visaugstāko kvalitāti. Tas tiek nepārtraukti uzraudzīts arī ražošanas procesa laikā. WOLL izmantotās tehnoloģijas ir arī videi draudzīgas, jo tās rada maz oglekļa dioksīda emisiju. Visi WOLL trauki, kas izgatavoti no augstas kvalitātes kultivēta alumīnija sakausējuma, tiek lieti ar rokām, tādējādi atšķirot tos no parastās anonīmās rūpnīcas produkcijas. Lēna rokas liešana novērš gaisa kabatu veidošanos, kas samazina materiāla kvalitāti.

Uz iegūtā alumīnija lējuma tiek uzklāti vēl vairāki slāņi, lai palielinātu nepielipšanas spēju un trauku izturību. Tomēr pirms tam tā virsma tiek vairākas reizes apstrādāta ar smilšu strūklu. Nākamajā posmā pannas korpusu rūdina ar titāna daļiņām un apdedzina ar plazmas sprauslu ekstremālā temperatūrā, kas pārsniedz 20 000 °C. Tādējādi trauki ir izmēru ziņā stabili un izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Otrais slānis aizsargā materiālu pret koroziju, savukārt trešais slānis nodrošina lieliskas pretaplipšanas īpašības. Pēdējais virsējais rūdītais slānis ir nelīpošs, dubultā rūdīts, izmantojot dimanta daļiņas, kas ir cietākais minerāls uz planētas. Tā izcilo īpašību dēļ to aizsargā ražošanas noslēpums.

Pateicoties īpašam ražošanas procesam, augstas kvalitātes nepielipīgā virsma ir izturīga pret mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā vai pat metāla virtuves piederumu lietošanu (tomēr, lai jūsu trauki kalpotu ilgāk, iesakām izmantot saudzīgākus koka vai silikona piederumus.) Ir pierādīts, ka WOLL īpaši rūdītā nelīpošā virsma ir veselīga ēdiena gatavošanai, izmantojot maz tauku vai bez tiem. Tas ir drošs un nesatur PFOA. Iegūtie ēdieni ir tik bagāti ar vitamīniem. Pateicoties tās karstumizturībai līdz 300 °C, tā ir piemērota ne tikai maigiem ēdieniem, bet arī cepšanai augstā temperatūrā. Diamond Lite PRO trauki arī ļoti labi iztur temperatūras triecienus, un tos var pat ātri uzkarsēt, neizmantojot taukus. Pateicoties tās izcilajām nelīpošajām īpašībām, to ir ļoti viegli tīrīt.

Additional parameters

Category: Sautēšanas pannas
Warranty: 2 years
Weight: 1.64 kg
Produkta veids: Sautēšanas panna
Materiāls: Titāns
Kolekcija: WOLL Diamond Lite PRO
Margin: B
Izmērs: 28 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: