Steika naži CLASSIC COLOUR, 4 nažu komplekts, 12 cm, rozā Himalaju sāls krāsa, Wüsthof
Kód: WU1061760404Atgriešana 100 dienāsPaņemšana bez raizēm
Nosūtīām tajā pašā dienāPasūtiet līdz 12:00
50 000+ produktu atsauksmjuNo mūsu klientiem
Ekoloģisks iepakojums0% plastmasas
Související produkty
Detailní popis produktu
Galvenās priekšrocības:
- īpaši asus nažus ne tikai steikiem, bet jebkuram gaļas ēdienam
- kalts no viena augstas kvalitātes Wüsthof tērauda ar cietību 58 HRC pēc Rockwell skalas
- pateicoties jaunākajai PEtec slīpēšanas tehnoloģijai, tie ilgstoši saglabā izcilu asumu
- galīgo pulēšanu veic ar rokām
- pilnīga pirkstu aizsardzība un perfekts līdzsvars nodrošina drošu darbu
- pieskārienam patīkams rokturis ar samtainu apdari
- CLASSIC daļa no COLOUR kolekcijas ar rozā Himalaju sāli, kas katru reizi, kad paņemsiet rokās nazi, liks jums pasmaidīt
Komplektā:
- 4x steika nazis
Papildu informācija:
- asmeņa garums: 12 cm
- asmeņa platums: 2 cm
- roktura garums: 9,8 cm
- asmens materiāls: hroma-molibdēna vanādija tērauds (X50CrMoV15)
- roktura materiāls: sintētisks materiāls ar samta apdari
- nav piemērots trauku mazgājamā mašīnā
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steika galda naži |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 4002293130705 |
| Produkta veids: | Steiku nazis |
| Materiāls: | Tērauds |
| Asmens garums: | 12 cm |
| Krāsa: | Rozā |
| Kolekcija: | Wüsthof Classic Colour |
| Margin: | E |
| Izmērs: | 22 cm |
| Gab. komplektā: | 4 gab. |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.